Jump to content

השני למאי תשעים ושמונה

משתמשים רשומים
    1,128
  • Last visited

Everything posted by השני למאי תשעים ושמונה

1. שגורדי עזב איביץ היה פלסטר איכותי מאוד שכיסה את כל הפרצות.
  2. לפני חודש אנשים רשמו "שיביאו את קניקובסקי/ביטון, ווינגר וחלוץ זר (+נחמיאס, חלאיילה) וזה חלון טוב בשבילי". קיבלתי בנוסף את שמיר וקניקובסקי. זה מעבר למה שכולם פה רצו/ציפו.. 5 שחקנים להרכב. אז מוזר להתלונן. העמדה היחידה שכרגע הייתי רוצה לראות בה דמות יותר איכותית זה בעמדת המאמן. עם כל השאר אני יכול לחיות ומאמין שנתמודד על האליפות וגם נקח.
  3. השחקן שהכי חסר לנו כרגע בקבוצה אם זה ברמת הפרקטיקה ואם במנטלי זה איתי שכטר. מלבד זאת הסגל שנבנה אמור להתמודד ראש בראש עם חיפה על האליפות. אני מקווה שואן לאוון יתמודד עם המשבר בצורה הרואית אחרת הוא יפוטר תוך כמה מחזורים
  4. אם ההדלפות כל כך מגמתיות ושמעתם על הכל אז איך זה שעד ששמיר לא הגיע לחתום לא ידענו? ואיך זה שפריצה הגיע בהפתעה? תפסיקו לאכול עם כפית כל קקי שמישהו פה רושם. כן המצב לא אידאלי מאז שגורדי עזב (אגב 1: עוד לפני כן, אגב 2: היה פה עליהום על כך שגורדי צריך לעוף בזמנו אז יפה שאתם מתגעגעים), אבל תפסיקו להיות בכייניות עם קוקיות ובלונים באף.
  5. מרגיש שאני צריך לצאת לחל"ת , לא עמדו במבחן הליגה. בזוי מאוד. בעיקר כואב לי חוסר היכולת של סאבוריט וג'ראלדש לתת ערך מוסף ומלחמה בשלבים המכריעים של המשחק. לטובה אפשר לציין כרגיל את שרן וגלזר המחוייבים לסמל.
  6. עומדים טוב מאוד כרגע על המגרש על אף גאוני הפורום.
  7. מי אמר לך שיש דדליין? לטובתך תשתדל להטיל ספק מידי פעם בדברים שאתה קורא
  8. הוא באמת נראה רע בכל הזדמנות, לצד שני שערים משום מקום שהיו חשובים (קצת פחות בדיעבד), יש לו משהו ברגליים אבל לתחושתי במכבי זה כבר לא יקרה.. הוא קיבל עדיפות על צעירים אחרים וצריך להתקדם.
  9. אם אתה חושב שזה מה שקרה אז אין לי מה להגיד עוד בנושא. תפסיקו להפוך שמועות או כתבות חרטה לעובדות.
  10. כותרת לצורך המו"מ. מה נראה לכם שקארצב בשנת חוזה=גויאגון+בר כהן? זה סתם טיזינג
  11. טוב אז אחרי שברור שיש רכש ראוי בחלון הבעיה בהנהלה שגורמת לכם להתפוצץ היא ההדלפות לגבי רכש"? קורע..
  12. וזה בעדינות רכש החלון הזה הוא אקמול ל24 שעות ואז חוזרים להתמרמר על הקיץ הגרוע אי פעם חח
  13. קמחי אני מתחיל לאהוב את ההודעות שלך בנושא העברות האחרון..
  14. אני אופטימי, לא מסתפק במועט. מסכים איתך לגבי בן חיים. אבל גררו, חוזז ואלמוג זה העתיד שלנו שנים קדימה, כל אחד מהם שווה כמה שערים ובישולים מהספסל ובמקרה הטוב להתפוצץ ולהתקדם לאירופה (חוזז פחות). מסכים שצריך עוד להתחזק בשני שחקנים לא כולל גבי. כשמבחינתי העדפה היא לרוקאביצה וזר ווינגר, ואם מתעקשים על שלישי אז אלטמן.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.