Jump to content

dansh

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

2 Followers

Recent Profile Visitors

2,112 profile views
  1. צר לי, המשחק אתמול על המאמן. מעבר לחילופים הגרועים והמאוחרים - זו הגישה. 11 שחקנים מאחורי הכדור מדקה 65, ויתור אבסולוטי על מעברים ומתפרצות, רק כדורים ארוכים, ימי נמני את קמאנן. זה פשוט לא מתאים. להיפרד יפה, בתקווה עם צלחת.
  2. מחפש החלפה למחר אני נותן ל11 מחפש ל8 עליון/תחתון בפרטי
  3. תורג׳מן מסוג השחקנים שיצא לאירופה ויחזור אחרי עונה, גג עונה וחצי, ראו ערך דור פרץ, יונתן כהן, דוידה, מלדה. הוא לא שם בטכניקה, בהבנת משחק, בניצול מצבים. באירופה התחרות תהיה לו קשה פי 10 במכבי.
  4. המשחק שלהם מול אא״ק בסוף מרץ. לבוא כמו פלזן בחוץ, חזקים באמצע, כדורים למעלה, גול אחד והאוויר שלהם ייגמר.
  5. היינו באותו משחק? אחרי ה2-0 כמובן שהם היו בהלם. אחרי ה2-1 היה פיק קצר שהשתתק גם הוא בשלישי שלנו. יותר מזכיר את המנטליות של בית״ר, פיקים קצרים ועוצמתיים ושאר הזמן צרצרים.
  6. סוד - לא נהיה טובים בכל המשחקים העונה. סוד2 - יהיו גם משחקים שלא ניקח 3 נקודות. מקום ראשון בליגה, 13/15. הכול בסדר. היתרון הגדול ביותר כרגע הוא מערכת שמודעת לעצמה ולחולשות שלה. מה שלא היה כאן ב-3 שנים האחרונות.
  7. אנשים פה ששמחים מהטכני שמכבי קיבלו אתמול, פשוט מביך. כשאוהדים שלנו יהיו הראשונים לבכות כשנחטוף מכות בפעם הבאה בטדי או בסמי עופר, שיחנקו בדוחק הנורא של המושבה עם תורי ענק - אז נוכל לומר - אוי הצביעות. את השוטר לא מעניין הצבע של החולצה.
  8. מוכר כרטיס לחצי גמר מול בית"ר לצערי שער H עלות 93 שח לוחמים בהצגת תעודה - 50 שח בפרטי *נמכר*
  9. שאלה, למה הדפסה רק באנגלית? נראה לי שהגיע הזמן שתהיה האפשרות להדפיס שמות של שחקנים בעברית. ומישהו יודע למה החולצה אף פעם לא יוצאת גם עם פרגו על הצדדים?
  10. הייתי בלאן אתמול, מעבר ליחס מזלזל-עם מנוי לא יצאתי. חבל על הזמן שלכם
  11. גם שם ניסיתי. מחר אקפוץ לשם בכל מקרה
  12. שלחתי, הם מפנים אותי ללאן. איתם כבר שעה ורבע על הקו ללא מענה
  13. בקיצור, רק מכבי ת״א יכולה לגרום לזה שמכבי ת״א לא תיקח העונה אליפות. אם לא עכשיו אז מתי?
  14. ניצחון של בית״ר וב״ש יורדת מתחת לקו האדום.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.