Jump to content

itanar

משתמשים רשומים
    84
  • Last visited

Everything posted by itanar

1. וואו ממש מפתיע אותי מה שאתה אומר על אבידור ושבחון. במהלך המשחק כשאמרתי ששבחון ואבידור שחקנים חלשים שלא מתאימים לרמה אליה רנחנו שואפים תלו אותי. לגבי קומאץ למרות שלא ראיתי אותו היום אני לא מסכים איתך, הוא עוד צריך לקבל את הדקות שלו. זה ברור שהוא לא שחקן של אימפקט מיידי על הקבוצה כמו שהיינו צריכים בקישור באמצע אבל ישנה אפשרות שהוא טוב ממה שיש לנו כרגע (כאשר יקבל את הדקות ברצף של כמה משחקים). בינתיים נראה שנימני פישל בבניית הקבוצה בקישור באמצע ומרכז ההתקפה, אזורי מפתח בקבוצת כדורגל, מאכזב.
  2. לנצח את הקטנות זה לא להפסיד להפועל חיפה בחוץ ולנצח את עכו בבית. כשהסגל שלך בינוני וישנם שחקנים שלא מקבלים את הקדריט הראוי זה קשה. השיטה העונה איפשרה לנו להיאבק על האליפות, אבל חסר לנו 2-3 שחקנים בעמדות מפתח כדי שזה היה קורה.
  3. אם אתה לא לוקח 4-6 נקודות מול רעננה מקומך בתחתית הטבלה. כרגע מסתמן שיש לנו שחקן אחד של ערך מוסף (אילייב) ועוד חבורה שפעם תיתן משחק טוב ופעם רע. אין לנו חלוץ שייתן לנו את ה15 שערים בעונה ויש לנו מאמן שנותן אובר קרדיט לשחקנים שמשחקים חלש. אם קומאץ וראלדס לא יתגלו כשחקנים מצויינים אין לנו מה לחפש בצמרת הגבוהה. די להשלות את עצמכם בגלל משחק מול רעננה.
  4. ידידי, עם כל הכבוד מדובר על הפועל רעננה, קבוצה שבמקרה הטוב תסיים במקום ה14. אני ייתן זמן כשאני יראה כדורגל טוב מול ה"טופ 10". עם חלוץ כמו אבידור שייתן במקסימום 5 שערים העונה ויוסי שבחון שמככב במשחקים לא חשובים ומול הקטנות נגיע במקסימום למרכז טבלה ומעלה. בליגה כל חלשה זו לא חכמה גדולה.
  5. חיפר כנראה על החמצת העונה שהייתה לו במהלך המחצית השנייה.
  6. גם אני כובש מול רעננה. כל גול שלו במשחקים לא חשובים משמעו עוד אחיזת עיניים.
  7. אני לא מכיר את אבי רש, מעולם לא נפגשנו או דיברנו בצורה זו או אחרת. אני כותב על סמך הכתיבה שלו בפורום, ההתנהלות במגרש ומול התקשורת. אבי בעיני מסתמן כעוף מוזר בספורט הישראלי, אינטיליגנט, בעל קלאסה, מחושב, מסתכל על העתיד ולא על הרגע, נותן כבוד ליריבות ולשופטים אך אם זאת מגיע לנצח כל משחק, שלו ורגוע. אז אבי אני מאחל לך המון הצלחה וכיף לראות שיש אנשים כמוך באגודת מכבי. חבל שאין לנו אנשים כאלו בכדורגל, הלוואי ויגיע בשלב זה או אחר (לאחר שימצה את תפקידו בכדוריד ) לתפקיד ניהולי בכדורגל\בכדורסל כי אם שעיה ודריקס יכולים אז אבי רש יכול עוד יכול.
