Jump to content

shlomiMTA

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by shlomiMTA

1. http://www.sport365.live/en/player/5a1a8ac6a9401409133407/2/1082/5a1b05feeca99/HapoelHaifaFC-MaccabiTelAvivFC/768/432
  2. חודש סבבה והכל שאלה של מה אתה מחפש לעשות אני עשיתי תקרנבל בפלורה משם המשכתי לריו לשבוע איליה גרנדה מורו דה סאו פאולו ואיטה קרה הרבה הולכים גם לבוזיוס ולג'רי ופיפה בלי קשר,מקווה בשבילך שאתה מגיע מתישהו לקולומביה
  3. שמע אחי אני נהנתי , אבל לקחנו דירה שהייתה באזור עם מלא מלא ישראלים. היה לילה אחד של קרנבל ברחוב ועוד יום אחד שהלכנו למצעד המנצחות.אבל בגדול אין יותר מידי אווירה של קרנבל ברזילאי שם. רוב הדברים שעשיתי שם היה ללכת לים , ולמסיבות ומועדונים. בכל מיקרה אם תהיה שם ממליץ לך ללכת לגרין ואלי - 6 רחבות טכנו ולp12 שזה מסיבת בריכה ענקית ורחבה גדולה ליד .
  4. הייתי בפברואר האחרון בקרנבל בפלורה,היה ים ישראלים והרגיש כמו אילת והמרכז הישראלי היה זה שאירגן את המסיבות . אז לא באמת חוויתי קרנבל כלכך בפלורה אם זה מה שאתה מחפש
  5. כשאתה מנסה להתחבר עם המנוי תרשום תמספר מנוי ותעשה שכחתי סיסמא הוא ישלח לך אחת זמנית במייל , תשנה לחדשה ואז תוכל להזמין
  6. המערבי התחתון מסומן ?אם קניתי ל5 אין אפשרות לעבור לעליון ?
  7. הבנתי מה הבעיה אתר של זונות מי שרוצה שיהיה לו כרטיסים זמינים צריך להתחבר עם המספר מנוי ולא עם האימייל אבל עוד שאלה יש הבדל בין 5 ל6? כי נגמר כל העליון ל5
  8. שישרף האצטדיון הזה עם כל סכנין השרמוטות האלה. אבוקסיס , שאלוהים יקח אותך יבן אלף זונה.
  9. משחק גדול, אתה מנסה לעודד לפני המשחק וכל שניה הרמקולים עם הפרסומות והשירים וסידי הזין הזה סותמים לבלומפילד תפה נישבר הזין
  10. הכל מתחיל ונגמר בזה שאנשים לא פותחים תפה .. ובחייאת מי שלא בקטע של לעודד שלא יתפוס מקום בגוש חלאס כבר
  11. מישהו יודע אם יש רכבת חזור לת"א ? לא ראיתי שום פרסום לזה ובאתר של רכבת ישראל רכבת אחרונה יוצאת בסביבות 9 מירושלים
  12. מזהיר מראש את יושבי שער 7 מי שלא מעודד מקבל מכות היום !!!
  13. יש התארגנות עדיין תגיעו מוקדם לגדר צמוד ל8
  14. איך ענו לך שהתקשרת אחרי?!!?! אני כבר 55 דקות על הקו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.