Jump to content

itanar

משתמשים רשומים
    84
  • Last visited

Everything posted by itanar

1. בגלל זה אני אוהב את התגובה המהירה שלנו. רוצה לשמוע גם את גבי מדבר על העבירה הברורה עליו.
  2. טילט משוגע של כל היריבות שלנו כמו בימים הטובים. גם כאלו שחשבתי שהם אובייקטיבים. זה אומר שאנחנו מתקרבים.
  3. הואר צמצם את כמות הטעויות. מספיק לראות משחקים בלי ואר ואת כמות הטעויות של השופטים במשחקים אלו. שוב, מספיק לראות איך הואר הציל לנו את העונה ב2 המחזורים האחרונים. מחדד את העובדה שחלק מהשופטים נוטים לדפוק אותנו בקטנות. בלי הואר הפועל לוקחת לך גביע על הראש.
  4. במגרש הייתי בטוח זה מלדה. מילסון בלבל אותי עם כל החלפת הצדדים בסוף.
  5. מהכתבה 2 החלטות בגלל הואר. ב2 המשחקים האחרונים הואר הציל לך את האליפות אחרי ש2 שופטים רצו לדפוק אותך.
  6. היה רחוק ממני, מעניין למה טעיתי..
  7. זויינו יותר בלי הואר. תסמוך עלי, רואה מכבי המון שנים. עם ואר יש לך סיכוי לאליפות מול ב"ש עם ההכשלה של מליקסון.
  8. תרומה משמעותית לנצחון היום עם בישול וסחיטת הפנדל. שחקן חשוב וטוב לשנים הקרובות.
  9. עבירה ברורה על גבי. השופט היה צריך לשרוק לעבירה בלייב. גבי לא ייפול ככה סתם. תנו לכולם להקציף.
  10. הואר זה הדבר הכי טוב שקרה לנו.
  11. לא זוכר מטריל כמו פשחצקי. מקבל את הקליקים שלו זה בטוח, אבל כל כך נמוך ולא מקצועי. בכלל ערוץ הספורט עם סשן פתיחה נחמד לפלייאוף, טעויות שיפוט לטובתנו מקום המדינה ושהכוכב הכי גדול שלנו בדרך לאאק אתונה (ממש...).
  12. קראתי את פרוטוקול הדיונים הקודמים של בבית הדין הרגיל והעליון והבנתי שקייס משפטי אין במקרה הזה, הפעלת על תנאי זה לא עונש. מה שכן היה זה פגיעה באגו, בכבוד ובזמן של הדיינים מצד ההתאחדות ואין לי ספק שיש לזה חלק בהחלטה. אני הבנתי עוד דבר מהעונה האחרונה, מי שגרמו לנו הכי הרבה נזק בשנים האחרונות אלו לא הדיינים ובתי הדין אלא ניר רשף ועמית פינס. כולם יודעים שהם אוהדי הפועל שרופים וזה כנראה גבר על הפאן המקצועי שתפקיד כזה דורש.
  13. ליגה של 10-12 קבוצות, 3 סיבובים. הפלייאוף הזה כל כך מיותר.
  14. יותר חשוב שאין משחק נבחרת שבוע הבא.
  15. פרץ לא קשר אחורי, גבי לא קשר ימני. רביבו היה מהטובים אצלנו עד האדום (גבולי). זהבי גם היה טוב ויעיל, ניווט יפה את המשחק. חבל על החמצת הפנדל, סחיטת 2 פנדלים והבקעה שלהם זה משחק מושלם. הכדורגל שלנו פי אלף יותר טוב, סתם הגזמת.
  16. חשוב. הוא היה מסוגל עוד לטחון לנו שחקנים שם. מנוחה טובה ולחזור ב100% לקחת את זה.
  17. איזו השחלה קאסה. אם הוא שווה 1 מיליון יורו, עזו שווה 5 מיליון.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.