Jump to content

Mario

משתמשים רשומים
    251
  • Last visited

Everything posted by Mario

1. לא ברור איך עד עכשיו לא עשו עליו דוקו או אפילו סרט \ סדרה עלילתית
  2. אני לא בטוח מה אני חושב. אבל זה רק אומר בעיני ששניהם מצוינים.
  3. אין דבר פחות מעניין מהאם היה פנדל או לא. היו מספיק טעויות שיפוט נגדינו במשחק הזה לבד כדי שאני לא ארגיש ש"גנבתי". וגם אם כן, לא בושה להנות פעם ב מטעויות שיפוט.
  4. הדבר היחיד שהיה חשוב במשחק הזה כדי לא לוותר סופית על העונה זה לנצח ואיכשהו עשינו את זה. מעבר לזה ברור לחלוטין שאיך שאנחנו משחקים זה לא לאליפות וצריך פה דחוף מאמן (גם אם זה יהיה ואן לובן) כדי שנוכל בכלל להמשיך לרוץ. איך יש דרבי עוד ארבעה ימים איך?
  5. איזה צילומים מטורפים. לא ברור איך הסדרה הזו עוברת ככה מתחת לרדאר.
  6. ממש. לא נכנסתי למדינת היהודים מההעפלה לאירופית.
  7. תחרות קשה עם האלבום הראשון שלו
  8. עד מתי אמורים להגיע בסדרה?
  9. אז תקרא לזה כיבוש, לא באמת קריטי מבחינתי. אני חושב שזה הרבה יותר קרוב לקולוניה או מנדט סורי בלבנון מאשר לכיבוש ושליטה צבאית כמו שאנחנו מכירים מישראל למשל.
  10. מסכים לכן אמרתי יכול להקרא. לא קולוניאליזם קלאסי אבל אין ספק שסוריה שלטה הלכה למעשה בכל מה שקורה בלבנון תקופה מאוד ארוכה כדי להבטיח שהאינטרסים שלה באיזור לא יפגעו
  11. הקולוניאליזם הוא חלק מהקונטקסט ההיסטורי שבו צמח מה שצמח בלבנון. להגדיר אותו כאשם יותר או פחות זה כנראה עניין של את מי שואלים. בכל אופן ברור לגמרי שהקולוניאליזם הצרפתי השפיע על הנוצרים וכתוצאה מכך גם על המוסלמים בלבנון ומכאן גם על היחסים ביניהם. אגב גם מה שסוריה עשתה בלבנון מאוחר יותר יכול להקרא קולוניאליזם.
  12. זה בדיוק זה. לבנון זו כנראה המיטה הכי חולה שנכנסנו אליה ועוד דוגמא איומה לצרות שהקולוניאליזם גרם בעולם בכל פאקינג מקום. ועוד יותר עצוב שהם רק ממשיכים להתדרדר וכרגע לא נראה כאילו יש לזה סוף איפשהו.
  13. פרק מעולה, מעניין ממש. מקווה שהם ימשיכו בכיוון הזה, במיוחד הקטע של להביא את הזווית הערבית-פלסטינית-נוצרית-לבנונית, הסיפור חסר מאוד בלי זה.
  14. קראתי את הספר וראיתי עונה ראשונה לפני כמה שנים. ממש אהבתי. מומלץ מאוד לחובבי היסטוריה אלטנרנטיבית
  15. מחפש כסא למחשב, סביב 400-500 שקל תקציב. חשוב מאוד תמיכה לצוואר. המלצות?
  16. ההזיות שלהם על שחר זה באמת טופ 1 דברים מטומטמים בכדורגל הישראלי. כאילו באמת עכשיו, מי הם בלעדיו? מועדון עם 3-4 אליפויות וחצי מהאוהדים שיש להם היום
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.