Jump to content

השני למאי תשעים ושמונה

משתמשים רשומים
    1,128
  • Last visited

Everything posted by השני למאי תשעים ושמונה

1. וואלה לא פחות ואפילו יותר טוב מסאבוריט של השנה האחרונה.
  2. חסר לו הגרוש ללירה אם יצליח לחבר בין הרגליים למוח הוא יכול להיות שחקן דו-ספרתי גולים ובישולים, אבל יקח עוד כמה שנים. תהיה סבלנות או שישוחרר? תלוי בסבלנות של הקהל והמועדון.
  3. 4/6 בשני המשחקים הקרובים יחזירו אותנו חזק לעניינים בעיקר מנטלית.
  4. אין לי בעיה שריקן יפתח, הוא יודע להיות משמעותי במשחקים גדולים גם בהבקעת שערים וגם בנסיון ולהראות עליונות פסיכולוגית. בוא נגיד שאם יש משחק שאני מעדיף אותו על ביטון אז זה היום. כמובן שבמחצית/דקה 60 יפנה לביטון את המקום..
  5. אין את האופציה הזו כרגע באתר של לאן לאף אחד מישהו זרק פה שזה מפחד שיזלגו כרטיסים לאוהדי חיפה.
  6. אתה אמיתי אחי? תראה את הכותרת: "27 אלף מקוראי טיים אאוט מסביב לעולם סיפרו לנו מה הם חושבים על סצנת האוכל בעיר שלהם". זה מדד? חחחח שלחתי אותך לעמוד הראשון בגוגל עם מילת חיפוש ממוקדת, תל אביב לא מופיעה בשום דירוג ושום נעליים צא מהסרט
  7. דבר ראשון הלוואי שאצלי יסיים את המשחק הזה על אלונקה, אני שונא אותו ברמת אבוקסיס, רייכרט, אבוטבול, ז'וסווה.. לענייננו- ההרכב של חיפה סביר להניח שיהיה: מנחם פלאניץ' דהן מאיר רודריגז מוחמד ואבו פאני חזיזה דוניו/דוד שרי אין ספק שהחיסור של אצילי ישפיע עליהם התקפית אבל הנקודה המשמעותית יותר מבחינתי היא היכולת ההגנתית של שרי, אם מכבי תדע לנתב את המשחק נכון יהיה אפשר לייצר משולש של ביטון-קניקובסקי-פריצה שיחגוג על אגף שמאל שלהם. זו המשימה העיקרית שלנו לנצל את החולשות שלהם ולייצר את האינטנסיביות שם כשגם הבלם שבצד ימין זה דהן שחסר ניסיון ולא רואה אותו נותן משחק ללא טעויות. ההרכב שלנו: דניאל דוידזאדה נחמיאס הרננדס גראלדש גלזר ייני/שמיר ביטון/ריקן קניקובסקי פריצה גררו קודם כל הכי ברור שהחסרון שלנו זה בצד של דוידזאדה ונחמיאס, אני מקווה שאצילי לא יהיה כשיר ובכך זה יבטל את הצד הזה שלהם, שכן רז מאיר לא יודע לעלות ואם הוא עושה את זה רק טוב יצא לנו. במידה וכן פשוט צריך חיפוי כמו שצריך מהאמצע כששרי עושה תנועה למרכז עם ובלי כדור.. חייבים לבטל אותו הוא הנשק והמוציא לפועל העיקרי שלהם. ביטון/ריקן - כמובן שביטון יותר כשרוני ותאכלס גבוה יותר השאלה אם לא צריך את הניסיון של ריקן במשחק כזה עם כל הסתלבט אם יש שחקן שיודע להוציא נקודות ולהבקיע גולים חשובים שעשה זאת בשנים האחרונות במכבי זה אבי ריקן. מעריך אותו על כך ולא אצטער לראות אותו בהרכב עד דקה 60, עם ביטון זה יהיה משחק הרבה יותר מהיר.. לא יודע מה עדיף לנו. פריצה שווה גול במשחק כזה. הוא לשמחתי הגיע עם בטחון גבוה ולא נופל כל פעם כשמגיע אליו הכדור, הוא רק צריך לשחק עם דהן ומאמין שיבקיע. מקווה שיותר מחיפה.
  8. יכול להיות אבל צריך להיות ממש מנותק ולחשוב שיש בתל אביב אוכל יותר טוב מפריז למשל. נוסף בעריכה: טוב זה סיקרן אותי והייתי חייב לבדוק אם באיזשהוא דירוג תל אביב מופיעה כאטרקטיביות מבחינת אוכל, לא מצאתי. https://www.google.com/search?q=best+food.in+the+world.by+city&oq=best+food.in+the+world.by+city&aqs=chrome..69i57j0i22i30l3.8844j0j7&client=ms-android-samsung-ga-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8
  9. אמיתי המשפט האחרון שרשמת? בתל אביב יש האוכל הכי טוב בעולם?
  10. ירד כמה פעמים להגנה לאחר שאיבדו כדור בהתקפה לדעתי גם פעמיים הצליח לחטוף. מעולה.
  11. מקווה שיחזור הביטחון לעוד שחקנים היום... חשוב להמשך חשוב שחוזז יצליח לעבור שחקן גם אם הוא ברמה של קונוס.
  12. כן חבל שהגיע במקום להודות על כך שיש מי שבא להוציא את העגלה מהבוץ בואו נתלונן גם על זה
  13. גלזר היום הרבה יותר מעורב בבניית המשחק, אם יהיה לצידו את גולסה זה יראה הרבה יותר טוב. ישלימו אחד את השני מעולה.
  14. וואט דה פאק למה ביטון בפרצוף עצוב אפילו שנייה אחרי שהוא מבקיע גול? אני דואג לו..
  15. http://www.hesgoal.com/news/86853/Maccabi_Tel_Aviv_vs_Alashkert.html
  16. אלוף העולם באליפות הארץ בהסקת מסקנות בתקשורת הישראלית ובמציאות בכלל, שמע שיהיה לך בהצלחה חבר. למיטב זכרוני לא רשמתי ששיחקנו טוב נגד סכנין, אלא רשמתי לאחר 15 דקות של משחק שבנתיים עומדים טוב על המגרש, לא?
  17. חושב שנגד מרבית הקבוצות בליגה זה יכול לרוץ טוב: גררו מחפה על האדישות של ביטון וקניקובסקי מחפה על היכולות ההגנתיות שאני לא יודע אם יש לקוואס.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.