Jump to content

elements of life

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by elements of life

1. שבת בצהריים בטדי, מזג אוויר אביבי. הקהל הטוב בעולם עם נציגות מכובדת של 700 איש
  2. גם אצלנו ההנהלה עובדים קשה בשבילנו, הנה בדיוק קיבלתי הודעה עם קישור לסקר על הפוראבר יא בני זונות מנותקים ותאבי בצע
  3. הלוואי שהפאנטיקס/ שער 11 יעשו עם אבוקות וכדורים נגד חיפה בשני מה שהפועל עשו בדרבי. אין פה באמת כדורגל חבל בכלל לשחק. לשרוף את כל האיצטדיון
  4. רק עדכון קטן.. השופטים בדיון הם עמיחי שפיגלר וניסן קניאס
  5. עמיחי שפיגלר מחכים לך בבלומפילד שבוע הבא. אנחנו צריכים לפעול שהאיש לא ישדר בכלל את המשחק המרכזי ולא רק את המשחקים שלנו. גיים און עמיחי, אתה תתחרט על השנאת מכבי.
  6. אפשר להעביר לרמת גן לחגיגת כדורגל ?
  7. כמה רעל אתם. גם אני לא אוהב את השחור ביציע אבל הארגון השתפר מאוד מאוד השנה. הבעיה בקהל של מכבי זה אם כבר הקהל הרחב וחלק גדול משער 11 שבאים להתלונן במקום לעודד.
  8. צריך הפגנה מול בית הדין של ההתאחדות. זה פשוט שובר כל שיא והרף גם ככה היה גבוה מאוד. אנחנו כאוהדים חייבים לעשות משהו, אחרת אין לנו מה להתלונן על ההנהלה או על כל גורם אחר.
  9. מופע האבוקות הכי גדול שהיה בישראל, רמה מעל כולם. תפאורה גאונית ועוקצנית. ציון 10 לפנאטיקס
  10. תצוגה מטורפת אתמול, כל הכבוד לארגון!
  11. תתעודדו ! 2 משחקים כבר החרימו, לפי ממוצע ההחרמות השנתי נשארו העונה רק עוד 3-4.
  12. נתנו להם נוקאווט מעליב. הייתי בשוק שהם היו צמוד אלינו ופשוט לא שמעו אותם. בטח היה ממש מביך להיות הערב בדרומי עליון ולשמוע רק את הקהל שלנו 90 דקות.
  13. אומנם כבר נכתב פה אבל לא קרוב למספיק פעמים. שי סידי מגלומן ללא מעצורים לקח לנו תצוגת עידוד מטורפת. הקהל בטירוף, הוא שומע ששרים ואף אחד לא עונה לו והוא בכח ממשיך ומחרב את העידוד. הבן אדם מתנה להפועל, חיפה וכל קהל חוץ שדורך בבלומפילד.
  14. קלינגר יא פוזל אפס , הפכת לאוייב רשמית. לא משנה איפה תאמן אני אזכיר לך כל משחק שעין ימין ושמאל שלך משחקות פינג פונג אחת עם השניה. כנראה אתה גם פוזל באוזניים אם אתה הולך לחבק מכחישי שואה אנטישמים בשער 5
  15. מסכם עונה גדולה מבחינתו. למאני טיים העונה לא הביא אותנו טוב כולל אתמול וזה קריטי. הרבה מדי משחקים שהיו יכולים להסתיים לכאן או לשם ונראה שמה שהכריע אותם הייתה מקריות, לטוב ולרע. שורה תחתונה זכה בגביע ולכן הרוויח מבחינתי חוזה חדש במועדון. מאמין שמשלם גם שכר לימוד ולכן תיהיה התקדמות בעונה הבאה.
  16. תודה לארגון על עוד מופע מטורף, נמשיך לתרום לכם באהבה. יש חוסר תיאום וזה בגלל שאנחנו קהל של חסרי קצב תמיד היה ותמיד יהיה גם אם ישימו ב11 את הארגון של בוקה.
  17. מקווה שכל שקל שתרמתי העונה לארגון יהפוך לאש ועשן בדרבי
  18. בוחר בקטינות כי הן היחידות שיכולות לחשוב שמה שיש לו בין הרגליים נחשב לא קטן
  19. בטח שזה מרגיש לך מטופש, מצד שני מניח שגם לא תגיע היום לאשדוד נכון?
  20. התנהלות נהדרת. משעשעת אותי המחשבה שכל האוהדי סוג ב׳ שלנו נתקעו בלי כרטיס לגמר ועם כרטיס לק״ש.
  21. כל הכבוד לארגון על התצוגה שדפקו בפרצוף של המשטרה, היה מתבקש סחטיין!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.