Jump to content

T.L MTA

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Everything posted by T.L MTA

1. עוד לא סגרו מלבישה לעונה הבאה ואנחנו מצפים לשחקנים , אולי מכבי עושה לכולנו תרגיל שיוויק ואז יכריזו על תלובשת + כמה שחקני רכש ביחד כדי לצור בז לרכישה של החולצה החדשה הלוואי ואני צודק הסיכוי שאני צודק 0.01%
  2. מסכים שריקן זה לא השחקן הכי נוצץ ושהוא בסוף הקרירה ושהוא לא שחקן מוביל אבל ריקן לדעתי הוא ערך מוסף , יתן הרבה וילמד הרבה את החבר'ה הצעירים בקבוצה דמיות כמו ריקן ושרן הייתי רוצה לשמור קרוב אלינו הם כבר ידעו לתת דוגמא טובה וחינוך לדור הצעיר והמוכשר שיש לנו בדיוק כמו שלדעתי ריקן עשה עם גלוך . שחקנים כמו בן חיים הייתי מעדיף לשמור כמה שיותר רחוק
  3. ריקן עוד יכול לתרום למכבי בעיקר בחדר ההלבשה וגם מקוצעית בעתיד בן חיים לא היה צריך לחזור למכבי . לא מצליח להבין איך בכלל שוקלים לתת לנו עונה נוספת במכבי
  4. צריך לשואל אם יש שמועה על מי תהיה המלבישה גם בזה מכבי לוקחת את הזמן
  5. באו להגיד תודה למכבי שהיו קצת חלשים העונה ונתנו להם לנצח אותנו ולקחת אליפות סה"כ אוהדי צומי שימסרו ד"ש לנועה קיריל
  6. אחלה ריקן , שחקן טוב לרוטציה ולגיבוש בחדר ההלבשה לצערנו לא ימשיך
  7. ושוב המשטרע נגד אוהדי מכבי אסור להכניס ציוד עידוד לדרבי ! מעניין למה לחיפ'לה לא עושים כלום על המטח אבקות שזרקו ליציע שלנו + לכר הדשא
  8. מצב כרטיסים נכון לעכשיו
  9. ערן עוקב אחרי הפורום שנגיע לדף 77 הוא יודיע איפה ישחק בעונה הבאה.
  10. רכבת חזור 25 דקות חצי שעה אחרי השריקה שלא תסיים את דרכה בתחנות המרכז אלא שתגיע עד באר שבע בדרום וחיפה בצפון לדעתי אחת לכל כיון תעשה אחלה עבודה
  11. אם יגמרו מהר מאמין שיפתחו גם את 13
  12. אפעם לא אהבתי את השחקן הזה אני בחיים לא יוצא נגד שחקן של מכבי אבל גם לפני היציאה שלו לאירופה הוא לא היה כזה להיט שחקן של מהירות ותרגיל אחד החזרה שלו למכבי הייתה טעות עברנו .
  13. גם אם זה נכון לדעתי אפחד לא יודיע על זה לפני סיום העונה אז עד יום ראשון הבא אין למה לצפות וזו דעתי.
  14. יושבי שער 11 שקנו כרטיס לשער אחר יכולים לבטל את הרכישה ללא דמי ביטול .
  15. ועכשיו נהמר שהמשחקים ש11 יהיו סגור יהיו אכישהו נגד חיפה או הפועל
  16. נסגר הסדר טיעון עם אצילי הרחקה משני משחקים על תנאי + 1000 ש"ח קנס https://www.one.co.il/Article/21-22/1,1,4,45550/410284.html?ref=hp
  17. היו להם כמה פיקים אבל ממש לשניות בודדות . משחק אליפות שלהם וקהל בדיחה - אנשים יצאו בדקה 85 מהיציע
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.