Jump to content

השני למאי תשעים ושמונה

משתמשים רשומים
    1,128
  • Last visited

Everything posted by השני למאי תשעים ושמונה

1. קל על פי חוק העונשין הישראלי, גזענות מוגדרת כרדיפה, השפלה, ביזוי, גילוי איבה, עוינות או אלימות, או גרימת מדנים כלפי ציבור בני אדם או חלקים של האוכלוסייה או יחידים, בשל צבע או השתייכות לגזע או למוצא לאומי-אתני.
  2. אבל אני אוהב חשיש ולא חושב שזה רע, ולמי מפריע ששרים לבוקה? בוא אחי.. ברור לך שיש הבדל. באופן כללי חשוב להבדיל בין נאצה לגזענות, זה שני דברים שאי אפשר להצדיק אבל צריך להתייחס לכל אחד בנפרד (כמו שאתה שונא את הפועל ואת חיפה והן שונות? כזה) וברצינות, אם לא הבנת את הקשר אז המילים הללו פוגעות בחתך מסוים של שחקנים ואוהדים ואנשים מהיותם משתייכים לחתך מסוים באוכלוסייה. אני יודע שזה קשה, אבל אם כמה שגזענות יכולה להיות צודקת (כמו שנועם שוהם מנסה להסביר לנו פעם אחר פעם כאילו זה קשור לנושא) גזענות זה גזענות זה גזענות. אפשר לשמור אותה למקומות שלשם היא מיועדת - אם יש כאלה. פשוט לא צריך להיות קשר בין העמדה הלאומנית של אנשים לפעילות שלהם ביציע.. למה זה מוזר לכם?
  3. מסכים איתך בהכל רק מנסה לשמור על אופטימיות. אם יחזור לו החשק זה יכול להפוך מסקנדל לקרנבל!
  4. אוקי אז עכשיו הבאנו למה עצם הדיון על זה מיותר? היציע מיועד ללאומנים? אסור לערבים ושמאלנים לאהוד את מכבי? ומי שהוא ימני ולא רוצה לזרוק רימון למסגד? וואלה נועם שוהם היקר לליבי (באמת), אתה יכול לפתוח נושא שכנוע לאומנות בבוטקה, מה הקשר לפורום "מדינת היהודים". אה אופס.
  5. נועם שוהם, אתה יכול להצדיק (לא ניראלי אבל נניח) את הגזענות אבל זה ממש לא הגיוני להגיד "בא לי לזרוק רימון לתוך בית כנסת" ולהגיד שזה לא גזענות. "שער 5 הם מוסלמים" זו גם דוגמה נהדרת. יש לא מעט שירים עם מילים גזעניות שהלוואי וייעלמו. עם כל הכבוד אליך קבוצת הכדורגל מכבי תל אביב לא נבחרה לייצג את הימין הקיצוני (מילים כאלה זה הרבה יותר מלאומנים) של ארץ ישראל ולהוות במה לתפיסת עולמם. ואם (חלילה) כן אז זה היה מתבטא בפעילות המועדון - כמדומני ההפך הוא הנכון - לייצר שילוב וחיבור בין כלל האוהדים תחת ערכים שמתבטאים דרך ספורט. אתה מכניס חולי ליציע ברגע שאתה חושב שזה לגיטימי לחשוד בכל ערבי ואם הייתי מקביל את זה ליחס שיהודים יקבלו בכניסה לבנק באירופה היית קורא לי **** אנטישמי. זה אולי מקדם את קדושת חייהם של מי שבוחר להיות לאומן תוך כדי משחק. אבל באיזה זכות אתה מביע את עמדתך הפוליטית בתוך המון שלא בא למגרש בשביל להיות חלק מזה. בתור בן 17 בגלל אנשים כמוך שרתי שירי הלל לברוך גולדשטיין. יש מי שעדיין חושב שברוך הגבר אבל עם כל הכבוד לא בשביל זה ההורים שלי נתנו לי כסף ללכת למשחק. לא בשביל הערכים האלו. השירים האלו מלהיבים ילדים בני 17 שרוצים להיות מגניבים ורק טיפש ינסה לריב איתם על זה כי זה מה שהם מחפשים. אם אני אחפש עוד הקבלה - מה דעתך שבארהב שחורים ולבנים לא ישירו אחד לשני? או בכל מקום אחר שיש חילוקי דעות לאומניים? למה להכניס את החילוקי דעות האלו לספורט ? תן לי סיבה אחת טובה.
  6. פנדל בדרבי לכיוון 11 גרשון בעט. עד כאן אני בטוח. אני זוכר תמונה צרובה שהוא דמע ובעט לקורה החוצה. קרה?
