Jump to content

elements of life

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by elements of life

1. ייני גמר אותי חחחחח שאלו על 2 השחקנים וייני אמר את השמות של מיכה ואצילי, קלט שעשה פדיחה והתחיל מיד בסריה של שמות אחרים כולל מיטרוביץ במקום ניקוליץ.
  2. העדפה שלי: ניצחון שלנו בחיפה, ניצחון של חיפה בבלומפילד אליפות בדרבי.
  3. יש מכירה במגרש ויש כרטיסי נוער. תבואו נפוצץ תיציע ונעשה 9 הפרש לפני המשחק של הקופים נגד אבוקופיף
  4. עזוב אחי עשו אותם פה ריבר. היה מאוד מאוד ברור מי הקהל הדומיננטי ( תוצאה וביתיות לטובתנו, ועדיין). להם היו 4-5 שירים מעליית השחקנים ועד הסיום שהיה אפשר לשמוע חזק. לנו היו מספר דו ספרתי של שירים ששמעו חזק כולל פיקים מטורפים. בלומפילד היה הרבה יותר ביתי מאשר בדרבי שהפועל אירחו ואותנו שמעו הרבה יותר כקהל חוץ.
  5. לא רק שהסרטון הזה של המופע אורות מביך, זה פשוט מעפן. רואה כבר איך ה״מופע״ + סידי ידפקו את התפאורה שהארגון מכין.
  6. זוכרים שהגמלים ההזויים צחקו עלינו שאירחנו בנתניה? אז 2600 איש, במשחק בית שלהם בנתניה. מאכזב כמה מהר הם חזרו להיות לא רלווונטים.
  7. לא חבר בשום ארגון, שונא אותו ואמשיך לשיר לו ׳סידי מת׳ ולשרוק לו בוז בכל סטיה הכי קטנה שלו. הוא אוהב את עצמו יותר ממכבי ורואה לנגד עיניו את טובתו האישית לפני כולם
  8. אז בוא אני יעזור לך... אוהדי מילאן החליטו לעשות את זה בעצמם בדרבי חוץ (אינטר אירחו) בלי מנחה נרקיסיסט שמכוון אותם בחרוזים מביכים. ברגע שכיבו את האורות הם יצרו את הכיתוב ״אינטר חרא״. כמובן שזה היה בהפתעה בלי שזה פורסם בכל חור ברשת לפני. מבין את ההבדל?
  9. ההשוואה הכי מגוחכת. האם שי סידי הפעיל גם את הקורבה סוד של מילאן כאילו מדובר בצוות בידור ילדים בקלאב הוטל אילת ?
  10. לפי התחזית לא יהיה גשם שעתיים לפני ובמשחק עצמו, יאללה חייבים בלומפילד כמה שיותר מלא
  11. אני כולי מחכה ליום שנצליח להביא 40 אוהדים למשחק חוץ בחיפה או ב״ש כמו הכדורסל. בדיחה.
  12. ההרשמה בהיכל רולקסיהו, ויצא לך להחזיק ידיים עם שי סידי בעליה למגרש
  13. נעלבתי. הפלאש שלך כבר מוכן לתצוגת הענק? יש גם קייטנת קיץ עם סידי אם אתה מעוניין
  14. איזה הנהלה מסריחה יש לנו, במקום להילחם על אביזרי עידוד הם באים עם החרא הזה עכשיו. יד נוקיהו זה פה.
  15. סתם נקודה מעניינת, במחזורים האחרונים חיפה הפסידה לביתר בטדי ולכפ״ס בבית. שני משחקים בהם ניצחנו 4-0
  16. הפועל במשחק חוץ במושבה אחרי 5 ניצחונות רצופים : 7 אלף איש הפועל במשחק בית בבלומפילד בשבת ב15 עם שמש אחרי התבוסה בחיפה : 4 אלף (הערכה שלי) הקהל הטוב והנאמן בעולם
  17. שם השיר זה ״ סתכלו לי בעיניים” לא ״ את הגרון קורע״
  18. ביתר פעם שלישית עם אבוקות השנה זה פשוט לא יאמן. ההתאחדות השרמוטות מנסים להפיל אותנו באופן כל כך גלוי ואפילו לא מנסים להסתיר את זה. מקווה שההנהלה של צלמים/פקחים/מלשינים שלנו תלמד מהנושא ותפסיק לשחק אותה משטרה כי גם ככה מחרבנים עלינו
  19. אני מקווה שהזין בפרצוף שההנהלה שלנו אכלה היום ילמד אותה ללכת עם האוהדים שלה ולא נגד כמו בשנים האחרונות. כולם שונאים אותנו ורוצים בכשלוננו, לפחות ניהיה אגרוף אחד. הנהלה. שחקנים. אוהדים
  20. הקהל הנאמן בעולם , שלא מפחד מפקקים, גשם או מרחק ותומך בכל מצב. 3400 אוהדי הפועל במשחק בית בבלומפילד.
  21. הקהל הנאמן בעולם הביא 700 איש למשחק גביע בבלומפילד
  22. הנצחון הרבה יותר מתוק אם היית גם ברגעים שקשה. בתקופה רעה, בגשם ובאמצע שבוע. זה הזמן שלנו כקהל.
  23. דימיון חופשי ! וגם דימיון חופשי בטוב ברע גם אחלה שיר שתפס חזק לפני תחילת המשחק בטרנר שנה שעברה
  24. חייב לציין לטובה את הקהל הנאמן בעולם. לא פשוט בכלל במצבם להביא 1000-1500 לוחמים משוגעים לנתניה. איפה כל האובייקטיביים שמצצו להם אחרי הדרבי?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.