Jump to content

השני למאי תשעים ושמונה

משתמשים רשומים
    1,128
  • Last visited

Everything posted by השני למאי תשעים ושמונה

1. חחחחחחח בן אדם תותח איתן עזריה! הוא דוד של חבר שלי ואז באיזה עבודה שהוא עשה אז הוא צילם אותו במצלמת וידאו ואז הם הלכו מכות והוא הראה לי את זה חחחחחח
  2. אני לא מכיר אותך...ולא יודע בן כמה אתה... אבל אני חושב שכל בנאדם עם קצת שכל יחשוב פעמיים לפני שהוא עושה מעשה כזה שאם הוא ייעשה-הוא מישהו אחר... ישר החקירה תיתמקד בו...
  3. הוא יודע עליינו מה שכל גולש באתר יודע!!!אם לא פחות... חחח מה אתה חושב כבר שנעשה לו?!?!?!?!?!?!?!!?
  4. יש כמה מנהלים אני אחד מהם(אור פפר)...יש גם את תומר גולן מהשחקן,דניאל,רז ומיקי הוא לא גילה שומדבר חדש!!!
  5. מה שקרה זה שאחד המנהלים של האתר פגש אותו ביציע לבוש בבגדים צהובים כמו כל אוהד מכבי!!! והציע לו להיות צלם באתר, הוא הסכים לבקשה ואחל את עבודתו באתר. הוא צילם מאימונים,משחקי בית,משחקי חוץ וכו... לא אמרנו לו שומדבר סודי או במילים אחרות-בלתי חוקי. מקווה שהבהרתי...אם יש עוד שאלות אני יישמח לענות
  6. הבעיה היא שלא הוא רצה להעיף אותו אלא לוני הבן ****
  7. וואי אני לא קולט מה יש לכם נגד הבנאדם?!?!?!? 7 שנים של סבל היו לנו בבלומפילד וכמו גדול הוא מגיע לשם בטור ווינר ומנצח 2:0 צריך להגיד לו כל הכבוד!!! ממש אבל ממש אתם לא צודקים פה!!! הביא לכם אליפות אחרי 7 שנים!!! מה הוא לא עשה למועדון!!! ניר קלינגר-איש גדול!!!
  8. אחי כניראה לא הבנת...הקטע זה שכולם באים בשחור...ורק מי שבאה עם צהוב תוכל להינכס
  9. בפעם המאה!!!!!!!!!!!!!!! מחר כולם באים בשחור!!!
  10. מה שאתה אומר זה שגם כל האוהדים שלא תומכים במחאה הם חארות???
  11. וואו זה היה קשה לקרוא את זה... לא בגלל שזה ארוך, בגלל שזה עצוב.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.