Jump to content

השני למאי תשעים ושמונה

משתמשים רשומים
    1,128
  • Last visited

Everything posted by השני למאי תשעים ושמונה

1. שומר על הכדור ברמה מעל כל שחקן אחר בליגה (אולי חוץ משרי). מאמין שדווקא מרוצה ממנו.
  2. קצת סדר לגבי החוזה: מצחיק להגיד שזה הזיה של יצחקי, כשאיביץ' משחק איתו ולא מעט. הסיבה שקיבל חוזה ל3 שנים זה כי הסכים להתפשר על שכר ברמת שנה אחרונה בקריירה, ירד מהדרישות שלו ב50% לסכום ההתחלתי שמכבי הציע. את אותו הסכום אגב מכבי הציעו חצי שנה לפני שחתם, הוא ניסה למצוא קבוצה בחו"ל וכשלא הצליח ניסה להרוויח משכורת גבוהה וכשלא הצליח הבין שזה או לקבל משכורת נמוכה במכבי או לעבור לקבוצה בינונית בליגה. אני חושב שהוא עשה את הדבר הנכון עבור עצמו. וגם עבור מכבי. לגבי המשחק שלו: יש לו הבנה ומחויבות טקטית ברמה טובה. יש לו לא מעט אספקטים שהוא צריך לשפר אחרת הוא לא יראה כמעט דקות (קבלת החלטות מהירה, יכולת מסירה, משחק בנגיעה), אבל אני חושב שלגיטימי להאריך לו חוזה ולגיטימי להביא לו דקות. הוא שחקן התקפה סביר ועם הבנה גם איך לעשות הגנה וזה מספיק טוב לקבוצה בישראל. כל עוד הוא ירצה לתת מאה אחוז אני מאמין שיש לו מה לתרום.
  3. בחצי שנה הראשונה בישראל המשפחה שלו לא קיבלה אישור להצטרף אליו בעקבות ההגבלות
  4. אני תמיד מתעמק בו כי זה השחקן היחידי שלנו שבזתי לו (לא ווקלית, רק בתוך הלב), פשוט כי הוא הקטין ראש, מסר אחורה, לא יזם, לא ניסה לחטוף, לא מעוניין בקיצור. אבל היום זה היה המשחק הכי טוב שלו ביי פאר מאז שחזר אלינו. אני ממש לא בטוח שזה מעיד על העתיד אבל אם הוא ישחק העונה כמו ששיחק היום מבחינת אגרסיביות וחשק אז אין סיבה שלא ישחזר את היכולות משנים קודמות, זה היה דיי ברור שהבעיה שלו התחילה בקוביד בסיטואציה המשפחתית ונהפכה להיות נורמה. בקיצור מקווה שאיביץ סידר לו את הראש וחזר אלינו אנדרה של פעם.
  5. חוזז יותר ממושמע טקטית מביטון. את ביטון אני יכול לראות משחק אך ורק כקשר קדמי
  6. נשמע דיל טוב 20% ממכירה עתידית על נידם + ביטון בהשאלה + חצי מיליון יורו בדיוק כמו הדיל של שנה שעברה.
  7. הדיל על קארצב + כסף על קניקובסקי יצא בסוף משתלם. הוא לא הצליח להבשיל במכבי והיה צריך את ה-DNA של נתניה בשביל להיראות טוב. לדעתי הוא לא מתאים כרגע לקבוצה גדולה, אלא אם יווסת את האגרסיביות וקבלת החלטות מהירה. בתחושה שלי הוא עזב קצת לא בטוב אותנו, אני מקווה שאני טועה וכשיחזור לישראל למכבי תהיה עדיפות מבחינתו.
  8. אני אישית מאמין ששחקן לא כשיר צריך לשחק מהדקה הראשונה עד שהוא כבר לא יכול, לא אבין אף פעם כנראה למה לעלות ל-30 דקות אחרונות ולא 30 דקות ראשונות לצורך העניין. לגבי דן ביטון, אני חושב שהוא קצת קפריזי ובמשחקים חשובים הוא יכול להופיע, במיוחד משחקים שבהם צריך אינטלגנציה ומשחק מתוחכם. לירון, אני התכוונתי שזהבי יהיה חוד ויוב' באגף
  9. פרץ דוידזאדה סאבוריט ביטון ג'ראלדש גלזר יוריס ביטון קניקובסקי יובאנוביץ' זהבי
