Jump to content

Mick Fanning

משתמשים רשומים
    18
  • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

1,851 profile views
  1. אלק נילאש יא תחת . אתה בן זונה גדול . שער 13 על הזין שלי תמשיכו לאכול את הלב אין אדומים אין פיגועיםםםםםם שם עליכם אלף זין שער 13 מזמן שנוא עלי יותר מהכל. איזה כיף שדרבי חוץ ואף אחד לא ישרוק בוז
  2. באמת עכשיו שאני הכי אובייקטיבי שיש . לא מקלל שחקן מכבי לא שורק בוז (חוץ מליריבה) כלום רק מעודד. שונא את שער 13 בדם פשוט באים ברע !! עלק גילי גילי . חיים בסרט. הבן אדם עוד לא היה שותף לניצחון. בקושי עשה גליץ'. וגם שעשה נפצע. מה גילי גילי כוסאמא שלכם מה.
  3. עם כל האהבה לזהבי הוא לא אלוהים. שחקן ענק ענק הצגה הכי טובה שזכינו לראות וכל רגעי הקסם . אבל על הסיכוי הקטן ואל תצחקו לי פה , שנגיד ויבוא רוכש עשיר להפועל ונגיד שזהבי יסכים לעבור . גם אם לא יקבלו אותו יפה ובלה בלה בלה.. מכל המעברים שראיתי לאחרונה אני הבנתי משהו רק הסמל רק המגן דוד .כל השחקנים וגם שחקני בית שאני מאוד אוהב, אני לא מגזים רק על הסיכוי שיום אחד יחליטו לשבור לי את הלב. רק מכבי היידה
  4. תייק לי בבקשה את ילוהל בדברים שרביד לא מבין בהם אבל מביע דיעה נחרצת - רמת שחקנים
  5. אני הייתי ילד קטן בשער 3 לא הבנתי אף פעם את המילים וזה היה נשמע לי כמו ישבתי על ספסל צופה לכביש- הטוטו עולה ולא מזיז הטוטו עולה ולא וריש
  6. כדורסל זה מדהים כדורגל חרא יאללה שחררו כבר יא חופרים
  7. אתה רוצה לרדת לפסים אישיים אין בעיה תבוא לפרטי ותדבר איתי על סגנון כתיבה ומה שאתה לא רוצה ואפשר גם לקבוע להפגש ... זורם לי כן שמחתי שנמני חזר יא קוקסינל מה רצית להגיד בזה? ואפילו ורמוט ידע שהוא יקבל בוז או 2 , לפחות שייתן איזה גליץ׳ לפני שנותנים לו כפיים כאילו הוא מלך המגרש הכפיים לא היו תגובה לבוז . די לשקר. בהתחלה כן ואז זהנמשך ונמשך גם כשלא היה בוז.
  8. תמחאו כפיים לורמוט בכל נגיעה ותמצצו לו תזין גם , ותשרקו בוז בחילוף שאולי הציל את המשחק. ואז תבואו בטענות גועל נפש של קהל אבל את האמת זה לא מזיז לי אני למדתי מה כיף לי לבוא בראש טוב לעמוד עם חברים בגוש לעודד 90 דקות ולחזור הביתה מבסוט . מה שכן מעצבן (חוץ מהבוז בחילוף שזה תמיד ידעתי שאוהדי מכבי לא גאוני כדורגל )זה המציצה לוורמוט. אני בחיים לא שרקתי לא לראדי לא לרייכרט( קצת לרייכרט הבן שרמוטה, אבל קצת משהו סמלי לא מהמגזימים) אבל עכשיו עם ורמוט רק על הכפיים שכל נגיעה שלו כאילו נמני חזר אליהו מדרבי קאונטי אני בכייף ישרוק לאדום הבן זונה הזה שבחיים לא יהיה צהוב רק בשביל לעשות דווקא לשער הדווקא - שער 13
  9. לידור כהן ראיתי אותו הרבה העונה שחקן חלש. היה טוב אתמול זה נכון אבלזה לא אומר כלום... גם תרנגול עיוור , גם שעון מקולקל, גם לידור כהן לפעמים משחק טוב
  10. נהנהנהננהננהנה נהנהנהננהנהנהנה נההנהנהננהנה נהנהנהננהנהנהננהה נהנהנהנהנה נהננהנהנהנהנהננה נה נה נה נהנהנהנהנה !!!!!11 אההה ויוה רודריגוווווווו
  11. כל מי שאמר פה להכין לברזי או למישהו שלט , במקום לכתוב על זה פה לך תקנה בד תקנה ספריי ותביא אותו למשחק . קצת אמביציה שאני הייתי ילד הרבה מהדגלים ( לא שלטים , כרזות וכו) לא היו של האירגונים בכלל אנשים רגילים היו מביאים חכה ודגל ... אנשים נהיו עצלנים אפילו קונפטי כבר לא מכינים בכיתה . אני זוכר את עצמי ילד בכיתה ט בא למשחקים עם שקי זבל של קונפטי שהכנו בכיתה כל השבוע ומחלק לאוהדים להתעורר חברים ואם לא מתעוררים לא לבכות על מצב הקהל בבקשה
  12. ראדי הכי מציק בארץ . מתחנן לכדורים ושלא מוסרים לו עושה תנועות עם הידיים ובוכה. וכשהוא מקבל הוא נותן צ׳יפ מגעיל לשום מקום תוך שניה . בדש טאץ׳ ראשון בכדור כזה חלש היום .׳כמה כדורים לא הצליח להוריד. הזייה. יסודות אייבינדר גם ממש לא זה . מה שכן התגעגעתי לקצת מתח בליגה קצת משעמם וסופסוף היה קצת עיניין
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.