Jump to content

גהנום בצהוב

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by גהנום בצהוב

1. חחח "זה מה שהן מבקשים ממכם" אני מבקש שיהיה לקבוצה מנהל נורמלי שדואג לאוהדים שלו אני מבקש שיהיה מנהל נורמלי שידע לסגור עם שחקנים אנ מבקש שקבוצה תתחיל להתכונן לעונה הבאה כמה חודשים לפני סיום העונה ולא חודש אחרי סיום העונה על אחת כמה וכמה שחצי ליגה הם סתם משחקים... זה מה שאני מבקש מהם
  2. שנה שעברה עלה מנוי 810 לנוער ב-11 השנה 860 איך אנשים אומרים שהמחיר ירד לנוער???????
  3. ביתר זה בבית אבל לא בבית מישהו מוכן להמר שלוני לא יעביר לר"ג?
  4. http://www.telesport.co.il/article.asp?id=16062&ida=5&com=7 איך מכבי לא פנתה עדיין???? אלי כהן לתשומת ליבך
  5. שום מאמן יקר????? 130 אלף דולר זה יקר???? קאנן אמור להרויח 110 שנה הבאה... קלינגר הרויח שנה שלישית בסביבות הסכום הזה אז 130 זה יקר??? קבוצה עם חובות של 120 מיליון שקל מביאה מאמו "יקר" והקמצלוני 130 יקר לו...... למה הוא "בהפסדים" השנה
  6. מי שנתן לו את ההזדמנות זה ניר לוין מה שהשקיע בעצמו ורץ בקיץ בים זה בן חיים מי שלקח מאמן כושר אישי זה בן חיים.. בן חיים שחקן נפלא ובן אדם נפלא... זה שהנהלה שלנו היא זבל ומתווכחים איתו על משכורת חייל.. ומגד מביאים זרים שעולים שקל ומשלמים להם כפול או פי ארבע ממה ששילמו לבן חיים .. ככה זה שיש מנהל ויושב ראש שאי אפשר להבין כמה אפשר לטעות ולטעות ולטעות...
  7. יש כזה שחקן כדוררגל בשם ארז מסיקה???? איך אפשר בכלל לקרוא לדבר הזה שחקן כדור רגל.. אין לו מקום בסגל וברור שלא בהרכב.. זה לא אשמתו פשוט אין קשר בינו לבין כדורגל אין לו שליטה בכדור אין לא ראיית משחק מדי פעם יוצא בעיטה לשער ... ניצל את הגועל נפש שהיה בשנתים האחרונות בשביל להיות בהרכב.. אם מכבי זורקת אותו (ובמיוחד אחרי הביזיון עם עכו) חייב לזרוק אותו .. אין קבוצה שתיקח אותו..
  8. מחירים גועל נפש משחק כזה 20 שקל נוער 40 מבוגר זה כולה הפועל עכו ...
  9. חחח אתה עושה צחוק מעצמך מה הקשר בין שינה לבין נימני.. שינה אם ישחק בתפקיד המקורי שלו הוא לא ישפיע כל כך.. על המשחק כמו אבי... ששחקנים עולים מהנוער לפעמים הם צריכים להוכיח את עצמם גם אם לא משחקים בתפקיד המקורי שלו.. דוגמא ליאור זאן גם כבלם גם כקשר אחורי הוא טוב...דוגמת מישאלוב שלא משנה באייזה תפקיד הוא ישחק הוא יתן משחק טוב... ובקשר לסטרול.. השנה בתפקיד המקורי שלו בלם.. הוא גרוע
  10. אופיר חיים הוכי את עצמו בהפועל באר שבע . באר שבע זה לא מכבי.. יש שחקנים שגדול עלליהם להיות במכבי.