  8. בדיוק מה שעלה לי בראש, פשוט בושה וחוסר מקצועיות. הוא מעכב את התקדמות הקבוצה שהוא מציב קבוע בהרכב 2 שחקנים מהחלשים בסגל, מחזור שעבר עם אבידור ושבחון נראינו זוועה מול עכו בבית כאשר שניהם היו הכי חלשים במגרש ומחזור לפני זה חטפנו בראש מהפועל חיפה שאבידור מוסר להם כל כדור שהוא מקבל. "קומאץ עדיין לא בכושר" "ראלדס לא בכושר" עוד מעט נגמרת העונה אדון נימני, בינתיים ראלדס משחק לא רע מול ברזיל וקומאץ משחק ששבש על הספסל שלנו ונמק. קומאץ צריך לפתוח במקום שבחון וישראלביץ צריך לעבור קצת קדימה כי הוא לא קשר אחורי. אותי זה מתחיל לעצבן.
  9. מיצ'ל גולדהאר נחת היום במפתיע בארץ. נראה שמשהו מושך אותו לפה. השאלה במי הוא התאהב? בקבוצה? במדינה? בצברית? בכל אופן כיף לראות שהוא מעורב.
  10. מסכים, רק להפסיק עם האפאטיות, להיות יותר מעורב, לבוא לקבל כדור, לשחרר בזמן ולעשות את הדריבלים במקומות המסוכנים במגרש. שיסתכל על השיפור של גילי ורמוט (מבוגר מדור ב-4 שנים). לדעתי דור מתפקד פחות טוב כמגן ימני וראינו את זה מול קבוצות אמיתיות שחגגו לנו על האגף שלו.
  11. דור מלול צריך לשחק באגף ימין של ההתקפה כאשר אילייב וישראלביץ משמאל\אמצע ההתקפה יבוריאן מקדימה ובקישור באמצע קומאץ וייני. זה האידיאל מבחינת פוטנציאל הסגל כאשר מאיוקה וציון צמח חילופים ראשונים.
  12. אבי רצון שוחה על גל הרייטינג שמספק לו אתר השחקן ומגיב בטור נוסף, אך הפעם חושף סוד. האולטראס יצרו איתו קשר והם הודיעו לו שביקשו מגולדהאר לוותר על החסות. ואני אומר, אתם תביאו את הכסף במקום "טיב טעם"? האם מצא מין את מינו? http://www.nrg.co.il/online/3/ART1/951/040.html הציטוט לגבי האולטראס: "אפרופו: ביום ראשון, על הבוקר, התקשרו אלי כמה מאוהדי מכבי ת"א שדרשו ממני לציין את העובדה שלא גיליתי להם את אמריקה בעניין 'טיב טעם' וכי הם הביעו את מחאתם באתר האולטראס שלהם כבר לפני כמה שבועות. שלושה מהם סיפרו כי פנו למיטש גולדהאר וביקשו ממנו לוותר על החסות. לדבריהם, גולדהאר ביקש ללמוד את הנושא. ממש כמו בפוליטיקה. "
  13. יכולת יש לאילייב, הוא רק צריך דקות משחק ולשחק קרוב לרחבה. הבעיה שיש לידו צמד כמו שבחון ואבידור שהם שחקני כדורגל בינוניים מאוד.
  14. נימני עם סדרת חינוך לדור מלול? מוציא אותו בדקה ה20 ומכניס את עמרי רון.
  15. מזל שבנאדו (שאנשים התחננו שיגיע) נשאר בטדי. לא מאמין שאני אומר את זה, אסולין 2 רמות מעל אבידור.
  16. טור תגובה של אבי אורנן: http://www.nrg.co.il/online/3/ART1/950/039.html
  17. אני עם נימני, זוהר בהלול התחיל לתפוס שגעון גדלות. מיהו שיטיח ביקורת?
  18. צריכים להתחיל להביא שחקנים אסייאתים לליגה שלנו.
  19. מי שבושה וחרפה פה זה אבי רצון האידיוט. אחוז גבוה במדינה אוכל לא כשר, אנחנו לא באירן ומאמצת כמו טיב טעם היא לגיטימית לחלוטין. משתמע מהדברים שלו שבגלל שאנחנו לא שומרים על כשרות אז אלוהים מעניש אותנו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.