Jump to content

שני מלמוד

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by שני מלמוד

1. איזה משחק אליפות קיבלנו בבירת הולנד, אמסטרדם. אייאקס, שהיתה חייבת ניצחון ביתי על טוונטה, השלימה את המשימה בארנה כשגברה היום (ראשון) 1:3 על הקבוצה מאנסחדה במשחק דרמטי וזכתה באליפות ה-30 שלה אחרי שבע שנים בהן לא זכתה. עבור אייאקס מדובר בנקמה מתוקה על ההפסד בגביע לאותה טוונטה רק לפני ימים אחדים. בזכות הניצחון והאליפות המתוקה, ישחקו היהודים בשלב הבתים של ליגת האלופות. האלופה היוצאת תשחק במוקדמות ליגת האלופות. השער הראשון לזכות האדומים-לבנים הגיע בדקה ה-23. אחד המגנים המבוקשים בעולם כיום, גרגורי ואן דר ויל, הרים כדור נפלא מצד ימין, הכדור חתך את כל הגנת טוונטה והגיע אל רגליו של סיים דה יונג, שדחק פנימה. שערו ה-11 העונה של הקשר הצעיר, שמולו שיחק אחיו, לוק. בדקה ה-46 נרשם הרגע המוזר של המשחק. ואן דר ויל, מהמצטיינים במשחק, הרים כדור מצד ימין. מכל השחקנים של טוונטה, דווקא דני לאנדזאט המנוסה נכנס ללחץ ולבד מתוך הרחבה נגח את הכדור לשערו. 0:2 לאייאקס. טוונטה לא התאיישה ודקה חלפה והאורחת הצליחה לצמק. ת'יאו יאנסן קיבל כדור מחוץ לרחבה ובעט בנגיעה עם רגלו השמאלית היישר אל בין החיבורים של אייאקס. שער נהדר. בדקה ה-78 אייאקס ניפצה את כל החלומות של האלופה היוצאת. דה יונג המצוין עשה תנועה נהדרת לעומק, ברח לבלמי האורחת ולבד מתוך הרחבה גלגל את השלישי של קבוצתו ושלח את הקהל היוצא מן הקלל בארנה להתחיל בחגיגות האליפות. פ.ס.וו. איינדהובן סיימה את משחקה מול כרוניגן ב-0:0 ופספסה הזדמנות להעפיל למוקדמות ליגת האלופות. חניכיו של פרד רוטן ישחקו בשנה הבאה בליגה האירופית. http://one.co.il/Article/10-11/3,680,3162,0/179768.html
  2. האם הגיע לקיצו החיבור בין אייאקס ליהדות? נשיאו של מועדון הפאר ההולנדי, אורי קורונל - יהודי בעצמו - קרא לאוהדי הקבוצה להפסיק לכנות את עצמם "יהודים" בשל אירועי המשחק מול דן האג במחזור האחרון, בו הפסידה אייאקס 3:2. לאחר המשחק, נראו לקס אימרס, אחד משחקני דן האג, וכמה מחבריו לקבוצה, חוגגים את הניצחון בפאב, בו שהו באותו הזמן אוהדים ששרו בגנות היהודים ("אנחנו הולכים לצוד יהודים"). "שום דבר לא קרה", נמסר מהנהלת דן האג, שלא ממש היתה סגורה על עצמה מאחר שבמועדון הוחלט לקנוס את אימרס, שהתנצל: "נסחפתי בלהט הניצחון". במקביל, בהתאחדות ההולנדית החלו לחקור את המקרה. אלא שזה לא המקרה הראשון שבו אייאקס סובלת כתוצאה מהקשר שלה ליהדות. בסוף חודש פברואר 2009, ראשי הערים של רוטרדאם ואמסטרדם, אחמד אבוטאלב ויוב כהן, החליטו להרחיק אוהדים ממשחקים בין פיינורד לאייאקס למשך שנתיים בעקבות העימותים האלימים בין מחנות האוהדים. בתגובה, כמה מאוהדי פיינורד שרו: "יהודים מלוכלכים" ו"היהודים לתאי הגזים", אבל לא נענשו בסופו של דבר מאחר שלא ניתן היה להוכיח, לפי מצלמות האבטחה, אילו אוהדים השמיעו את השירים. אייאקס מזוהה עם היהדות עוד משנות ה-30, אז אצטדיונה היה ממוקם בסמוך לרובע היהודי באמסטרדם והקהל שלה קיבל את הכינוי: "היהודים" אחרי שאוהדים יריבים ראו את אלה של אייאקס מגיעים למגרש מהרובע. לאורך השנים דגלי ישראל הונפו על-ידי אוהדי אייאקס באמסטרדם ארינה כתוצאה מהחיבור ליהדות, אולם כעת נראה שזה הולך להיפסק. קורונל שמאס בתקריות עם קהלים יריבים, סיפר לאחרונה לעיתון "טלגרף" שהוא מנסה כבר שנים לשכנע את אוהדי אייאקס להפסיק לכנותם את עצמם "יהודים". http://one.co.il/Article/176738.html
