Jump to content

דורי :)

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

About דורי :)

• Birthday 17/03/1992

Recent Profile Visitors

698 profile views
  1. כרגע ה22.7- אשכול פיקוד והדרכה- הדרכת יח"ש. יהיה יום השמה בשבועיים הקרובים ואז אדע לאיזה הדרכה התקבלתי ותאריך סופי
  2. אני חושבת שהחלק הזה בנוער לא מייצג אותנו, את הנוער בצורה הנכונה ביותר. אני יכולה להעיד בפה מלא שרוב(!) הנוער, מכבד ומבין את כבדות השואה ואת הנטל שנפל עלינו הדור השלישי והרביעי כנושאי הזכרון "החדשים" של השואה. אנשים שלא מכבדים יש בכל מקום, לא רק בני נוער. לא חסרים אנשים שמחכים שתגמר הצפירה כי זה מעכב אותם בעיסוקיהם, שיום השואה עבורם זה "סתם יום רגיל" נכון, הם לא רבים אך הם ישנים, כמו בנוער. אנחנו הדור השלישי והרביעי, הדור האחרון שבעצם יזכה לראות ניצול שואה חי, שיעביר עדות ממקור ראשון ולא מסרט או ספר, קיבלנו על עצמנו עם רצון או בלעדיו להיות נושאי הלפיד בכל הקשור לשואה והזיכרון. אנחנו, בני הנוער, שרואים, שומעים ועוברים פעילויות בנושא השואה, שטסים במסגרת המשלחת לפולין אנחנו ההמשך לזיכרון השואה ומשמעותו. אם אנחנו לא נלמד, נחווה ונאגור בתוכנו את המכלול הקשה והחשוב הזה אף אחד לא יעשה את זה. בשנים האחרונות יש מגמה גדולה של ניצולי שואה לבוא ולספר, לתעד, לכתוב, לצייר את מה שעבר עליהם, הם מפנימים לאט לאט שהם הולכים ונעלמים, שהם לא יחיו חיי נצח וחשוב להם להעביר את מה שעברו כי הם רואים שיותר ויותר קל להכחיש את השואה, ידעתם שנשארו רק 207 אלף ניצולים? זה כמספר אפסי. ולגבי בני הנוער שראית, אני במקומך הייתי לוקחת אותם לשיחה(במידה ואתה מכיר אותם) מסביר להם את החשיבות של היום, ונותן להם קצת חומר למחשבה. אני גאה בשכבה שלי בכל אופן, כולם כבדו היום באופן יוצא מן הכלל את היום, הטקס היה קולע, טוב ומעביר באופן חד את מה שרצינו להעביר. חברי המשלחת לפולין שחזרנו לפני שנה מפולין לקחנו את היום יותר קשה, יותר בכובד ראש, יותר בוגר.
  3. זה מאד קשור עוד מלפני ההגרלה.. היה צריך להבין שיהיה ניגוד אינטרסים במקרה והקבוצות יוגרלו לשחק אחת מול השנייה.. ופשוט לא לתת להם לשחק אחד כנגד השני, במיוחד בשלב כזה שסביר להניח שיפו לא תמשיך הלאה לעבר הגמר..
  4. עזבו לרגע את השאלה אם הוא צריך לשחק או לא. למה מההתחלה מישהו לא קם בהתאחדות או ראשי הקבוצות שהיו בהגרלה ואמר "אם הפועל תוגרל נגד יפו, ההגרלה צריכה להיפסל" הרי מבחינה סטטיסטית היה סיכוי(גם אם לא גדול) שהקבוצות יוגרלו לשחק אחת כנגד השניה.. היה אפשר למנוע את הכל מראש, אבל פה לא חושבים צעד קדימה.
  5. הוא פתח בהרכב במשחק אימון מול פ"ת שמתקיים עכשיו.
  6. למה הויכוח הזה בכלל? זה מה שהוחלט וזהו. הדיון פה לא באמת ישנה את זה.
  7. ואוו חח אני זוכרת שהייתי בת 8 וההורים שלי יצאו ונתנו לי הנחיות "מה קורה אם תיהיה הפסקת חשמל2000 וב00:10 הם התקשרו לשאול אם אני חייה חחח
  8. רק לידע כללי- הלינק מראה את המשחק בדקה של איחור.. אבל עדיף זה מכלום=]
  9. זה תלוי, אם יש לך רישיון לרכב מעל 3 שנים(אם זה לא השתנה בזמן האחרון) אתה מוציא טופס ירוק והולך למשרד הרישוי של העיר שלך ומוציא אישור שאתה לא צריך לעשות תאוריה, והטסט שלך יהיה בעצם ,מבחן שליטה" במקום שאתה לומד בו נהיגה. אם יש פחות מ-3 שנים או יש חוק אחר שאני לא מודעת לקיומו זה תאוריה+ טסט כמו כל אחד. *אני יודעת שככה אמא שלי עשתה, אולי זה משתנה מאחד לשני בגלל גיל, כמה זמן יש רישיון וכו'..)
  10. חח עשיתי לבן של דלית (הג'ינג'ית) שנה ביבייסטר יום יום, האמא אחת המשוגעות אבל מאד חמודה. הייתי בשוק שהיא התגרשה מבעלהX_ס
  11. אם אתה על חללית בחלל אתה כן רואה את החומה הסינית =]
  12. את האמת? אני לא נוסעת בגלל המשחקים אני נוסעת בגלל הסיילים=] (כמה ימים אחרי הכירסמס) ואם נמצא משחק יהיה אחלה אם לא לא נורא..ככה שאני לא לחוצה באמת על ללכת למשחק סתם צ'ופר=]
  13. וואו ממש תודה=] גם בווטפורד הייתי חח.. אני באמת אגיד לאבא לברר בכל המועדונים שציינת (למעט ארסנל חח) תודה רבה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.