Jump to content

השני למאי תשעים ושמונה

משתמשים רשומים
    1,128
  • Last visited

Everything posted by השני למאי תשעים ושמונה

1. אני באמת חושב שברק צריך לשאול את עצמו "מה ג'ורדי היה עושה עכשיו?", אפילו להרים טלפון, לא להתבייש..
  2. חבריי יודעים מה אני חושב עליו ועל סאבוריט. עדיף שלא ארשום פה..
  3. רגע, אתה בעצם מתנגד לרכש? אני חייב לפרק את זה; 1. מה שהביא את ההשתלטות שלנו על הליגה היה ליגיונרים (אלברמן, ריקן, זהבי, בן חיים הבלם מחו"ל וראדי מסכנין). 2. השחקנים שרשמת ממש לא פנסיונרים, פנסיונרים זה שחקנים עם רגליים שבורות שלא מחזיקים 90 דקות.. אולי רפאלוב (35) אבל קצת קשה להגיד את זה על שחקן ברמתו בהקשר של מכבי - הוא עם מספרים מטורפים וכשירות מעולה, על כיאל (33) שמחזיק לסכנין את האמצע 90 דקות כל משחק העונה כולל מספרים, על קני סייף (29) בכלל אין מה לדבר... לא אמרתי להביא את דקל קינן..בוא. 3. אתה חייב את הטאלנטים שצומחים בליגה אצלך, אם לא הולך אפשר לעשות עליהם טריידים אבל לא לנסות להשיג את זרגרי זה מחדל, זה כמו לא לרצות את עלי מוחמד רק כי הוא מהליגה. סתם שחקנים שלקחנו ועזרו לנו (בנוסף לכך שלא חיזקו את היריבות שלנו): בן חיים החלוץ, עטר, שכטר, טיבי, דסה, דוידזאדה וכו' 4. רשמת לשחרר את אלמוג - תוצר מחלקת הנוער שבקושי בן 20, את חוזז שעד לפני שנתיים היה מושאל.. תן להם צ'אנס עם כל העצבים שהם מעלים מגיע להם להיות בסגל הרחב. מצחיק גם שאתה חושב שאתה יכול לרענן אותם באוסף הכשרונות שלנו מהליגה - חוזז ואלמוג כיכבו כשהיו מושאלים. הרבה יותר קשה להצליח במכבי תזכור את זה. 5. מסכים לגבי שחרור של טב"ח וריקן, חוזז ואלמוג כפי שרשמתי ממש לא. לגבי שמיר אחלה אחלה של שחקן, אתה צריך כאלה בסגל שעולים מהספסל בלי אגו ועם ראש שקול ועוזרים לקבוצה לנצח/לא לספוג. 6. מכל השחקנים שמושאלים יש רק אחד שלדעתי היה רלוונטי אם היה נשאר - שלעטה. לג'ראלדש אין מחליף והוא חסר חשק. אתה רואה שחנצ'ס ועידו שחר לא מקבלים דקה אז מה היה עוזר להביא את גויאגון שישכח איך לגעת בכדור? עדיף שהוא ישחק כל המשחקים העונה ויצבור קילומטרז' כמו שהיה עם גלזר.
  4. תורג'י וכולם, תפסיקו להתעלם מהעובדה שהרננדז ביקש להשתחרר. הוא לא סתם ביקש את זה, הראש שלו לא היה מרוכז בכדורגל מאז שהגיע ועדיין אתמול הוא הדביק לדוידזאדה את הכדור לרגל על חצי מגרש בהרמה לגול. הוא שחקן הגנה מעולה אבל הוא לא יהיה כזה במכבי, כי הריכוז שלו ימשיך לפשל כל עוד הוא לא עם הראש מאה אחוז במגרש. עם אמאדור זה עבד והוא הסכים להישאר עוד שנה ולתת בה הכל, כנ"ל פרץ שלקח את זה למקום חיובי (אמנם לא זר אבל עדיין). לגבי קובאס - תענוג אבל. ככל שהמשחק יותר מהיר - הוא יותר פעלתן. הוא צריך שטחים ולשלוט בקצב המשחק ואתמול (+נגד חיפה) הוא קיבל את זה. לצערנו בליגה השישית בטיבה זה לא צפוי לקרות עוד הרבה
  5. ברור שכן אבל לדעתי לא ירצה לעזוב את סכנין, רק אם יקבל תחושה שונים עליו.. האמת, מגיע לו הרכב קבוע אצלנו.
  6. כיאל/רפאלוב/סייף אחד מהשלושה חייב להגיע בינואר. עוד אחד בקיץ.