  3. התבלבלתם חברה, HD זה לא איכות השידור, זה ראשי תיבות: H - HORSKY D - DANI NOIMAN
  4. תגידו מה עם בג"צ מישהו חשב על זה? לא כל כך מבין בנושא אבל זה נשמע לי הגיוני...
  5. תודה רבה לשחקן ה-12 ולהנהלה מכבי שבאמת יצאו פה ענקיים! יאללה שנה טירוף בשער 8, שלדעתי, שאמרתי גם מקודם הרבה יותר מתאים לארגון כמוכם מאשר שער 13. בהצלחה למכבי כמובן!
  6. ת'אמת רביד זה פעם ראשונה שגם אני קורה את זה. למי שלא יודע ואני מניח שהרוב פה לא יודעים אני בן דודה של רביד, אחד של תומר שהוא מספר עליו, הבן של אורית ונכד של מוטקה וייסמן ז"ל
  7. צריך למשכן את הבית בשביל הכרטיסים אחי איפה אתה חי תוריד בחצי
  8. מישהו מארגון השחקן שאחראי על החולצות יכול לשמור לי חולצת XL של כל אדום צריך לרגום אם נשאר? אם מישהו מוכן שיגיד אני אצור איתו קשר. אני אגיע לדרבי מחר אז אם מישהו יכול אני יצור איתו קשר. כמה זה עולה דרך אגב?
  9. האם אתם מוכרים מוצרים שלכם בדרבי? אני מת לקנות חולצות טריקו של מכבי או של השחקן אם אתם מוכרים רק תגידו לי שאני אדע להתארגן בהתאם עם הכסף.
  10. תן לי לנחש מה יקרה איתו שנה הבאה, הוא יעבור למכבי ג'יפה, יבקיע 25 שערים ויהיה בכושר השיא של הקריירה שלו!
  11. יאללה דרבי טירוףףףף שער 13 כל הפינה צהוב!! כולם נותנים את הגרון 90 דקות ואפילו יותר! לא רוצים לשמוע את הערבים משער 5!
  12. כל הכבוד אחי! הלוואי כל האנשים היו נחמדים כמוך!
  13. כשאני הייתי בדרבי לא היה שם סדרן ואני בטוח שאם תזרקו איזה כמה מילים לסדרן שיש הרבה מקום ביציע אז הוא יסכים... או שלא?
  14. תקשיבו כשהייתי בדרבי אז ישבתי בגוש של האולטראס כי אתם עוד לא הייתם ושמתי לב שבגדר בין 11 ל13 יש ממש למעלה בהכי למעלה מקום שאפשר לעבור מעליו שאין שם גדר גבוה אלא גדר ממש נמוכה... הנה תמונה להמחשה: ( איפה שהעיגול הכחול אז אני לא מבין למה מי שבשער 11 ורוצה לעבור לשער 13 לא עובר שם פשוט?
  15. השחקן ה-12 התגעגעתי! תודה שחזרתם הייתם חסרים!
  16. אבל למה פחות ציוד? עדיף כמה שיותר תופים וכמה שיותר תפאורות וכמה שיותר שלטי גדר להראות מה הם הפסידו וכמה שהיינו חסרים לקהל המדהים עם הפוטנציאל הענק שיש לנו!
  17. כותרת מתי חצי גמר גביע הטוטו? אני רוצה לבוא..
  18. באיזה משחקים מהמשחקים הבאים אתם מתכוונים לעודד? (חיפה,הפועל,ביתר,נתניה) כתבתי אותם לפי הסדר שיהיו במשחקים הבאים. רק רציתי לדעת אם מעודדים או לא =] מקווה מאוד שכן
  19. קניתי בטעות כרטיסים ליציע של קריית שמונה מה הסיכויים שיעבירו אותי ליציע של מכבי? ודרך אגב יהיה מלא ביציע של מכבי? כי אם כן פחות סיכוי שיעבירו אותי לא? יש מצב למכור את הכרטיסים לקופות ולקנות את של מכבי?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.