Jump to content

Mario

משתמשים רשומים
  • Content Count

251
  • Last visited

5 Followers

About Mario

• Rank
    סקומינה שורק
  • Birthday 20/05/1995

Profile Information

Recent Profile Visitors

2,871 profile views
  1. ההזיות שלהם על שחר זה באמת טופ 1 דברים מטומטמים בכדורגל הישראלי. כאילו באמת עכשיו, מי הם בלעדיו? מועדון עם 3-4 אליפויות וחצי מהאוהדים שיש להם היום
  2. מחזיק מאוד מקנדיל אבל כל שחקן זקוק למחליף ראוי כדי לשמור על מתח גבוה וכדי שתהיה אופציה לתת לו לנוח אשמח מאוד אם ימצאו דרך להחזיר את בן ביטון לרמת חובב ולהביא תחרות אמיתית לקנדיל על ההרכב
  3. מי שלוקח את אורי מגבו טבח בן 38 דגני וקונסטנטין (ובלי לדבר על קונטה) ועושה מהם הגנה לקבוצת ליגת על צריך לעשות הסבת מקצוע דחוף ומי שמחליט להעמיד אותם גבוה ולשחק על מלכודת נבדל מול רוקביצה הוא כבר פושע בית"ר במשחק הגנה הכי גרוע שראיתי מאיזשהי קבוצה העונה וההתקפה שלה שכביכול אמורה להציל את המצב מתאימה לכדורגל של הניינטיז. וואלה אומרים חוגג שחקן מנג'ר גם במנג'ר הקבוצה הזו לא עושה פלייאוף עליון
  4. לאט לאט, ממשחק למשחק, אנחנו נראים יותר ויותר כמו קבוצה עם שיטה ודרך. המקום היחיד שאנחנו חסרים בו לדעתי זה בכנפיים.
  5. מפתיע כל פעם מחדש. אתה מצפה לפס הוא נותן עוד דריבל ועובר, מצפה לרוחב מקבל עומק הזוי וגאוני. פשוט כיף שיש לנו כזה שחקן ואני בטוח שגם לשחקנים כיף יותר לשחק כשהוא על המגרש.
  6. וואי וואי מה קורה פה אם הוא שם את השני. הגיע הזמן להתחיל לשחק עליו. גם שחקנים אחרים ירוויחו מזה הבן אדם יודע לעצור כדור ולהוריד אותו בצורה מושלמת, מושך את ההגנה ונושך את הבלמים. שחקן שחקן איזה כיף
  7. אני לא ערן ולא פרימו ולכן אני לא יודע מה הסיבה אני מבין את זה מההתכתבויות
  8. היה יכול אבל זה לא היה מעביר את המסר של "אתה מחפש אותי כי אני מסנן אותך". בכללי היה יכול הרבה דברים אבל בשביל עיתונאי סוג ז' כמו פרימו, פשכה, צנציפח ודומיהם אין נמוך מדי, הם לא בוחלים באמצעים אז למה שהשחקנים/ מאמנים / קבוצות כן יבחלו?
  9. ירד נמוך הכל נכון אבל הגיע הזמן שמישהו יתן קצת בראש לכל העאלק עיתונאים ופי אלף יותר עאלק פרשנים שמשלשלים חופשי על מי שמסנן אותם ומאדירים אהבלים כמו אייבינדר שמדליפים להם
  10. נועם כהן ששיחק מולנו היום בימין - אחלה שחקן, בטוח עדיף על דן ביטון.
  11. לא כיף לראות משחקים כאלה אבל ניצחון חשוב מאוד. לא הבנתי למה יוני באמצע (לא מבין למה יוני בכלל עם איך שהוא מתנהג) כשהעמדה המועדפת עליו שכל עונה שעברה הוא חלם עליה זה אגף ימי ודן ביטון שהראה שמהאמצע יש לו מה למכור משחק באגף. בטח כשיש את פשיץ' כשחקן מטרה בשביל ביטון ואולי גם דור פרץ. החילופי התקף לב של כל מיני דודזאדה ובלקמן למינהם כנראה בלתי נמנעים כשיש גם משימה לשחק ולעבור שלב בליגה האירופית.
  12. לא יודע מי רעב יותר ומי פחות אבל אני בטוח שכל עוד הם כאן אף אחד מהשחקנים שהשיגו כאן מה שהשיגו בשנתיים האחרונות לא רוצה לתת את זה לחיפה
  13. דביל. מרחם עליו הרבה יותר מאשר שונא אותו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.