Jump to content

השני למאי תשעים ושמונה

משתמשים רשומים
    1,128
  • Last visited

Everything posted by השני למאי תשעים ושמונה

1. נמני עדיין הסוכן שלו? זו הסיבה היחידה שאני רואה לדאגה
  2. אתה צודק במה שאתה טוען, אלמוג באמת לא יכול להיות חלוץ בודד בשפיץ. ובאמת שאם אתה משאיל את חלאיילה אין לך מחליף אפילו חצי ראוי. חייבים להביא איזה חלוץ מחליף בדש סטייל אם משאילים אותו.
  3. למה שפריצה יעזוב? הוא תחת חוזה ונהנה מאוד. לגבי הפנטזיות שלי *שלא יקרו* בחלון הקרוב: חלאיילה שחקן מעולה לטעמי, אני חושב שהכי נכון עבורו זה לראות הרכב בחצי השני של העונה ולכן משאיל אותו לסכנין (מה שיתן לאלמוג הרבה דקות על חשבונו)+ סכום כסף סמלי בתמורה לכיאל. אולי אפילו משאיל להם שחקן נוסף (חנצ'ס?) שירגישו שיצאו מרווחים מהעסקה, זה באמת פנטזיה שנצליח להביא את כיאל. אם וכאשר הוא מגיע הכישור שלנו יתייצב להערכתי (גלזר-כיאל-גולסה, עם שמיר,ריקן ושחר מחליפים). בנוסף מצפה מהמערכת לקבל החלטה לגבי שחר-בונים עליו כמחליף ראשון לקישור לפני ריקן ואם לא אז יאללה להשאיל. עוד דילמה לגבי השאלה זה גררו, יכול להיות שכדאי להשאיל לקבוצה שיראה הרכב כל משחק ולהביא על חשבונו שחקן לכנף שמאל, זה לא רציני לבנות על בן חיים/חוזז. אם אפשר משחרר את הרננדס ומביא במקומו את הבלם של חדרה. נותן לסאבוריט וגראלדש הזדמנות לחזור לעצמם עד סוף העונה.
  4. בהנחה שגלזר ודוידזאדה לא ישחקו: פרץ בלטקסה נחמיאס הרננדס ג'ראלדש שמיר גולסה גבי אלמוג/גררו פריצה קובאס
  5. פרץ כמובן לא נדרש להתאמץ. נחמיאס והרננדס מתחילים להיראות הרבה יותר מתואמים, רץ איתם יחד לתקופה בתקווה שיעבוד. מה גם ששניהם דומיננטים במשחק הראש שזה קריטי לנו ל2 צידי המגרש. קנדיל היה פזיז, אבל ככל שהמשחק המשיך הוא היה יותר שקול, כנ"ל בלטקסה שסוף סוף שיחק כמגן, אמן שיקבל קרדיט בתפקיד ב20 30 דקות האחרונות במשחקים שאנחנו מובילים בבטחה, לדעתי היכולות ההתקפיות שלו רלוונטיות למכבי בעמדה הזו יותר מאשר בתור בלם כאילוץ. שמיר אני לא יודע למה אנשים נגדו, לטעמי שחקן ורסטילי, מחויב, קבוצתי, לא מחפש תשומת לב ועושה את עבודתו בצורה טובה. גם עוזר לבלמים, גם דוחף קדימה, גם משחק ראש טוב. לא מאבד. מספיק לי כמחליף של גלזר. צריך לשפר את החילוני כדור ולתת שם אימפקט. ריקן כפרה עליו הרבה נשמה אבל לא מתאים לרמה של מכבי מעבר למשחקים הגדולים שצריך שחקן עם ניסיון וביצים, דווקא שם הוא תמיד מופיע. גבי נהדר שיחק הרבה יותר משוחרר בכל מקום במגרש, בעיקר בצד הקדמי. אלמוג חלוד ומזכיר לי במשחק הפזיז שלו את שועה, משמע אם הוא קודם יחשוב על מסירה נראה ממנו דברים הרבה יותר יפים. קוואס נהדר סומך עליו שרק ילך וישתפר. חלאיילה לדעתי קצת מתבאס מהסיטואציה שהוא מקבל רק גארבג'טיים אבל הוא ידע מראש שזה מה שהולך לקרות כל עוד פריצה כשיר הוא לא יהיה בהרכב, חושב שהוא בדיוק מה שאנחנו צריכים מהספסל רק צריך שישאר במוטיבציה גבוהה והוא כבר יקבל את התהילה שלו בגולים מכריעים ובמידה שחלילה פריצה יפצע.
