Jump to content

קמאנן

משתמשים רשומים
    120
  • Last visited

Everything posted by קמאנן

1. פה בדיוק הבעיה. כולם ירצו לתפוס גל ע"ח גולדהאר ולא לשלם שקל.
  2. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח שברת אותי
  3. קיבלנו את ההוכחה שאיכות המשחק של ראדי תלויה בתפקיד והמיקום שלו על המגרש. אין ספק שבמשחק מול חיפה הוא הציג את אותה היכולת משנה שעברה. שזהבי נמצא באגף, ראדי נכנס לפעולה.
  4. מגיע לכם שראנוב אחלה שוער, ויאמר לזכותו שהוא מגיע למשחקים גדולים
  5. קרלוס צריך להיות מקום שלישי ברדה שני וזהבי ראשון. בוזגלו אולי טופ 20 וגם פרגנתי לו. נראה מה ילד הפלא יעשה בבלומפילד... יקבל פיק ברכיים.
  6. חחחח נשבע שפריצה החלוץ הכי טוב בליגה. מי שטוען אחרת פשוט לא מבין כדורגל.
  7. ניתוח נוסף ע"י מכביבול: http://maccabiball.com/maccabi-3---haifa-1.html תהנו
  8. אני מאמין שיפתחו את סמי עופר בעונה הבאה, מסיבה של שיווק נטו. אבל גם זה לא יעזור לקופים. לגבי רמת גן - גועל נפש אם זה יקרה. שיוסיפו יציע ארעי במושבה וזה אחלה פתרון חלופי.
  9. הקטע הזה שהוא נע ביחד עם התנועה של הכדור באוויר - מושלם.
  10. אני מת שהוא יעזוב אותם, הם יהפכו לאשדוד והפועל חיפה, מדשדשים בין שתי הליגות.
  11. זה היה נראה כאילו התוכנית משחק של בנאדו הייתה "להעיף כדורים לעזרא ותורג'מן ולהתפלל להברקה שתביא גול", ואלה בדיוק היו המצבים היחידים של חיפה - הבעיטה של עזרא למשקוף והגול של תורג'מן. ממש לא מובן. אי אפשר לנצח ככה משחקים, ובטח לא את מכבי של השנה. וזה עוד בלי לדבר על האמצע שהוא עלה איתו ועל ההצבה של זהבי כדי לנטרל את טוואטחה.
  12. חחחח הוא כבר לא בהתאחדות בטח יביאו איזה אבי נמני
  13. הטמבלים האלה שרו לפני המשחק כמו לא יודע מה שכחו שעוד לא התחיל המשחק, ומשריקת הפתיחה הם התעייפו והשתתקו. לא הבנתי את הקטע הזה. יש להם היגיון הפוך.
  14. איזה תענוג לראות את האוהדים של חיפה כמה חיכינו לזה
  15. כתבה אש על פאולו בחדשות הספורט בטוח יהיה עוד שידור של זה במהדורת הלילה ב23:00
  16. הקופים לאט לאט מתחילים להבין מה שהבינו כבר בשדים בשנה שעברה:
  17. הזונה מדווחת שלוגסי סיכם את התנאים להשאלה עד סוף העונה בבית"ר
  18. זאת תהייה העשירייה לדעתי (ראשון מימין) זהבי, ברדה, טיבי, קרלוס, פריצה, דמארי, יצחקי, עזרא, בוזגלו, כליבאת
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.