  7. תנועה אין תנועה חכמה במשחק הגנה הקבוצתי, ובטח שלא בהתקפה
  8. זה ברור שסאבוריט לא נותן מאה אחוז.. אני לא יודע אם להאשים את זה שהוא חלה בקורונה ומאז לא חזר, או חוסר חשק מכל סיבה אחרת.. בכל אופן הוא השחקן המאכזב ביותר כבר יותר משנה. לא שורף את הקו, לא שומר צמוד, לא מחלץ, לא סבלני. ג'ראלדש בערך אותו דבר, באמת שאני לא מבין מה צריך לקרות עם הצמד חמד בשביל שיחזור להם החשק. הרננדס אני לא מצפה, הוא לא רצה להיות פה וטעינו כשהשארנו, הראש שלו לא 100% במשחק למרות רצון טוב. מה הדבר היחידי שיכול להציל את מצב שלושת הזרים הללו? להחזיר את טננבאום לשער אולי? יכול להיות שהתיאום איתו עשה להם ממש טוב? גרם לתקשורת טובה ומשחק שמח ובטוח יותר? אולי.. אם כן שווה לנסות. *לא הייתי מוותר בחיים על פריצה, חלוץ על לליגה. גם גררו שחקן שיכול להפוך למעולה+ בקבוצה מצליחה, קובאס כמובן מעל הליגה.
  9. למשחק מחר נגד נוף הגליל (בית) 2 כרטיסים צמודים, שער 13, שורה 13, אזור 301 70 ש"ח לאחד או 120 לשניהם. שולח את הכרטיס במייל, העברה בביט. מישהו מעוניין?
  10. אפשר לשנות את השם של הנושא למחכים לגודו?
  11. "ברצלונה מודיעה בזאת כי החל מרגע זה היא חדלה מכל שיתוף פעולה עסקי עם חברת Ownix, זאת בשל מידע שהגיע לאזנינו במהלך היום שעומד נגד הערכים שהמועדון רוצה לקדם" (פרשת משה חוגג) ואני שואל, איך הם לא מתביישים לחרוץ את גורלו ולא מחכים להחלטת הפרקליטות?! שיתבע אותם על פגיעה בשמו הטוב
  12. קרישי קיבלת תגובה מלומדת ועניינית בעמוד הקודם שלא הגבת לה אולי פספסת אז אני פה רק להאיר לתשומת לבך שהיא תועיל להמשך הדיון.
  13. שוער - שלנו יותר טוב בלמים - פלאניץ' טוב מהרננדס, אבל הבלמים הישראלים שלנו (נחמיאס, פיבן) יותר טובים משלהם (ארד, דהן) מגנים - שלנו יותר טובים בשני הצדדים קשר אחורי - גלזר יותר טוב מרודריגז קשרי אמצע - מוחמד ואבו פאני/לביא ביתרון קל על ייני וגולסה כנפיים - אצילי, חזיזה ושרי ביתרון קלוש על קוואס, קניקובסקי וגררו חלוץ - פריצה טוב בפער מכל חלוץ גנרי של חיפה. עמדות שחיפה טובה יותר: בלם זר, קשרי אמצע וכנפיים. עמדות שאנחנו יותר טובים: מגנים, קשר אחורי וחלוץ. חיפה ממש לא הרבה יותר טובה מאיתנו. היא שווה אלינו מבחינת איכות החומר, פשוט היא במומנטום טוב (פאקינג 4000 אוהדים לבתים בקורנפלקס ליג הם בהיי)
  14. דניאל פרץ - חסר מזל, שוב קיבל גול לא באשמתו. הרננדס - להבדיל מהרוב פה אני חושב שהוא בסדר גמור. אין מה לעשות הוא לא ישחק עם מוטיבציה מטורפת כי השאירו אותו פה בכוח אבל מבחינה טקטית ואיומים על השער בצד ההתקפי הוא בלם זר טוב (יודע שאחטוף על זה פה אבל זו דעתי) פיבן - משחק סולידי שלו, מידי פעם פסים עקומים אבל מצד שני בלי טעויות בהגנה. ייני - מלבד האשמה בגול (הוא יצא קדימה במקום לשמור על הקו 3 בלמים), משחק סבבה, הרבה רצון. סאבוריט - פעם ראשונה העונה ששיחק ברמה שמצפה ממנו. עד עכשיו הוא היה השחקן שהכי כעסתי על הצורת משחק שלו, אתמול סוף סוף היה אכפת לו והוא הראה תשוקה ויצירתיות. ג'ראלדש - עוד לא הופיע פעם אחת העונה ברמה שאני מצפה