Jump to content

Mario

משתמשים רשומים
    251
  • Last visited

Everything posted by Mario

1. מי שמעניין אותו קצת לשמוע את השחקנים, במאי, תסריטאים ואת האנשים מהם נלקחה ההשראה לדמויות יש פוד של כאן בשם שעת נעילה , עד כה יש 4 פרקים וממש מעניין לשמוע. ובנוסף אני ממש ממש ממליץ על הספר ״על בלימה״ של אבירם ברקאי שעשה תחקיר באמת מטורף והביא את הסיפור של חטיבה 188 שעה אחרי שעה במהלך המלחמה. מצד אחד עושה ״סדר״ בבלאגן ומצד שני ממחיש איזה בלאגן פסיכי הלך שם ככה שדברים כמו הכניסה ברכב לשטח הלחימה לא נשמעים פתאום מופרכים בכלל.
  2. אם אתה אוהב היסטוריה ומתחבר לתקופה אז מאמין שתאהב כמוני. סיפור ממש טוב וגם עשוי טוב (ממש אוהב את זה שהגרמאנים מדברים גרמנית והרומאים לטינית)
  3. מישהו יודע אם אמור לצאת משהו לקנדריק בקרוב?
  4. מיליונרים במנוסה הודו אולי זה בגלל שאני מת על הודו ועל הודים אבל מטורף לראות כמה המדינה הזו על כל כמות אנשיה היא כח כלכלי וסמטוחה חברתית.
  5. כלב גדול רק דאמיר סקומינה
  6. בין אם כחלוץ שני ובין אם באגף, הוא צריך מאמן שיאמין בו ויאלף אותו לקבל החלטות נכונות והוא לא איתנו בקיץ הבא.
  7. כמה האופציה שלנו עליו?
  8. Mario

FM20

הוא בחינם לתקופה מוגבלת? יעני עוד שבועיים שלושה אני לא אוכל לשחק בלי לשלם?
  9. בובי קנדי לנשיאות דוקו קצר של 4 פרקים (יצא ב2018) שמשתמש בקטעי צילום מקוריים כדי לספר את הסיפור של בובי קנדי ודרכו את הסיפור של ארהב בשנות השישים . אני עכשיו בפרק השני וממש נהנה , מומלץ לסאקרים של היסטוריה אמריקאית
  10. אורי קופר כתב בטוויטר שהמועד האחרון של אופא למשחק הראשון בפלייאוף הוא יום שישי, כלומר עוד שבוע ויום.
  11. טרנספרמרקט אתר גרמני לא? אה ותודה כריס, איזה כיף שוב ציטוטיםםםם
  12. כן הביף שלהם עם אמינם היה קצת הזוי. היה להם גם סיפור עם ליידי גאגא, להגיד שהם פלופים זה אנדרסטייטמנט. לא מכיר את הסרט פנחס אבל שיר אדיר . אני גם רציתי ממש לקנות להופעה השניה לא זוכר למה לא קניתי בסוף...
  13. Mario

NFL 2019

אני לא מצליח למצוא שידורים ברדיט, נראה שהכל חסום. יש פה מישהו שיש לו איזה לינק שעובד או שכולם עם ליג פאס?
  14. וואו אני חולה עליהם, הייתי בהופעה הראשונה (והיחידה לצערי) שלהם בארץ, אווירה של הופעה בחו"ל. מסכים שהם פלופים ממש ושהם כנראה הכי חיים בסרט בכל הפלייליסט שלי וזה קשה מאוד, אבל זה גם חלק מהקסם שלהם בעיני
  15. כן אבל בעיני הכבוד נאבד כשהם הפסידו משחק קודם, הדרך היחידה שלהם לפצות איכשהו על הכבוד האבוד זה להצליח למשוך את הסדרה הזו למשחק 7
  16. צריך לראות את כל הסרטים כדי להבין? לא יודע אם אני מסוגל להתחייב ל4 סרטים מלפני 20-30 שנה
  17. איזה משחק הירואי של מידלטון, אבל בלי יאניס (ותכלס גם עם יאניס) זה כולה צמצום ל4-1
  18. מה היה הסיפור שם עם המשטרה?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.