Jump to content

itanar

משתמשים רשומים
    84
  • Last visited

Everything posted by itanar

1. רוצה את החוזה, לדעתי לא נחתם. הוא סיים, נראה לי כמו מיניסקוס, לא רצועות.
  2. נגדנו יותר קל להם פסיכולוגית בגלל השנים האחרונות. אבל הם לא טובים.
  3. חיפה רעים, סכנין מוכרים. נצטרך לעשות את שלנו.
  4. הייתי מפטר את מי שקיבל אצלנו את ההחלטה הזאת.
  5. אני לא מבין את זה. הרבה יותר חשוב לנצח במשחק הקרוב.
  6. טמטום מוחלט של מכבי. עדיף קהל חוץ בטרנר. איזה שטויות.
  7. יש כסאח בין בתי הדין והקבוצות באמצע. קיים צילום ברור של האירוע שלנו, לא יעשו כלום.
  8. לא נכון. עד כה אנחנו באחוזי הצלחה מעולים, בלי קשר ליריבות.
  9. יש לו יתרונות. במנטליות, הכנה למשחקים הוא אש. אבל מנהל משחק רע.
  10. אני די בטוח שרפאלוב שרף להם את החדר הלבשה ואת המאמן העונה. נקווה שישאר עוד עונה כי מלבד הרצף החביב שהיה לו באמצע העונה הוא די גרוע. בכלל חיפה עם בסיס די בינוני לעונה הבאה אחרי המכירה של חלייאלי. בטח ימכרו גם כמה מהזרים. ג'אבר שלהם טוב מאוד אבל פציע.
  11. אוטוטו עם החזרת החטופים תיגמר המלחמה. חודשיים קדימה יהיה פה רגוע יותר.
  12. האוהדים שלנו שמדברים בספייס מזכירים לי את אלו שעולים לרדיו חיפה. מאמין שזה ישתנה אחרי שנקח אליפות ונתחזק כמו שצריך. וואלה זה לא מכביזם.
  13. תיקו זו תוצאה טובה. אחלה הכנה למשחק היום.
  14. ברור. אבל זה קודם תואר, אח"כ כדורגל יפה. היום הרעיונות של רובי היו טובים מאוד עד הפציעה של יוריס.
  15. אכן לחילוף הייתה השפעה משמעותית על התיקו היום. הוא לא מנהל משחק טוב. אבל מכין מצויין את הקבוצה. אגב לא הפסדנו היום בגלל רובי קין אלא סיימנו בתיקו. משה פרימו מדליק את האוהדים שלנו בספייס והם אוכלים את זה כמו ילדים.
  16. מחצית ראשונה זה בדיוק מה שרציתי שנעשה. היו לחיפה 5 דקות טובות במחצית הראשונה, יתר המחצית הייתי רגוע מאוד והייתי בטוח שנתן את ה2.
  17. את מי זה מעניין היריבה? תן לי אליפות. פאקו לקח פה אליפות פח אשפה. מישהו זוכר את זה? האליפות הראשונה של אוסקר הייתה מאוד לא מרשימה. אתם מצפים מהסגל הזה יותר ממה שהוא שווה. אנחנו בלי אליפות 3 שנים, באמת לא מבין אתכם.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.