ממנו. הפסיד מאה אחוז מהמאבקים בהתקפה. בזיון. גלזר - משחק בלי הרבה עבודה, טיפל בכדור יפה כשהיה צריך אבל לא משחק לקלטת. גולסה - משחק סביר ציפיתי ליותר דריבלים וכדורי אמן ונסיונות טיווח. אבל הוא חוזר לעניינים וזה חשוב (לדעתי השחקן הכי איכותי בקישור ואולי בסגל בכלל). קוואס - ימשיכו להגיד שהוא מחריב ושזה לא משחק טוב שלו והוא ימשיך לתת מספרים, קצת מזכיר את כהן בקטע הזה רק שהוא באמת שחקן שבונים עליו ומעבירים לו את הכדור שיעשה משהו לא צפוי. מאושר שהוא אצלנו ומאושר שכל השחקנים והמערכת עוזרים לו להרגיש איכותי ואת הפירות אנחנו עוד נקצור. קניקובסקי - השחקן בכושר הכי טוב כרגע בסגל, תענוג לראות אותו. חוסר מזל מנע ממנו גול. סחט מלא צהובים ואדום. הרכש הכי טוב העונה במבט לשנים קדימה. פריצה - לא צריך להרחיב. חלוץ מעל הליגה שאם לא השוער המזדיין שלהם מסיים אתמול עם צמד בוודאות ואולי מעבר. סה"כ הקבוצה ניראת טוב, השחקנים זזים על המגרש, לא ניצחנו אמנם אבל סטטיסטית זה היה המשחק הכי חד צדדי של מכבי בשנתיים האחרונות. עוד יהיה בסדר.
  15. שמע חבר אחריך רשמו בדיוק את מה שהתכוונתי. אני לא צריך שחקן שירוץ כמו מטומטם הלוך חזור בין שלושה שחקנים בחלק לא קריטי של המגרש. אני מעדיף שחקן שיודע להתמקם נכון בין שלושתם ולנתב אותם/לכפות עליהם את הסגנון משחק של מכבי. זה הרבה יותר אינטילגנטי ויעיל. ככה גם ישאר לו אוויר בריאות לקבל החלטה נכונה בדקה האחרונה של המחצית. *רשמתי שזה נראה שהוא משחק בהליכה ולא שהוא משחק בהליכה.. בדיוק לזה התכוונתי.
  16. דאבל אתה עושה לאתרי הספורט בארץ את העבודה, תוך חמש דקות אחד האתרים יעדכן את זה בכתבה על הניקוד (שהשוונו את השיא של הפועל ושסביר שנעקוף אותם השנה)
  17. אחי אתה נסחף. גולסה השחקן הכי טוב במכבי (יחד עם פריצה וקניקובסקי, אבל גולסה הוא ברומטר ברמה אחרת). גם כשהוא לא ב-100% יכולת. עידו שחר יכול ללמוד הרבה גם משרן וגם מגולסה, יש לו עוד קריירה ארוכה אפשר לשחרר את האובססיה שצריך לתת לו לשחק ולסמוך על המערכת אחרי שפטריק עזב. בסוף כולם רוצים בהצלחתו.
  18. כל השחקנים מחפשים אותו, שזה אומר כנראה שהם מחזיקים ממנו. זה לא סתם. חשוב לעזור לו להשיג מספרים זה יכניס אותו חזק לעניינים. נראה לפעמים שהוא משחק בהליכה, זה יכול להרגיז אנשים אבל שימו לב שטקטית הוא מתמקם נכון והוא מחפה ככה על המשחק בהליכה שלו. מספיק טוב מבחינתי אם זה מאפשר לו להגיע עם נשימה מוסדרת למצב שהוא עם פנים לשער וצריך להתחיל מהלך התקפי חכם.
  19. טוב אחי חחחחחחח שוב אין בעיה אישית שתהיה לאומן גזען תהיה מה שבא לך מי אני שאשפוט יש לי חבר קרוב שנאבק אחד על אחד עם מחבל עם סכין ויצא מזה בחיים ועכשיו הוא הבנאדם הכי גזען עלי האדמות אני בחיים לא אשפוט ואכעס על הדעות שלו כל אחד וסיפור חייו. אבל אחי גזענות זה גזענות זה גזענות. אין צורך לפתוח על זה דיון בפורום הזה כי זה לא קשור למכבי תל אביב.
  20. היה צפוי ובזבוז זמן. מאמין שיש אופציה חלופית ועכשיו ילכו עליה בכל הכוח ינסו להגיע לסיכום בהקדם.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.