Jump to content

Barksdale

משתמשים רשומים
    140
Everything posted by Barksdale

1. איזה פיספוס התיקו הזה, כל כך קיוויתי שנפסיק לשמוע על זה שיש עוד סיכוי. כבר מכשירים את הקרקע שהבובה בעמדת המאמן תמשיך לקמפיין נוסף.
  2. מי ישמע מכבי צמאים לכסף, מי ישמע מכבי יעשו משהו עם הכסף. עד שמצאנו שחקן כזה המטרה היא להשאיר אותו עשר שנים ולחתן אותו עם יהודיה.
  3. מאמין בקר גארסיה, עשה עבודה טובה בשני המחזורים האחרונים.
  4. רב"ש נצפה בסודוך ברחוב המסגר
  5. יש תגובה בשדים "אז מה, מנצחים?" לאנוס אותם.
  6. איזה אוננות על חלייאלי מה נסגר
  7. פרש להייטק זה יפה, איפה החוזה? אני שמעתי שהוא עדיין מחפש אופציות. בנוגע לחייקין, לא ראיתי, מודה.. אבל שמעתי על שוער יהודי שמשחק בבודו גלימט וזאת כבר אופציה אחרת ששווה לבדוק מבחינתי. יכול להיות שבחירת המילים הייתה לא נכונה אבל ככה אני רואה אותו, הוא לא שיחק שנתיים ויש לו מבנה גוף קצת גדול מהממוצע. אבל בגלל שקראתי לו גוץ או עגל אני מקלל שחקנים עכשיו? אתה לא יודע מי אני אז מי אתה שתגיד שאני מקלל שחקנים. בחיים לא קיללתי שחקן של מכבי, שרפתי ת'גרון שלי בימים הכי קשים של הקבוצה וגם שלי. אני "מקיא" הכל החוצה כי כואב לי, תקבל את זה שאולי אני מסתכל או מקבל את מצב הקבוצה אחרת ממך. לא חייבים להסכים על הכל ולא מעניין אותי שיסכימו איתי, אני פורק מה שיש לי להגיד. שמור על שיח מכבד ואל תגיד לי יאללה שחרר, אני גם יכול לדבר כמו ילד זין.
  8. על הפנים, לא אוהב בכלל את החזרה הזאת. אף פעם לא התחברתי אליו כשחקן, אין שם מבנה של שוער, הוא גוץ עם קצת גובה. תגובות ואינסטינקים לוקים בחסר. לא מאמין שאני אומר את זה אבל כרגע אני מעדיף את משפתי עליו. להקיא מחוסר השאיפות של המועדון הזה, במקום לשפוך ארגז על גוש כהן או לעשות מהלך על איזה ניקיטה חייקין ואשכרה לשלם כסף הם בוחרים להחזיר את העגל הזה אחרי שנתיים שלא שיחק. אין לנו צ'אנס.
  9. לאוהדי חיפה שקוראים פה מאחל לכם **** בראש, בלי השחרור של עומר אצילי והשרמוטות אתם עדיין בוכים במחילות שלכם על מרקו בלבול. הייתי מאונן על מכבי חיפה או למות ומזיין כשברקע קטן ב2. אין דבר בעולם שאתם פוחדים ממנו יותר מזה שנחזור ונזיין לכם תתחת, מועדון עלוב ומושחת עם הקהל הכי מטומטם במדינה. מדברים לי על פרופילים ונתונים חושבים המציאו תגלגל עשיתם קורס אצל קבסה ואורי קופר ישבורים. הגלגל עוד יסתובב יבני זונות וזה יכאב הרבה יותר מפעמים קודמות.
  10. טיל על סמי עופר ועל כל יושביו בעה עוד השנה. פשוט לא להאמין על הריקבון.
  11. מפה לשם הם איזרחו את סונדגרן תוך פחות משבוע והנחיתו כבר בלם והמועדון של הסמרטוטים מתל אביב לא פוצה פה, אף עיתונאי לא שואל את השאלות, כולם אוהדי חיפה או מפחדים לצאת נגדם. איך מחליקים את זה כאילו לא קרה שום דבר, תוך 24 שעות לא שמעת על זה. איזה עצבים, איך נתנו להם לצאת ככה מהחורים איך??
  12. מהרגע שכתבתי שהבקיע בשלושה משחקים רצוף הוא רק מחטיא
  13. כתבה בוואן - מאחורי האזרוח של סונדגרן מסתבר שקעקוע של סבתא על היד של הבת זוג מספיקה לאזרוח. אני רוצה להבין, הם לא נשואים, אין להם ילדים, היא ללא אזרחות ישראלית וגם לא רוצה אחת ובכל זאת בית הדין העליון של ההתאחדות החליט על דעת עצמו לאשר בקשה שעדיין לא הוגשה, בעיתוי הכי מוזר בעולם יום אחרי שהשבדי הלך לחלק חתימות במשרד הפנים. ואף אחד מהעיתונאים פח שלנו לא שואל שאלות?
  14. לא אתפלא אם יאשרו את סבוריט עכשיו כדי להלבין את כל העניין, לא לשתוק לבני זונות האלה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.