  7. מסכים. מתכוון לכאלה שאפשר להביא - אליאל ודור פרץ, ניר ביטון, קני סייף, חמודי, לוגסי מקש, ההוא מהפועל ירושלים שנבחרת, אבו-חנא, בריבו.. הם ועוד לרשימות מעקב ולהתחיל להתמנגל איתם סטייל ג'ורדי. איבדנו דומיננטיות בשוק הישראלי מאז שעזב.
  8. המכבייה אני זוכר נכון? הוא בעט לקורה החוצה? לדעתי 2002-2003 אולי עונה קודם.. (ניראלי שמיצינו את הנושא המקורי של גזענות ביציע)
  9. חייבים חייבים בשנתיים הקרובות לעשות מהלכים להחתים אצלנו את הישראלים הכי טובים שעל המדף. אין מנוס
  10. סאבוריט כל הזמן זז לאמצע במקום לעומק מאחורי קניקובסקי מה שמאוד סירס לגבי את המשחק לטעמי. אני חושב שזו ההוראה של יצחקי שמגן תוקף בצד ימין וסאבוריט נכנס לאמצע לעזור נגד מתפרצות אבל וואלה זה היה נראה קצת מיותר.
  11. אחי אתה מבדיל בין נאצה לגזענות? אגב - גרשון פנדל לכיוון 11, אנחנו 2700 אנשים אחד על השני נוטים לכיוון המגרש צועקים "שמעון גרשון איפה אבא.." , אני מסתכל עליו, הוא בועט קורה שמאלית שלו החוצה (למיטב זכרוני), אני מסתכל שמאלה לחבר שעל ידי, פניו נפולות מעצב. אבא שלו נפטר באותה תקופה. הרגשתי מטומטם מאוד ושזה לא היה שווה את זה. אבל שוב, זה לא אותו דבר בכלל סתם העלת לי זיכרון צרוב.
  12. גלעד אני לא מבין למה אתה מתגונן. אתה לא גזען גאה פשוט? מודה פעם אני הייתי כזה לפני איזה 20 שנה בשער 11 למטה צעקתי "29 הרוגים.. ברוך במערה" וחשבתי שאני גזען ושזה מגניב. אבל אחי מה הקשר בין זה לבין מכבי?
  13. אנשים ששרים שירים כאלה הם מקבילים לאנטישמים. אין דרך ליפות את זה סורי. מזכיר לי שבסוף המשחק באוסטריה סתם בשביל הצחוקים רבנו עם הקהל הלאנצי (לגיטימי צחוקים וזה שחקנו אותה אולטראס וזה), ואז פתאום כל הקהל שלנו התחיל לצעוק "יודןןן יודןןן יודןןן" ואז לא הבנתי מי הגזען.
  14. יש אפקט נוסף לשוער מעבר לזינוקים ומשחק רגל. אני מנסה למצוא סיבות הגיוניות לירידה הדרסטית ביכולת של כל ההגנה ובפועל שום דבר לא השתנה בה חוץ מהשוער וטיבי.
  15. אני חושב שאחד הגורמים ליציבות בהגנה שלנו בשנה שעברה הייתה התיאום בספרדית. הייתי נותן לטננבאום קרדיט בחזרה וממשיך עם דניאל פרץ באירופה ובגביע שישתפשף שם.
  16. טננבאום סאבוריט בלטקסה הרננדס גראלדש גלזר גולסה/שמיר גבי ביטון חלאיילה ופריצה
  17. כוס אמא של כל השחקנים שרק כשמכוונים להם אקדח לרקה הם מתחילים לשחק כמו שצריך.
  18. דייייייי לקשקש באמת הם עפו השנה במוקדמות ליגת האלופות למאלמו לאחר שהיה 2:1 ו-2:2. השחקנים שלנו פשוט הבינו שהם במבחן היום אז הם רצים ללא כדור ולכן המשחק שלנו שוטף על כל המגרש והם גורמים לזה שהלסינקי יראו כמו קקה. וואלה סרבוריט רץ היום ללא כדור יותר ממה שהוא רץ שנה ברצף. יוצא מהעמדה, מבקש את הכדור, מחלץ, שומר... תודה רבה באמת
  19. חחח נמני "אתה יודע מה חסר למכבי היום? אין שחקנים מהירים בשלישייה הקדמית בלהלבלהלבלה קניקובסקי לא שחקן שצריך להיות באגף" חחחחח למה אנחנו רוצים שיפרשן מישהו שלא מדבר מקצועית על מה שקורה על הדשא ונשמע כמו טיפש מהיציע שמתלונן על המאמן? אולי שיקשיב לשידורים של אוזן וילמד קצת.
  20. מזל שניתן למדוד את ההצלחה של התנהלות המועדון על פני מועדונים אחרים בארץ. שבוחרים "לפנות את הזבל".
  21. אבל אחי מה אתה רוצה שהם יוציאו? אפילו רופא מהמומחים בעולם לא מצליח להעריך אם ומתי הוא יחזור, ובהסתכלות אחורה כל פעם שהעריכו טעו כמובן. כנל לגבי גולסה. לגבי שאר השחקנים לרוב כן יש מידע.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.