Jump to content

קמאנן

משתמשים רשומים
  • Content Count

120
  • Last visited

• Days Won

3

Everything posted by קמאנן

1. כמה תחת יש לעבו קאסיס כדורגל מבחיל עם גולים חרטא
  2. ברור שלא הקפדתי, אבל לי לפחות יש שיקול דעת והבנה מסוימת של המצב. אבל לא לא הקפדתי בגלל החרדים, אלא קשור לאופן ניהול המשבר של הממשלה שהוא פוליטי ולא ענייני. אני גם אמרתי בתגובה הקודמת שמסעדות זורקות זין ואני לא מבסוט על זה. אין לי בעיה עם החרדים, יש לי בעיה לאי הטיפול בבעיה ולכניעה ממושכת לאוכלוסייה הזאת. בסופו של דבר, במציאות הנוכחית, אי אפשר למנוע שם את ההדבקה, כי האוכלוסייה שם צפופה. אני טוען שאי אפשר מצד אחד לא לספק להם פתרונות, ומצד שני לא לאכוף ולהיכנע. יש כאן ניהול כושל מהרמות הגבוהות ביותר, ונעזוב כרגע את סיבותיו. אותי מעניין הטווח הארוך מבחינה דמוגרפית. כן, אני מוטרד מזה.
  3. אתה מדבר לא ב"סגר"? חוף הים מלא - מותר. שוק מלא - מותר. מסעדות ובארים - מסכים ששם השכונה חגגה, אבל אני לא חושב שהייתה שם הדבקה משמעותית. ב"סגר" עצמו החוף היה יחסית ריק, טיילת מלאה כי הספורט מותר, בארים סגורים 100%, ומסעדות פעלו רק במשלוחים. זה באמת היה ככה. לא הבנתי אבל מה הנקודה. האם אני מבסוט מזה שעושים שכונה בפאבים ומסעדות? לא. אני גם אוסיף ואומר ש90 אחוז מהם לא עומדים בכלל בתו הסגול. עם החוף או הטיילת אין לי בעיה. גם לא עם השוק, כי זה איזור פתוח. אין מה לעשות, אנחנו עם מפגר. זה או 0 או 1. אין מצב ביניים, ואין שגרת קורונה, וגם לא תהיה לדעתי. סגר ש
  4. אני גר ליד הטיילת. כמעט כל יום עושה שם ספורט. הרוב המוחלט באמת עושה ספורט, וכן, בתכלס כמות האנשים והצפיפות בטיילת בסמוך לשקיעה היא גדולה יותר מההפגנות לצורך העניין. שלא נדבר על מתקני הספורט שעל החוף, שם בכלל חגיגה. על הישיבה בחוף יחסית הקפידו, וההתרופפות הייתה כבר לפני שבוע. לגבי המסיכות - קשקוש. גם ברחוב לא צריך לשים.
  5. דווקא זה קל להבין. בלי קשר, אם מסתכלים על הנושאים הבעיתיים בין הסגר הראשון לשני: 1. חתונות - מאמין שלא יפתחו יותר. נפתר. 2. ערים חרדיות - לא נפתר. 3. מערכת החינוך - לא נפתר. לכן יהיה סגר שלישי. מאוד פשוט.
  6. שפיגלר עם 33 זהבי כרגע עם 24 במקום השני עם בניון ושייע
  7. חחחלח דגני הרג אותי מצחוק
  8. מרציאנו הזה בלוף, לא מבין למה תופסים ממנו. שיריצו את טננבאום או גוש
  9. אתם מבזבזים אנרגיה על קשקושים. מטורף. אם כבר, תתעלו את השנאה לחרדים. יש לכם יותר סיכוי להציל את העתיד של המדינה מהכיוון הזה. הם מנצלים את הריבים האלה כדי לאנוס אותנו עוד. לא יאמן. כמה אבסורד.
  10. איפה ההוא שאמר שגילה תתפטר? איך התחלואה יורדת אבל ההפגנות מתגברות? נס רפואי! מטורף. כנראה שהתפילות עוזרות.
  11. הייתי מזמן את רוקאביציה נטו על מנת שייפצע.
  12. הוא לא יעצום עיניים כי הוא הראשון שיברח ברגע שיחוקקו לו חוקי דת על הראש. לסגור את הברז ועכשיו. אין עוד קצבאות. להפריד דת מדינה. קדימה.
  13. נאתכו זה כזה הפועל, על כל המשתמע מכך.
  14. הזוי שאין לנו בלמים, פשוט הזוי גם לא גדל אחד באופק ממה שאני רואה
  15. העניין עם שרה זה סתם לחפש / רייטינג. קשקוש, ואני לא מאוהבי משפחת נתניהו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.