Jump to content

עמית א

משתמשים רשומים
    21
  • Last visited

3 Followers

About עמית א

• Birthday 04/04/1994

Contact Methods

• Website URL
    http://

Profile Information

Recent Profile Visitors

7,808 profile views
  1. הגוש חייב להתמקם במרכז היציע כדי להשפיע יותר, כל מי שבשורות העליונות לא מרגיש את האנשי גדר בכלל, זה כאילו יציע אחר
  2. מעולם לא הסביר פנים למכבי? שיחקנו בו בול פעם אחת בהיסטוריה..וזה היה אחד המשחקים הזכורים שידענו מהעונה הקודמת..
  3. פחחח. אני מצטער אבל לפעמים זה נראה כאילו אנשים לא מבינים בכדורגל ובתפקוד של קשר אחורי/פליימייקר בסגנון של ראדי. הוא השחקן הכי טוב במכבי היום לצד אלברמן, ובלעדיו נגד בני יהודה לא היינו עוברים את החצי, כל הכדורים עברו דרך ראדי גם במשחק הזה, ודרך אגב לפני שמיכה נכנס הוא גם היה בכל מקום, כי הוא קלט שאף אחד לא במשחק, אז כן בעיטה פה שם לא הלכה לו כי הוא רצה יותר מידי כי השאר נרדמו, אבל זה בדיוק היופי בו שהוא גם לא מפחד לקחת אחריות. בלי ראדי אנחנו בבעיה גדולה. לגבי אלברמן? אותו הדבר רק בחלק ההגנתי, הוא פשוט עושה לבלמים את העבודה ולא נותן לקבוצה השניה לעבור את החצי, מה שכן, אין ספק שרוטציה זה משהו שחייבים אם אנחנו בבתים של שלב אירופי, יהיו לנו פעמים שיהיו 4 משחקים בשבועיים וזה משהו שגם לקבוצה אירופאית עם עומק כמו ברצלונה לפעמים קשה לו לעמוד בו. נחכה ונראה, אם סוזה החליט - סוזה יודע. אף אחד פה לא יודע יותר טוב ממנו, ואף אחד פה לא יותר חכם ממנו. בכל זאת מדובר באחד האינטליגנטים הגדולים ששיחקו את המשחק, תשאלו את דורטמונד ויובה.
  4. יופי שנמכרו כולם. מעניין אם יש צפי לקהל חוץ גדול של ניקוסיה כמו שהיה במשחק ב2006 נגדם, התצוגת קהל הכי מרשימה אי פעם של קהל אירופאי בארץ לדעתי...
  5. לא פחות מבזיון.. נהיינו קהל מפונק שוב? עד שיש לנו קבוצה ענקית בידיים..
  6. הגרלה מצויינת. חוץ משלושה בתים (2,3 ו12) כל הבתים בלתי אפשריים ולא לרמה שלנו בכלל, פה קיבלנו בין לבין. מצויין, או שנעלה לשלב הבא כשנוכיח את עצמנו, או שנעלה מול קבוצות כמו קרגאנדי מקזחסטן ונקבל בראש ב32 האחרונות. יאללה מכבי
  7. נראים טוב באר שבע. ברדה רמה מעל כל הקבוצה ואין ספק שהוא הולך להוביל את הקבוצה הזאת השנה..
  8. מה שכל כך מעצבן בכדורגל הישראלי זה שבמקום להתעסק בלשחק כדורגל אנחנו מתעסקים בספקולציות וחישובים שלא נגמרים אף פעם, אם באמת יגיע לנו אנחנו נשיג את העוד נציגה הזאת למדינה.. בסופו של דבר גם חיפה וגם מכבי יצטרכו לעשות הישג יפה בבתים כדי שזה יקרה... וזה המון מזל כמובן כי כל מה שיקרה בבתים תלוי בהגרלה, כי באותה מידה שאפשר לקלבל את סטנדרד ופאוק אפשר לקבל גם את בטיס שטוטגארט וטוטנהאם באותו הבית.. ובקיצור יפה מאוד על כל ההשקעה, אבל בפועל, זה לא שווה הרבה... הכל עניין של מזל בהגרלות וזה מה שייקבע השנה
  9. קצת עלילה לעוסה בשני פרקים אחרונים, אבל זה בסדר, בעונה של 50 פרקים צפוי שיהיו עליות וירידות כאלה..
  10. הציניות וההתחכמויות הלא מצחיקות בפורום הזה הגיעו לרמה מוגזמת, פשוט בלתי נסבל לקרוא כאן כבר, לא באמת אפשר להבין מה הולך כאן כבר, וצריך לקרוא את כל ה26 עמודים כדי להבין.. מצד שני, נשמע כמו תוכנית של סוייר לגרום לכולם להיות עוד ועוד בפורום
  11. די לבלבל תשכל, אחת מהסדרות היותר מוצלחות שראיתי, גם מהאמריקאיות, תמיד משאירה במתח ובעיקר אמינה.. לדעתי דווקא המשחק מצויין, זוהר ליבה פשוט גדול, נכון שהוא משחק תפקיד של קוקסינל, אבל הוא פשוט ענק. להפך מכם אני חושב שהוא שחקן על. דרך אגב, האפללו הזה באמת יצור רציני, משחק גרוע ביותר, אבל קורה.. יש סדרות ישראליות מצויינות, למה סתם לפסול? בספק אם ראית יותר מפרק
  12. כן. שים לב השם שלי למטה מתחת לטבלה, משום מה זה לא עדכן אותי במחזור הזה, כנראה זה באג זה בד"כ קורה בעיקר לי. בכל מקרה, המקום הראשון שלי, זה בטח יתעדכן אחרי סוף המחזור
  13. טוב אחרי בונוסים 57 אחרי יום ראשון. לא רע. לא רע בכלל. המטרה סוף מחזור 80.
  14. ניצחון בכורה לאוסקר בברייטון. פתיחה על הפנים עד עכשיו
  15. מחזור ענק בנתיים. 48 נק', לוקאקאו ושורלה יש להם עוד 2 משחקים אצלי ומצפה לפחות לעוד 20 מהם. וכמובן אסווה אקוטו עם טוטנהאם מחר.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.