Jump to content

שני מלמוד

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by שני מלמוד

1. 1 1 X 2 1 2 השער הכי מהיר במצב נייח יובקע לטובת בני סכנין אליהן עטר יבקיע הכי מהר
  2. דייי נשבר הזיןןןןןןןןןןןן מה נהיה מה נסגר 12 חודש למנאייק
  3. תשמע גבר, אתה טועה, הארגון ישבו בשער 7 במשחק אליפות, כל משחק אחר הם היו ב9
  4. זה יציע אחד גדול כל המזרחי הכל אותו דבר..
  5. מי שלא היה שם פשוט לא יצליח להבין לעולם את ההרגשה... וללא ספק השניה מהרגע שערן בעט את הכדור עד שהוא הגיע לרשת היא השניה הכי ארוכה שהיתה לי בחיים...
  6. וואלה הניצחון נחמד והכל, אבל לרגע לא נשכח את הדבר העיקרי בחיינו, האיום האיראני.
  7. כמה עצוב שהוא שיחק ב3 משחקי גביע וזה כל המשחקים שהיו לנו מאז שהוא פה... חוץ מזה רק שיישאר פה
  8. מהיום יד אליהו ייקרא היכל מנורה מבטחים ע״פ פרסום של מכביסל בפייסבוק. איכס.
  9. אין שום בעיה לטוס לפני הצבא העיקר שתגיע לגיוס... היינו בברצלונה שבוע לפני הגיוס כמה חברים ואחד החברים התגייס יומיים אחרי שחזרנו...
  10. באמת איפה? אני שריונר ובחיים לא שמעתי על זה
  11. אתה רציני? זה אותו יציע, זה שרשום לך שער 10 לא אומר שאתה חייב לשבת בשער 10 עצמו...
  12. אין ספק שפואד הכלב הזה בא רק לדבר עם ערן ולהסביר לו שזה לא נעים לאוהדי הפועל שהוא חוגג להם מול הפרצוף ולבקש ממנו שיפסיק
  13. בטח היית הילד המציק בכיתה שתמיד מתקן את המורה ״אומרים שלושה ולא שלוש״
  14. אגב, מה המאזן של הדרבים נכון להיום?
  15. מה מעולה? מתוך סיבוב שלם שני משחקים בשבת נשמע לך הגיוני? אני חייל קרבי בשריון ולא זכיתי להיות באף משחק השנה ואני מנוי כבר 4 שנים וזה ביזיון
  16. זה לא מבצע מיוחד אחי פשוט בשריון מאוד מאמינים בזה שיתגייסו חברים ביחד... ככה מעלים את המוטיבציה... בקשר לבחור שפתח את הנושא - אני התגייסתי לפני שנה לשריון עם הרבה חברה שלא רצו שריון ועוד שבוע אני מסיים קמ״ט ו95% ממי שלא רצה שריון מבסוט על זה שהוא פה עכשיו...
  17. איך 2 בדיוק? עכשיו יולי, עוד 4 חודש יהיה נובמבר.
  18. מי שלא בא לבלומפילד היום בגלל בארסה אתלטיקו הוא ביזיון ושגם בדרבים ובמשחק אליפות שנה הבאה ישאר בבית.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.