Jump to content

amit_levi

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. חחחחחחחחח במשחק הזה מישו השתין וזרקו עליו רימון עשן מלמטה .
  2. באמא שלי כואב לראות איזה בדיחה הנבחרת הזאת שימו אותי מאמן נבחרת תאמינו לי נקח ת'מונדיאל שם את אוואט בשער שפונגין בנאדו קינן ובן דיין בוזגלו בניון גיא אסולין וטועמה אבו חצרה ובן סהר בספסל שטראובר באדיר גולסה עטר קטן שי מימון דור מלול עומר גולן וכל הליצנים שלא מוכיחים את עצמם בנבחרת מסירות עד רבחת ה16 מעברים לאגף כולם לרבחה רוב / הרמה והכדור ברשת . וואלה תאמינו לי דורסים את ברזיל איתי
  3. תזכור את התגובה הזאת תזכור אותי ואחרי המשחק של חיפה עם בורדו נראה מי יגיד למי טוב אחי אם אתה חושב שהמבורג חזקה יותר מבורדו (קבוצה עם אחד המאמנים היותר טובים באירופה) אז אתה מצחיק .
  4. רק נאחס אתם עושים לקבוצה . תשבו בשקט בשקט עונה אחת ... אחת ! כל פעם מוצאים על מה להתבכיין נמאסתם בכיינים
  5. הרכב משוער: לירן שטראובר; יובל שפונגין, איגור טומאסיץ', ליאור ז'אן, רוני גפני; שרן ייני, גיז'רמו ישראלביץ', תמיר כחלון, יוסי שבחון, יובל אבידור; איליה יבוריאן. לפי דעתי במקום ישראלביץ' לשים את דור מלול
  6. פרסום ראשון ! הכניסה לבלומפילד אסורה אסף קינן ביטל את כל השערים ============= בלעדי - מכבי שעריים תיקרא מהיום מכבי - יים אסף קינן ביטל את השער
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.