Jump to content

shlomiMTA

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by shlomiMTA

1. צריך לעשות חיפושים אחרי ראדי של עונה שעברה .. בלי קשר הוא מגזים , זה ששרים טועמה מחבל לא אמור לפגוע בו , לפחות לא ברמה כזאת ...
  2. משהו רע עובר על ההגנה שלנו .. כל מתפרצת שלהם מסוכנת
  3. פאבלו בן הרוש קרלוס טיבי זיו אלברמן מיטרוביץ' ראדי אלטמן יצחקי דאבור
  4. יום שבת: מכבי פתח תקווה - בני סכנין 1 הפועל עכו - בני יהודה X הפועל רעננה - מ.ס אשדוד 2 בית"ר ירושלים - עירוני קרית שמונה 1 יום ראשון : הפועל תל אביב - מכבי חיפה X יום שני : הפועל באר שבע - עירוני ניר רמת השרון 1 4. מה זה הסעיפים ההזויים האלו? אף אחד מהם לא יתקיים. 2. במשחק ישלפו יותר כרטיסים (צהובים ואדומים) מאשר במשחק המרכזי
  5. חח זה ככה בכל השירים שהם שתי שורות של שיר אצלנו
  6. חחחח איזה גדולה היא הוא היה בהלם לשניה
  7. יום שבת : רמת השרון - הפועל עכו 2 מ.ס אשדוד - הפועל חיפה X בני סכנין - הפועל באר שבע 2 עירוני קרית שמונה - הפועל רעננה 1 בני יהודה - הפועל תל אביב X יום שני : מכבי חיפה - בית"ר ירושלים 1 בונוס א ד. נראה לפחות פנדל מוחמץ אחד בונוס ב ב. ישלפו לפחות 6 כרטיסים
  8. מה אתה מדבר אחד התצוגות הגדולות שלנו בתור קהל בבלומפילד ברור שבמצב של 3-2 מול קבוצה כזאת יהיה קצת ירידה בעידוד שער 7 היה באוויר היום כואבות לי הרגלים כמו לא יודע מה
  9. לא רק במשחקים שלנו אני רואה אותו הוא נמצא בבלומפילד במשחקים של הפועל ואני ראיתי אותו אפילו בהופעה של אפרוגק מוכר כרטיסים בחוץ באותו יום.. זה משהו מסריח הרבה מעליו כניראה
  10. ניפגש בחמישי כמו תמיד מי שעוד מנוי ב7 שיבוא שינסה מילה תהנו
  11. אני רועד מעצבים באמא שלי אם השופט לידי אני נותן תולש לו תאוזן בביס
  12. אני היחיד שחושב שהגרפיקה של 13 טובה בהרבה ?? לפחות ככה זה ניראה אצלי במחשב
  13. יום שבת הפועל רעננה - מכבי חיפה 2 הפועל חיפה - עירוני קרית שמונה X מכבי פתח תקווה - מ.ס אשדוד 2 בני סכנין - עירוני רמת השרון 1 בית"ר ירושלים - בני יהודה X יום ראשון הפועל תל אביב - הפועל עכו 1 ב. בני יהודה כובשת בממוצע בדיוק שער אחד למשחק - וגם במשחק הזה היא תכבוש שער אחד. א. לפחות שני משחקים יגמרו ללא הכרעה
  14. יושב איתכם בגוש עם כמה חברים כבר מעונה שעברה .. אחלה דבר לכאלה שרוצים לעודד ולא הצליחו להגיע ל11
  15. יום שבת: הפועל חיפה - בני יהודה X הפועל באר שבע - עירוני קרית שמונה 1 בני סכנין - מ.ס אשדוד X הפועל רעננה- הפועל עכו 1 מכבי פתח תקווה - מכבי חיפה 2 יום שני : בית"ר ירושלים - הפועל תל אביב 2 שאלת בונוס א - מתייחס לכל המשחקים פרט למשחק של מכבי, עליכם לבחור את הסעיף שלדעתכם יתקיים(נקודה אחת) ב. ישרקו לכל היותר 2 פנדלים, כולם יכנסו שאלת בונוס ב- מתייחס למשחק המרכזי של המחזור בית"ר ירושלים - הפועל תל אביב , עליכם לבחור את הסעיף שלדעתכם יתקיים(נקודה אחת) ג. יובקעו לכל היותר 3 שערים
  16. באתי בדיוק מתחילת המשחק גם אני לא ראיתי שמכרתם חולצה אבל היה אש והיה הרבה אנשים יחסית
  17. משחק אחרון לא העירו לנו לשבת אפילו פעם אחת .. היינו גוש יחסית גדול ואנשים מתרגלים שאנחנו עומדים שם
  18. מצפה שלא יהיה שירת " אוו מנייאק " מאף אוהד מכבי .. תנו קצת כבוד לחיימוב
  19. בני סכנין - מכבי חיפה 2 מ.ס אשדוד - הפועל רמת השרון 1 מכבי פתח תקווה - הפועל עכו X הפועל חיפה - הפועל תל אביב 2 יום ראשון : הפועל רעננה - בית"ר ירושלים X יום שני: הפועל באר שבע - בני יהודה 1
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.