Jump to content

קמאנן

משתמשים רשומים
  • Content Count

120
  • Last visited

• Days Won

3

Everything posted by קמאנן

1. שיחזרו כבר ללאומית, מועדון מטונף ומיותר. אלונה מוזמנת להיכנס שותפה במחלקת המרצ'נדייז של מכבי.
  2. חשבו על האופציה הזו אבל לא מימשו אותה בסוף. יש שם הגבלות באותו האופי כמו בכל מדינה אחרת.
  3. הוירוס לא קטלני כשיש לך מיטת אשפוז. הוא נהפך לקטלני כשאין לך מיטה כזו. אני מסכים שכנראה גם בלי מיטות אשפוז נגיע ל10 אחוז מתים מכלל החולים. עכשיו לך תקבל החלטה במודע שאתה הולך להרוג אנשים בשביל להציל את הכלכלה. פשוט זה לא. אולי בתיאוריה המודל של שחרור הצעירים לעבודה והסגרהשל קבוצות סיכון עובד. בפועל זה לא יעבוד, כולם פה שמים זין.
  4. הם יקצצו כי אין להם ברירה כל כך. אין יציאה לאירופה, וכל הקבוצות פה יקצצו. את המשכורת הנוכחית שלהם אף אחד לא הולך לשלם. לציטוטים של צנציפח אבל אני לא מאמין.
  5. רעידת אדמה עלק. אני ממש רועד אחרי הידיעה הזו. מועדון שבכל מקרה הווקטור הכללי שלו פונה למטה.
  6. כן. אבל בקטנה, מדובר בגרושים (אולי לא בתקופה הזו )
  7. לדעתי זה לא יעזור לך. כל עכבר ומקלדת אלחוטית מוגדרים לעבוד על אותו התדר של ה-USB. כלומר, תצא מנקודת ההנחה שלא קיימים שני סטים שעובדים על אותו התדר. למה? כדי למנוע התנגשות תדרים במקרה שסט אחד נמצא ליד הסט השני.
  8. בסדר נו... מה אפשר כבר לעשות? לבנות מודל כלכלי ולשמור מלא כספים למשבר שאתה לא יודע מתי הוא יבוא? להזמין מלא מיטות וציוד רפואי ולשים אותו במחסנים? ממשלות מתעלות את הכסף לא עפ״י משבר שאולי יבוא וגם אתה לא יודע מתי. ובצדק. זה כמו שחנות דואר תעסיק מלא עובדים כדי שתוכל לטפל ב1000 לקוחות בו זמנית. לא יקרה. זה לא מחדל. אם כבר מדברים על מחדל, זה אופן ניהול המשבר שהוא כבר כאן, או אולי קצת לפני שהוא הגיע לכאן. אבל אני רק מזכיר משהו קטן - אין כאן ממשלה מתפקדת כבר שנה.
  9. מעניין אותי לראות את אחוז החולים החדשים מסך הבדיקות בכל יום, מאיפה אני מביא את הנתון הזה? ראיתי ויזואלית בגרפים בכמה אתרים, ללא נתונים מספריים. אני רוצה לראות מספרים.
  10. בטענה שייצאו פחות החוצה. נשמע לי באופן אישי מפגר.
  11. בטח שזורקים עליהם. מערכת בריאות תקינה בטח שאין שם, יכולת כלכלית לממשלה אין (הם בהסגר כלכלי בלי קשר לקורונה...), ומודעות, ממה שראיתי, גם אין (אזרחים חשופים ליד מיטות של חולי קורונה). הם נתנו הוראה לסגור בתי עסק למעט עסקים חיוניים רק לאחר שחצו את 1000 המתים. המצב שם הכי קשה מבחינת כל המדינות עד כה. הם אכלו אותה ובגדול.
  12. נראה? לפי הערכות הם המדינה עם הכי הרבה נפגעים ומתים. שליח של משרד הבריאות העולמי חזר משם ואמר שהנתונים שהם מדווחים מהווים חמישית מהנתונים האמיתיים. וזה לא שנתוני הפתיחה שלהם מבחינה כלכלית היו מעולים....
  13. אני יכול לפרט, אבל אין לי כוח פודקאסטים שלמדתי מהם המון: חיות כיס מנועי הכסף האינטרסנטים
  14. זה לא מוגדר היטב. אתה יכול לעשות הכל, רק תשמור מרחק ואל תיצור אינטראקציות חדשות. כל מה שכתבת שעשית הוא בסדר. בריצה אתה שומר מרחק, בהליכה לים אתה גם, וגם ברחוב. כשאתה מגיע הביתה רק תשטוף ידיים.
  15. כרגע עושים בין 750-1000. עד הצהריים בדקו 8350 והיו 255 נדבקים. ממשרד הבריאות אומרים שעד הסופ״ש יגיעו ל2000 ביום. נחכה ונראה.
  16. ברור שלא. אי הוודאות כאן חוגגת. מאוד מטריד. אסור לנו להגיע למצב של קריסת מערכת הבריאות. יש כאן מלא שאלות פתוחות שכרגע לאף אחד אין תשובות עליהן.
  17. הם יתאמנו, פשוט לא יסתובבו יותר מדי. בית - אימון - בית. בלי לפגוש אנשים חדשים.
  18. בדיוק זה יותר לכיוון שקבוצות יתרסקו כלכלית עכשיו מאשר איזה פייר פליי חרטא.
  19. המצב מאוד מטריד. כרגע מה שהעולם נאחז בו זה הקיץ, פשוט הזוי כמה האנושות חסרת אונים מול מגיפה. הכלכלה פה הולכת לעבור ריסטרט, ובצדק מבחינתי. מה שהיה פה זה שגעון וחוסר אחריות. זה יהיה תהליך של שנים עד שנחזור לאותה הנקודה. הרבה מהאזרחים כאן הולכים לאכול אותה ובגדול. רוב המשפחות פה לא מתנהלות בצורה כלכלית שפויה, לא חוסכים וחיים מחודש לחודש. פיטורים של אחד מבני הזוג או של שניהם זאת התרסקות של ממש.
  20. שאתה מתערבב עם אנשים חדשים. אם אתה עם הקבוצה שלך בלבד, קל יותר להכיל ולשלוט על האירוע במידה ומישהו יידבק. כאילו אני לא מבין, אתה עדיין לא קולט מה קורה פה? ממליץ לך לשנות את אורח החיים שלך גם
  21. זה היה ברור וכתבתי שצריך לבטל כבר ממזמן
  22. מעניין אם היא תרצה ש״ההצגה תמשך״ כשחצי מהקבוצה שלה תקבל קורונה. באמת מעניין אותי. מפגרת.
  23. הנה סוף סוף טראמפ התעורר ארה״ב סוגרת את הטיסות מאירופה לחודש כזה עם מפגר, רק כסף מעניין אותם
  24. הודיעו שמשחקי כדורגל ללא קהל יאללה לסגור
  25. למה להמשיך? איזה טיעון בעד יש לזה? כסף אופציונאלי אפשרי במידה והמצב ייפתר?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.