  11. נימני הוא לא מכונה הוא בן אדם כמו כל אדם.. לנימני יש עד עכשיו 7 גולים אם אני לא טועה וכמה בישולים.. כמה גולים הבקענו עד עכשיו16 שני שחקנים משחקנים השנה במכבי בעיקר נימני ושטראובר.. בלי שתיהם אנחנו עם סכנין למטה למטה ....למטה... לאחרונה רואים את שפונגין שמגלה כמגן טוב מאוד לוחם לא מותר רוצה .. שחקן בית... חוץ מנימני ושטראובר אנחנו בתחתית תחתית.. יש הרבהההה שחקנים שמצפים מהם ולא נתנו עוד כלום. רוב השחקנים אבל בעיקר... ברקוביץ רוסו דוארטה.. ויש שחקנים שגדול עליהם להיות במכבי....
  12. איזה סמל ואיזה בטיח כולה ילד בן 19 שאפילו לא גדל אצלהם נראה לי, שחקן עלוב שמשחק אותה שחקן נשמה \סמל אצלהם... ובקשר לזרים של מכבי כדורסל, ברגע ששחקני הבית שלנו בכדוררגל (חוץ מאבי כמובן) יגיעו לרבע מהמקצוענות, המחוייבות והשקעה של הזרים של מכבי סל אז יהיה לנו זכות להעביר ביקורת עליהם
  13. מצד אחד יש פה אנשים שרוצים להוציא את קלינגר נקי בזה שאומרים שזה לא הוא שבחר את השחקנים (שזה לא נכון בכלל)בקיץ.... אז אם לא הוא בחר אז למה הוא פתאום "נלחם על קאקו"??? נכון שהבעיה של מכבי י גדולה והבעיה הגדולה זאת לוני השאלה איך גורמים לו להבין זאת??
  14. http://www.nrg.co.il/online/3/ART1/011/100.html קראו את סוף הכתבה במקביל, אוהדי מכבי מתקשים לקבל את מצבה של הקבוצה והם תולים את כל האשמה בבן אדם אחד בלבד, ניר קלינגר. כבר בשבת בכוונת כמה בעלי מנויים מיציע המכובדים להגיש ללוני הרציקוביץ' עצומה עליה יחתמו יושבי יציע הכבוד, ושתביע מחאה על יכולת המשחק של הקבוצה, ותדרוש את פיטוריו של קלינגר. אבי דוד, אוהד הקבוצה, אמר ל-NRG מעריב: "צריך להגיש נגדו (קלינגר) תביעה ייצוגית על התעללות. אלפי אוהדים הולכים ברחוב מתוסכלים בגללו. הוא הבטיח שאם המהלך עם נמני ובנין לא יצליח הוא יעזוב ולא עזב, הוא הבטיח שאם הגלקטיקוס לא יצליח הוא יילך הבייתה, אחרי זה שלא יתפלא שעשרת אלפים איש יקללו אותו ויצעקו לו להתפטר. הכסף שהוא מרוויח והמעמד של מאמן מכבי יותר חשוב לו מהקבוצה. זה פשוט בזיון מה שהולך איתו".
  15. חולצה בצבע לבן עם כוככבים היה רשום...
  16. לטל.... באמת? לא ידעתי שבאולטראס יש 11 אלף אנשים!! אבל כמו שאמר חן יש לך משהו להגיד תגיד בפני יושבי ראש הארגון..
  17. אם תיראי הודעות קודמות שלי בימים האחרונים אז אני מאלו שדווקא טענו שמכבי לא שיחקה כל כך גרוע ואני לא רואה הכל שחור... זה שמכבי מחמיצה בלי סוף.. זה המאמן לא אשם נכון לא כל דבר קלינגר אשם אבל יש דברים שכן אפשר להעיר .. אבל אם אתם בדעה שאנשים שמעירים הם אנטי אז שיבושם לכם... העלו פה טענה נכונה ספגנו גול אחד.. בשישה משחקים.. אבל שתי הגולים במשחק האחרון באו מהאגף של יחיאל.. ועכשיו בקשר להתקפה מגן היום זה הרבה יותר מלסגור ולהרחיק כדורים מגן היום צריך לתמוך בבהתקפה מגן היום צריך לדעת להרים כדור נכון.. מגן צריך לפתול נכון לקשר שבבצד שלו.. אבי יחיאל כרגע לא עונה לדברים האלו... אבי יחיאל תפקידו המקורי בלם.מגן הוא לא טוב.. ..כנ"ל כמו שהיה עם סטרול עד שהבינו שצריך לשחק איתו בתפקיד המקורי..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.