Jump to content

shlomiMTA

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by shlomiMTA

1. אין רכבת חזור לכיוון תל אביב אחרי המשחק ?
  2. חצי שעה ראשונה עידוד פסיכי מקווה שמישהו צילם את "כל פעם מחדש"
  3. תמיכה ???? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
  4. כרגע , ההתנהלות של ההנהלה והקירוב ויצירת אוהדים חדשים מבוססת על קירוב אוהדים בעלי אופי מסוים כמו שאתה שם לב וזה נובע מההתנהלות של ההנהלה בנושא משיכת אוהדים = כל משחק הוא חוויה
  5. תפסיקו לקשר את עניין התארים לעניין עידוד ורגש ההנהלה החדשה שאמנם הביאה תארים , וכן זאת המטרה - תארים ,מחרבנת על האוהדים שלה חלק מאהדה והגעה למשחקים זה האווירה התצוגה העידוד וכן גם השנאה הקללות וכל הדברים שמסביב כל הניסיון של ההנהלה והכדורגל הישראלי למנוע קללות ולמנוע להעביר שלטים מסוימים ושירים מסוימים וכל הלמנוע ולמנוע ולמנוע רק גורם לחוסר חשק והדבר הכי מגעיל זה האוהדים החדשים שההנהלה מטפחת , אלה שישקרו בוז במחצית אם מכבי לא מובילה 3-0 , אלה שחיים את מכבי רק בזמן המשחק וגם זה בקושי
  6. שביט אלימלך גדל במכבי .. איך היית מרגיש אם הוא היה עובר אליך ?
  7. אני עם טעם מר בפה ובלב כבר יומיים קשה לי להשלים עם זה שהוא פה אני לא יודע אם אני היחיד אבל זה אשכרה הרגשה שמכבי מנוכרת \ מנותקת מאיתנו
  8. אנשים יושבים ב11 ולא שרים עזבו לא שרים לא פותחים תפהה על שער 10 אין טעם לדבר בכלל...
  9. למכירה ניקוב חייל - נוער שער 7 למשחק מחר נגד עכו 50שקל 0502501575
  10. סידי חושב שהוא זמר אז הוא שר המנונים אחרי גולים
  11. עוד כתבה שמצטרפת להתקפה תקשורתית על ארגוני האוהדים בארץ חבל שהוא לא בדק כמה דברים לפני שפרסם דברים נגד הארגון כמו למשל הקללות לאיגיבור
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.