Jump to content

Mario

משתמשים רשומים
    251
  • Last visited

Everything posted by Mario

1. כשחיפה מצליחים אז ברור שהם האיום הכי גדול על ההגמוניה (בעיקר כי הפועל ממש ממש רקובים, כי חיפה עדיין מאחוריהם במניין התארים - אז פרופורציה גם בעניין הזה) אבל באמת יש פה מישהו שיכול להגיד לי שאם הפועל זבל וחיפה זבל או ששתיהן טובות מאוד הוא יעדיף את הפועל? באמת?
  2. מחר נגד קש בגביע. אחלה הזדמנות לראות את הילדים שלנו
  3. מה שהכי הזוי זה שעוד רגע הוא סוגר פה שלוש שנים למרות שכולנו ראינו מהדקות הראשונות שלו במכבי שהוא פשוט רמה מעל הליגה הזו
  4. אחלה בלם כבר היום והוא רק משתפר עם התיאום הנבנה בקבוצה - הופך לאט לאט לקרלוס. לממש את האופציה מחר בבוקר
  5. לסגור עליו את האופציה מעכשיו והוא מסיים מלך שערים
  6. אנחנו כמעט ולא סופגים מאז ואן ליוון אתה יודע... וכשכן עד כמה שאני זוכר זה לא באשמת הרננדז ככה שאת העבודה שלו הוא מבצע היטב מאז שהחלפנו מאמן
  7. איך אנשים שאין להם ניקוד אמורים לצבור ניקוד?
  8. זה כמו מייקל שהלך לוויזארדס רק במקום להיות שם שנתיים סבירות ולפרוש - לקחת איתם אליפות
  9. לא צחקתי ככה מאז ההוא ששלשל במכון ויצמן
  10. אין על הרדיו הזה בעולם נראה לי יש להם יותר רייטינג מערוץ הספורט
  11. חבל שחוזז לא משחק איתו. יעזור לשניהם. בכלל מקווה שיהיו לו יותר הזדמנויות להעביר את הרוחב כי יש לו פס מדויק ויכול למצוא את פשיץ מדהים עם התנועה שלו.
  12. שחקן מדהים. ממש לא הבנתי מה אנחנו מביאים כשהוא הגיע. להחתים עד סוף הקריירה.
  13. דן מרגלית זה דבר לא נתפס בעיני, זה כבר מעבר לזה שהוא מפורסם שעשה דבר או שניים בחיים. לראות איש בגיל הזה נכנס עם מעיל וצעיף ליציע חוץ בקרית שמונה זה מהטופ רגעים מרגשים שראיתי בחיים.
  14. ראיתי שיש סדרה בשם וינדזור ואיזה דוקו על דיאנה. אני תכף מסיים את הכתר ונראה לי שאמשיך לשם..
  15. למה אתה חושב ששרון לא יודעת / ידעה מה מיטש תכנן בנוגע למיכה ואצילי? מה היה צריך להיות אחרת בעיניך בניהול האירוע של אצילי ומיכה (אם אנחנו שמים את העונש בצד)?
  16. מעניין מאוד מאוד מה צופן לנו העתיד (הקרוב והרחוק). לא ניתן לנו אלא לעשות את מה שאנחנו עושים כבר מעל עשור, לסמוך על מיטש.
  17. אוהב אותו מאוד ומאמין בו שימשיך ככה גם הכושר הבקעה ישתפר
  18. סקוטי פיפן של הג'רדן שלנו זה דור מיכה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.