Jump to content

גהנום בצהוב

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by גהנום בצהוב

1. מאמן מגעיל שמכניס שלושה בלמים בשביל לשמור על 1-0 מגעיל נגד קבוצה מתפרקת שהיא עוד בלי 3 שחקני מפתח... איפה הימים שמכבי היו מפרקים קבוצות שהיה מנהיג על המגרש בקיצור איפה הימים שאבי נימני היה איתנו
  2. http://maccabi-tlv.nana.co.il/Reports/Show...6845&OpenMenu=2 הוא אומר על המחאה שזה קבוצה של 150 אנשים ......ובקשר לכרטיסים הוא אומר..."הם רצו להכתיב גם את הורדת המחירים אבל אנו לא יכולים להגיע למחירי הפסד" *צונזר* מחירי הפסד, שקל לא שווה להשקיע בשביל לראות את מסיקה, ***, ברונו והשאר.. ------------------------------------------------------------------------------------------------ חבר שמור על כבודו של דריקס.. הוא בכל זאת נכנס גם לפה.. וכמו כן הוא עדין היה וישאר סמל של מכבי לעורך כל הדורות.. דריקס היה ויהיה סמל של מכבי, שמור על כבודו וכמו כן שמור על כבוד הפורום. צוות האתר
  3. ובקשר לגוש.... לא טוב שאתם יושבים בשער 10 בצד... לדעתי אתם צריכים לשבת באמצע 11
  4. ובקשר לגוש.... לא טוב שאתם יושבים בשער 10 בצד... לדעתי אתם צריכים לשבת באמצע 11
  5. הם לא העלו כלום הרגע הייתי באתר שלהם...
  6. זה היה שקוףף שהנהלה שיקרה.... יאללה קלניגר לך הביתה
  7. ילדון מזדיין עשה טובה קח אקדח ותירה בעצמךך
  8. בן **** פרצילנההה שימות היום אם הוא לא רצה להכניס את השלט של המלךךך איזה יופי בסיום המשחק מראים את שער 11 מניפים את הקריקטורה של המלךךך
  9. יוסי קודם תוריד את הבן **** מהחתימה שלך ואז תדבר....
  10. לראשי השחקן ה-12: בוא ניצא מהשיגרה למשחק אחד.......וניתן לשחקן שנתן לנו לשמוח כל כך הרבה.....90 דקות של אהבה!!!!!
  11. משפט מרגש:תנו לו 90 דקות של אהבה...... לדעתי צריך לעודד ביום שבת 90 דקות לאבי!!
  12. לא יודע מה איתכם.................אני שר לו בשבת...... ועוד הרבה ישירו לו אני מקווה
  13. אם כבר מדברים על יד אליהו אווירה מטורפתת שלטים מדהימיםם דגל פריסה מדהיםםם
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.