  10. קצת מצחיק להגיד נוכח כך שמנור סולומון עוד לא הגיע לתקרת הזכוכית של עצמו
  11. הארכת חוזה בעונה בתמורה לסעיף יציאה של 15 מליון יורו. אם הוא יתן עונה גדולה + ירשים במונדיאליטו הוא יביא הצעה בסדר גודל הזה. המשחק שלו היום, על אף שנגע בכדור פעמים בודדות היו מהמרשימים שלו בקריירה. קבלת החלטות סופר מהירה, השתלטות בטכניקה עילאית ומסירות אמן. אשכרה גדל לנו פה ברקוביץ'.
  12. לא הבנתי למה הסרטון וולקאם לא היה כניסה של ערן לפורום של השחקן ותגובה בנושא הזה : " חתמתי, אפשר לנעול "
  13. לא חושב שיש סיבה להחזיק אותו בכוח עוד שנה יש פה לא מעט סיכונים: 1. אורך החוזה מוריד מהשווי שלו. 2. העובדה שיש מונדיאל בחורף תוריד ממנו את התשומת לב ותחשוף כשרונות רבים אחרים. 3. הוא במומנטום מצוין ויהיו עוד עליות וירידות. השווי שלו לא יעלה או ישתווה הרבה מעל השווי של מנור כי בסוף אנחנו מזרח תיכון ושחקנים מכאן טובים ככל שיהיו לא שווים סכומים אדירים. 4. צריך להבין את מקומנו בשרשרת המזון, שחקנים ברמתו לא צריכים להישאר בכדורגל הישראלי כי זה יפגע בו. ראו ערך מנור ועבדה שהספיקו לעבור בזמן וחיזקו את היסודות שלהם כשהמוח שלהם עוד רך ללמוד. 5. המשכיות - חשוב שניצור מדיניות שבה שחקנים מבינים שמכבי זה קרש מקפצה ולא קיר בטון שאי אפשר להשתחרר ממנו - ראו ערך מקרה גויאגון ובלטקסה שבגלל משחקי חוזה יש תחושה של החמצה. צריך לדעת להתנהל בצורה אחראית בהקשר לאורך החוזים ולהתמודד עם סיטואציות כך שהשחקן לא מרגיש כלוא. שיש לו אפשרות להימכר עוד לפני שפורץ. שהוא ירצה לחזור למכבי כלגיונר. 6. כפי שסיימתי את 5 המחשבה של לאן השחקן יחזור יותר חשובה מבחינתי ממתי הוא יצא, רוב הלגיונרים הטובים חוזרים לליגה טיפונת אחרי שיא הקריירה ולא בסופה וכדאי לנו להיות המקום המועדף עליהם, לשם כך עדיף שיעזבו בתחושה טובה (ושאבי נמני לא יהיה הסוכן שלהם :/ )
  14. עקרונית אני מסכים איתך, אתה צודק מאוד בגישה. אבל במקרה הספציפי הזה לא יודע אם זה המקום ולא יודע אם יש לנו את הפריבילגיה. על עטר שחררנו לחיפה כשהם לא היוו עלינו איום אל תשכח, והכנפיים שלנו היו טיל.
  15. לא מבין איך אפשר להתנגד לחזרה של יוני? כל העונה הצטערנו שהוא עזב ואיבדנו שחקן אגף ישראלי נפלא, מאיפה נפלית אחד כזה? לעבור שנה מחנה אימונים בseria b כמעט בוודאות תחזיר לנו שחקן טוב יותר ממה ששחררנו, במיוחד בגילו שהוא עוד לפני השיא. מחתים אותו גם ברכישה משמעותית מאיזה.
  16. מה מפחיד אותך? שחלאיילה יפרוץ ויהפך לכוכב? או שיקול הדעת של איביץ' שאתה מעריך שהוא לא טוב?
  17. מה אשמתו שמכבי איטיים? הלחוצים פה שנמאס להם לחכות לו, מזכירים לי שהייתי מאוהב שנים במישהי, ואז כשהיא סופסוף הסתכלה עלי, ירד לי ממנה..
  18. אהבת למה? ואין הבדל בכוונה. סורי אבל אין לי זמן להרצאת סמנטיקה. המשך יום טוב.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.