Jump to content

shlomiMTA

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by shlomiMTA

1. *נמכר* מוכר כרטיס להיום יציע תחתון מחיר עלות
  2. כמה טרחנות, כמה רפיסות. אחים שלכם ליציע קיבלו מכות אתמול בכניסה לאצטדיון על לא עוול בכפם. לא רק גברים, גם נשים וילדים נרמסו אתמול! אם לא היה פירו, יש מצב עוד שהמשטרה הייתה מצדיקה את המעשים שלה ומתגאה בהם כאילו פתרה את "האלימות במגרשים". אבל זה נושא הרבה פחות חשוב וביקורתי לדבר עליו....
  3. ביזיון של תורים לפני המשחק, אין מילים לתאר כמה זה זלזול בנו האוהדים. אין כדורגל בלעדינו! ומבאס שהמון אוהדים באים בשביל לקטר ולקלל כל המשחק ולתת אפס תמיכה לקבוצה.
  4. חלאס עם סידי הזה כבר חייב לעשות משהו בנדון! הבן אדם לא מפסיק לדבר ולזיין את השכל, ושלא נדבר על המוזיקה שמופעלת בפול סאונד. פיצוצים במוח במשך כל המשחק. לא נורמליי
  5. והרמקולים בשער 13 שניגנו בפול סאונד ?! זה בלתי זה נסבל ואי אפשר להיות ביציע שלא נדבר על לדבר עם אנשים חייבים לעצור את השיט הזה
  6. https://iptv.x-cloud.info:1443/Sport4HD/video.m3u8?token=QVI9YA3q12
  7. במידה ואתה קונה אלטים בתחתית ומממש בזמן אז אתה צודק. אבל בגלל שלא כולם יודעים מתי לממש ומתי לקנות, אז HODL יחסוך כאבי ראש וברוב המקרים גם יצליח יותר בעיקר אם אתה קונה קריפטו עם "עתיד" כמו ביטקוין ואיתריום וקארדנו/סול וכו'. אני אישית קניתי איתריום במחיר של 142 דולר למטבע ולא נגעתי מאז. לא מאמין שהייתי מצליח לנצח את השוק בקניות ובמכירות לבד ובעצמי כי לא היה לי את הידע הזה בעבר.
  8. מחזיק איתריום מעל שנתיים, לא סוחר, וזה עולה. המסקנה היא לקנות פרויקט טוב לשנים ולא לגעת. קריפטו זה העתיד ועדיין שווה לקנות גם אם ניראה לכם שהמחיר של הביטקוין בשמיים.
  9. חזרתי הביתה עם ציפצופים באוזניים מי שאחראי על זה צריך לקבל בעיטה לפנים
  10. ירידה לצורך עלייה
  11. אמנם לא בביטקוין אלא במטבע בשם איתריום. קניתי באזור ה-140 דולר למטבע לפני שנה כשהיום אחד שווה באזור ה-1200. התחיל בתור הימור בגלל כל מה שקרה בהיסטוריה של העולם הזה ובעיקר הביטקוין
  12. קבוצות בפייסבוק של ידע וכסף והשקעות הבלוג של "הסולידית" תתחיל מהבסיס
  13. ברגע שהכריזו על דוידזאדה כנדבק, הקונספירציה הופרכה וירדה לטימיון
  14. יצא פה למישהו להשקיע בקריפטו / מטבעות דיגיטליים? שוקל לבצע מכירה של מטבעות ואני לא כל יודע איך מצהירים על זה מיסים וכו'
  15. מחפש טלפון לאמא באזור ה1500 במקום LG g4 שהיא סחבה איתו תקופה. יש למישהו המלצה ?
  16. יש פה מישהו שמתעסק או התעסק במסחר יומי? זה דורש עבודה המון עבודה או שאחרי "התמקצעות" עניין של שעה - שעתיים ביום זה מספיק ?
  17. שווה לראות הכל ובמיוחד 1:45 שכטר מרים את הקהל!!
  18. איך אני משייך מנויעם פוראבר למשתמש בלאאן ?
  19. אשכרה 5 דקות לפני שראיתי את ההודעה הזאת הזמנתי את המי בוקס הרגיל מ - gearbest השאלה אם כדאי לבטל ולהזמין את זה ? תוסבכתי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.