Jump to content

itanar

משתמשים רשומים
    84
  • Last visited

Everything posted by itanar

1. אז שינו זוארץ אמר, עד שאני לא שומע עובדות שאכן מכבי לא מוכנה למחירים נמוכים בגומלין אני לא מאמין. בינתיים העובדה היחידה היא שלוקחים לנו 40-80 לגביע הטוטו. יודע מה? אם מכבי לוקחת מחירים כאלו לגביע הטוטו אז להחרים גם בבלומפילד.
  2. זה משתנה החל מהעונה הבאה. שימו לב, עוד הפתעה, בוריסוב מבלארוס בשלב הבא על חשבון אנדרלכט.
  3. לא נראה לי שזה נכון, שינו זוארץ מסר הודעה לרדיו 99 בה הוא מוכן להוריד מחיר ל35-70 כולל עמלה (באמת תודה) רק בתנאי שמכבי מבטיחה לו שיגיעו 3000 אוהדים. בנוסף לא נשמע לי הגיוני ששינו זוארץ דואג ל20 אוהדים שלו כשהוא מבקש שהמחיר יהיה זהה בגומלין וגם אין לי ספק שהנהלת מכבי תהיה מוכנה למחירים כאלו עבור הקהל של פ"ת (שוב, כמה כבר יגיעו?).
  4. התגובה של שינו זוארץ הרגה אותי, הוא אמר שהם רצו הבטחה ממכבי ל3000 צופים שלנו כדי שהם יורידו את המחיר ל35-70 (אחרי עמלה). עושים עלינו כסף, חוצפנים.
  5. חבל על הדלק. הודעה שמחרימים אם לא מורידים מחירים למחיר שראוי לגביע הטוטו (30 ש"ח מבוגר\נוער).
  6. להוציא הודעה לתקשורת (הודעה נורמלית לשם שם שינוי) שמחרימים את המשחק אם לא מורידים מחיר ולציין שלא יתכן שמשחק בית"ר-חיפה יעלה 30 ש"ח למבוגר ואנחנו צריכים לשלם 80 ש"ח למשחק גביע הטוטו בוינטר. מי שהולך פרייאר, אל תממנו את הזרים של מכבי פ"ת.
  7. אם תשתוק עכשיו ותלך כמו עיוור למשחק, בליגה יקחו לך 50-100 כאשר יוציאו 200 כרטיסי נוער ועוד באורווה. די להיות פרייאר.
  8. אני לא משלם 80 ש"ח על משחק כזה, זה מחיר של דרבי תל-אביבי\משחק באירופה (זה מה שעלה בית"ר-ויסלה למבוגר).
  9. אם כך זו גניבה שלא תתואר. חובה להחרים את המשחק ולצאת עם הודעה בתקשורת, תתעסקו בנושאים הללו ולא בטומאסיץ בלם אחורי\קדמי, מי שהולך פרייאר. מכבי פ"ת רוצה את הכסף שלנו כדי להחתים זרים ולכסות על הוצאות האיצטדיון.
  10. טבלה מעניינת של מיקום הליגות באירופה פה באמצע: http://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_coefficients מהעונה הבאה ליגה שמדורגת 15 ומעלה שולחת נציגה אחת באופן אוטומטי לליגת האלופות והמקום השני למוקדמות, סיבה מספיק טובה לרצות בהצלחת הישראליות באירופה.
  11. מכבי רוצה מגן זר, כאשר הם במו"מ עם מגרשווילי. אם מגרשווילי מגיע, הייתי מביא בלם זר ליד טומאסיץ (אופציה הכי טובה).
  12. טומאסיץ פחות מטריד אותי, הבעיה זה הצמד מישאלוב\שטרית.
  13. שימו לב לזה, קובנה הליטאית מדיחה את ריינג'רס הסקוטית שאפילו לא תשתתף באופ"א.
  14. גדול. אז מה? עכשיו אין בבולגריה אף בלם יותר טוב "מהבלם הכי גרוע בתולדות מכבי"?
  15. אלוהים ישמור למה המאמן צריך להסביר החלטות מקצועיות לאוהדים?
  16. דימטרדזה עשה אותו רוברטו קרלוס לזכותי: "שילמד לצאת להתקפה כמו שפונגין ויהיה בסדר." אז הוא לא למד לצאת להתקפה, אין לו אופי והגנתית הוא גרוע.
  17. המסירות שלו לא השתפרו (מעיף כל כדור), הבעיטות החופשיות שלו לא השתפרו (מאיפה זה?) והוא לא היה הגורם המרכזי בהישארות (ביזארה ואסוס היו). לא רק שהוא לא היה הגורם להישארות ספגנו לא מעט שערים באחריותו הבלעדית (בגלל ליקויים בסגירה). הוא שחקן ספסל טוב, אם הוא ישחק העונה בהרכב אין סיכוי כלשהו לאליפות וסיכויי הצמרת יורדים.
  18. אורי אני לא מכיר אותך אישית אבל אתה נשמע כבן אדם טוב שאיכפת לו מאוד מהקבוצה. אתם לא יכולים לצאת לתקשורת ולהוציא את אוהדי מכבי מטומטמים. צוחקים עלינו, אתם גורמים לאוהדים לא לקנות מנויים, אתם הורגים שחקן בגלל שהוא איבד כדור במשחק אימון. אם טומאסיץ במשחקים רשמיים יאכזב אז הוא לא ימשיך פה, הראש של רב"ש, שעיה, בושינסקי ונימני תלויים בכך. בינתיים תתמכו בקבוצה ואל תתנו לעוץ לי בוץ לי לעשות ממכם צחוק.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.