Jump to content

Barksdale

משתמשים רשומים
    140
  • Last visited

About Barksdale

• Birthday 26/11/1992

Recent Profile Visitors

10,143 profile views
  1. בעד למכור, הוא הגיע לתקרת היכולת שלו וכרגע הוא לא תורם כלום על המגרש.
  2. אני ואשתי, מחכים שסדרות יעלו את שאר העונה של הישרדות 42
  3. זה לא משנה במי מדובר ואין כלום במה שהוא אומר, אף אחד לא חייב להם כלום והם בטח לא יכולים להתלונן על מיץ' שגר בקנדה ויש לו עוד 2000 דברים על הראש או שיכול להיות בכלל שהוא לא מודע לעניין כדי לכאוב את כאבם, חלאס עם ההתמסכנות, אז לא אמרו לכם שמצטערים על אבא מה קרה. בוא נוציא את הרפש החוצה כאילו המקום הזה לא היה בית בשבילכם במשך שנים, נשכח הכל בגלל שמיץ' לא אמר שהוא מצטער. אז עכשיו מיץ' צריך להתקשר לכל אחד מאלפי העובדים שלו כשמישהו מהמשפחה שלהם נפטר? או שגולסה וטיבי הם מיוחדים יותר? אם מישהו צריך לנחם אותם זה האיש שמיץ' מינה מטעמו כדי לנהל את הקבוצה, בדיוק כדי לא להתעסק בחרטות האלה. חבורה של בכיינים איך אתם פוצים פה בכלל, מוות זה חלק מהחיים, תבלעו רוק ותזדיינו.
  4. אז עכשיו המיליונרים הצעירים מתלוננים שלא אומרים להם שמצטערים על אבא שלהם שנפטר? חבורה של אפסים, מי חייב לכם משהו בכלל, שתראו שאכפת לכם מהקבוצה אז הקבוצה תראה שאכפת לה מכם. מי שמשתף פעולה עם מחרבי מכבי כדוגמת רז הקיר מאחל לו שיסיים ת'קריירה עם פציעה קשה, מבחינתי הוא לא ראוי לחולצה שלנו.
  5. למה בכר איזה טקטיקן מטורף? כל נכה יכול להוריד קשר להיות בלם כשתוקפים אותך. אני לא ראיתי איזה הברקה שלו, נהפכו, רק תלונות על המערכים וההצבות, גם בב"ש וגם בחיפה. לא יודע מה הקטע שלך ולמה אתה מצטרף לפימפומיה על החוחובה אבל שיהיה לך לבריאות, זה מביך.
  6. שחקן ההגנה של העונה שלך מחזיק בלובי הכי חזק בתקשורת בטח שיפמפמו לך שהוא שחקן. בפועל זה עוד אחד שנהנה מריצה טובה של קבוצה מאומנת שלא עוברים מולה ת'חצי כמעט. פלאניץ' ליד זה בונוס. זה אותו גולדברג.
  7. מה זה בקלות? למה מי זה יורגן קלופ? הזין הזה קיבל את וואקמה על מגש ואז את אצילי על מגש עשו ממנו אחד מהמאמנים הטובים באירופה, יאללה שימצוץ. אין לו מושג איך לבנות קבוצה או לטפח צעירים, הוא השאיר אדמה חרוכה יופי יופי בב"ש שעד היום בוכים עליה. מה שהוא יודע לעשות זה להגיע למקום הנכון בזמן הנכון ולמצוא לעצמו את החברים הנכונים בתקשורת. שגעון גדלות כזה לא נראה מעולם, יש לנו כאן את יאנג פפ והוא מתבזבז במכבי חיפה. איפה איביץ' שיבוא לשים לו ת'זין בפה.
  8. הקהל הרחב שלנו זה קהל של ביצים, החלטתם להחרים? יעשו בכוונה ויביאו גם את המשפחות לאיצטדיון. מעולה להם בלי שער 11, יכולים לשבת ולהתמרמר כל המשחק, לפתוח את הפה רק במחצית כשהם תוקעים נקניקיה במזנון. הלוואי ונצליח להרים או להזיז משהו אפילו במעט, לצערי אני פסימי ברמות בכל מה שנוגע לקהל העלוב שלנו.
  9. אחלה אלבום הוציא אורי שוחט. פאריז, עין גדי, פלואו שנות אור, איפה שהלב, יפן, עיניים עצומות וADHD ממש טובים לדעתי, השאר נחמדים, השיר עם רועי כפרי מזעזע ולא קשור לחיים.
  10. איזה פיתויים ינעל העולם, עד שהתרוממתי ויצאתי מהתחום B/E כל החברים שלי מפזרים אלפי דולרים על ביטקוין ועושים לי גירודים.
  11. כותרת: כילד, חלמתי על חיפה נכנס לכתבה: גם כילד, הסתכלתי על חיפה
  12. הכל מכור פה, התקשורת, ההתאחדות ובית הדין בכיס שלהם. ומי יחקור את מה שהולך? ידיו של יענקלה בכל, מי שיפצה פה לא יהיה. פחי הזבל בתקשורת, העכברים שיוצאים מהחורים רק שצריך לשרוף את מכבי, אתם קוראים לעצמכם עיתונאים, מחזיקים תג של עיתונאים אבל אין לכם קשר למקצוע, ערביה מהשטחים שתשים עליה וסט של PRESS תהיה יותר אמינה מכם, חבורה של אפסים, אתם בושה למקצוע. בני זונות אני לא מספיק לסיים ת'הודעה ומכבי אכלו 47 אלף על שישרף לכם הכפר. מכבי צרצרים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.