Jump to content

השני למאי תשעים ושמונה

משתמשים רשומים
    1,128
  • Last visited

Everything posted by השני למאי תשעים ושמונה

1. בפעם הראשונה שראיתי את זה עברה לי צמרמורת בכל הגוף, אצל חבר שהיה באותו זמן זה כמעט הגיע לדמעות. קצת יותר מ-3 וחצי דקות של התרגשות שחוזרת על עצמה כל פעם מחדש. לעולם לא נשכח אותך אבי-אתה האחד והיחיד. תודה ענקית לאושרי ביטון אשר ערך את הקליפ, לליגל ולעצמי אז...הגבירו את הרמקולים כמה מילים לאבי היקר לפני הצפייה בקליפ הקליפ
  2. בונה יא עני זה בקטע שלכם לקטול כל מי שמוכר מנוי?!?! אז ככה: כל מי שפנה אליי לא הצעתי לו כלום! אמרתי לו תציע אתה! אמרו לי 300 שקל! מה אני יגיד : "לא תודה אני מוכר רק ב-100 שקל!"?!?! קצת בגרות ח'ברה! אם היו מציעים לי רק 200 הייתי מוכר! אבל אם הציעו לי 300 אז למה לא?! אני לא ביקשתי 300 לא ביקשתי גם 100 אמרתי תציע כמה שאתה חושב וזה מה שהוא אמר. יום טוב. אור.
  3. icq-163055729 or@hooligans-11.com רק רציניים בקשה! אני לא רושם פה מחיר! מי שמעוניין באיסיקיו או במייל!
  4. וואלה אחי?!?! אתה 10 דקות מהבית שלי! מ=ר=ג=ש שאוהד מכבי שומר עלי
  5. אני גר באבירים! איפה אתה משרת?בבירנית או בצפת?
  6. אוקיי אז אני גר בצפון-3 ק"מ מלבנון בקיצור במשחק אליפות אז חברים שלי דפקו לי ברז ולא היה לי איך להגיע בקיצור אמרתי להורים שלי שהם בדיוק עכשיו יוצאים, לקחתי צעיף, לקחתי משקפיים, לקחתי פלאפון ולקחתי ארנק, ויצאתי לדרך! נסעתי בערך 5 שעות פלוס מינוס בטרמפים שאין לי מושג איפה זאת ת"א בכלל אחרי זה בדרך חזרה היה הכי מטורף, פגשתי שם חבר שגם גר בצפון ובנו לחזור ברכבת, ואנחנו באים לרדת מהמונית ורואים שהרכבת האחרונה נסעההה, בקיצור אנחנו נותנים לנהג עוד שטר והוא מנסה להגיע לתחנה הבאה אך הפקקים לא נותנים לו , לצערנו איכשהוא היגענו לתחנה המרכזית הישנה! שם חיקו לנו כמה עשרות אוהדי חיפה שהחליטו להוציא את העצבים עליי, על חברי, ועוד כמה. קיבלנו מכות וקפצנו על מונית אמרנו לה שתיסע כי מרביצים לנו , סה"כ יצאתי חסר דגל מזכרת ממשחק האליפות . ד"א גם שהיגענו לת"א אז תפסתי מונית מאיפשהוא במרכז עד לת"א, ובטעות שכחתי לרדת אז הגעתי לתחנה המרכזית, ולא ידעתי איפה זה בדיוק רמת-גן אז התחלטתי ללכת ברגל והיינו שם בסימטאות, וזה היה בעצם הקטע ההכי מפחיד, אפילו יותר מהמכות שהיו.
  7. יש לי קליפ מטדי של מה שהמשטרה עשתה עם התופים!
  8. אדון יקר. אני שמח שאתה משקיע מאמצים למנוע אלימות ומנסה למצוא פתרונות. אבל תסכים איתי שאף אחד לא ילשין על חברים שלו שאתה מכנה אותם "חוליגנים".
  9. מה אכפת מהתוצאה?!?!?!?!??! ס'תכל על הצורת משחק איזה בושה! איזה גועל אני מתבייש ללכת עם הצעיף של הקבוצה הזאת!איכס נמאס לי כבר!!!!!!!!
  10. כמה פעמים פתחו השנה נושא על ההבדלים בין בית-חוץ??????????עינאל אבוק הבנו
  11. יהי זכרה ברוך אפשר לדעת ממה היא ניפטרה?
  12. רעיון בן-**** רק חבל שהוא לא מושקע!!!!!!!!!!! תשפר אותו אחי!!!!!
  13. שם כפרה מזל שאתה לא אחראי על השמות של השלטים בשחקן =) הודעה זו נכתבה כהצעה בלבד ותו לא... אין בכוונתי לכפות על עושי השלטים את הטקסט הנ"ל איזה רשמיות
  14. שם כפרה מזל שאתה לא אחראי על השמות של השלטים בשחקן =)
  15. אני מתלבט בין | אוהד יקר - אתה מוכן להשתתף בניסוי ? | לבין אם כבר קמת- תלך ממכבי(או משהו בסגנון)
  16. יש פה רעיונות מצויינים ובדיוק גם תיכננתי להכין שלט...יש לי בד... אז תגיד לי מתן מה בחרת?שאני יידע לא לעשות...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.