  6. דקה של ללחוץ->פרסומת->לסגור אותה->ללחוץ->פרסומת->לסגור אותה עד שעובד
  7. כפרה זה לא שיש לך עומס משחקים מטורף הוא לא שיחק במשחק האחרון בליגה, אין עליו עומס מיוחד. להיכנס להרכב בעמדת 10 אחרי שלא שיחקת בקבוצה כל השנה? אולי במנג'ר, זה לא יכול לקרות במציאות אחי מבחינה טקטית זה פשוט בלתי אפשרי להשתלב בתפקיד כזה.. רק כנף הוא יכול כרגע.
  8. חנצ'ס כנף, ולא כשיר במאה אחוז להבנתי. קוואס צריך לשחק כל משחק כל דקה אלא אם אנחנו מובילים בבטחה.
  9. שמח לראות אותו בהרכב בעמדה הזו, בבני יהודה הוא היה טוב מאוד כמגן כשהם שיחקו 5 בהגנה, נראה איך ישחק היום ב4, אני מקווה מאוד לראות ממנו משחק טוב, יש לו אחלה הרמות וראייה התקפית שנעלמו בתפקוד כבלם.
  10. יש לי תחושה שגולסה משחק 80% שלו בשביל לשמור על הגוף בתיאום עם הצוות המקצועי. לגיטימי אם זה מה שיעזור לו לשמור על כשירות. במשחקים הגדולים הוא יתן ערך מוסף זה ברור. לגבי ההרכב: הרננדס כרגיל מנווט את המשחק קדימה טוב+ אבל בכל מה שקשור להגנה הוא חולם ולא מרוכז, זה לצערי לא טוב ואין ספק שצריך מחליף עם חשק (וואלה אהבתי את הבלם של חדרה, שחקן טוב). ג'ראלדש אנמי, היחיד שלא ראיתי אצלו תשוקה ויצירתיות ברוב הדקות, אני מאוד מקווה שהגעה של המאמן תשפר את היכולת שלו כי זה כבר לא זה. דוידזאדה מצדיק את המקום בהרכב, היה צריך לקבל אותו כבר לפני המוןןן זמן. אותו דבר כמו שרשמתי על גראלדש מקווה שגם סאבו יתעורר עם הגעת המאמן. שרן אין מילים הוא כרגיל עושה כל מה שאפשר לבקש ממנו לא יאומן איך תמיד הוא יראה הרכב, סמל. גלזר במשחק טוב, לא מדהים אבל מעבר לבישול לגוזלן היה חף מטעויות. ביטון משתדל לקבל את הכדור, הוא חייב לרוץ בהרכב או להיפרד ממנו הוא לא שחקן ל20 דקות אחרונות, הצורה בה מכבי שיחקה היום תרמה לו. היה לו מרחב בין הכנף ימין למרכז הקישור. קניקובסקי מדהים אני מאוהב. טל בן חיים מי היה מאמין 4 שערים ב5 משחקים. כל מילה נוספת מיותרת. פריצה חלוץ נהדר וגם חלאיילה המחליף האולטימטיבי.
  11. הזיה לחשוב ככה הוא יחזור רק למכבי, על אחת כמה וכמה עם בן חיים ויצחקי במועדון. אין לו חבר אחד במכבי חיפה.
  12. אחיייי דסה? הבנאדם מסומן בלא מעט קבוצות באירופה, ויטסה מכבדים אותו ונותנים לו למשוך אותם בשביל לבחון הצעות על אף שרוצים שיחתום כבר על חוזה חדש.. אין לו מה לחפש בליגת העל ואין לו עניין לחזור בקרוב.
  13. טננבאום זאדה נחמיאס הרננדס קנדיל גלזר שמיר גולסה גבי פריצה קוואס *הרכב אלטרנטיבי: בלטקסה/דוידזאדה סאבוריט נחמיאס הרננדס קוואס גלזר גולסה גבי חלאיילה פריצה
  14. אין הגיון להחזיק את אלמוג בסגל. עושה עליו טרייד 50% עם לוזון כשלמכבי יש וטו לאן יעבור ולאשר את העסקה.
  15. טננבאום בלטקסה סאבוריט הרננדס נחמיאס קנדיל שחר שמיר אלמוג חלאיילה חוזז אם משחקים עם 4 בהגנה הייתי מוציא את הרננדס שינוח ושרן קשר אחורי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.