Jump to content

itanar

משתמשים רשומים
    84
  • Last visited

Everything posted by itanar

1. הרשה לי לתקן אותך: החזית הגיאורגית. החוזה של מגרשוולי עומד על 250 אלף יורו, מכבי לא מוכנה לשלם לו את השכר הזה (בצדק, למרות שאני חושב שהוא עדיף על דנין).
  2. זה מדהים איך אין מגינים שמאליים בארץ, מכבי חייבת לנסות לגדל כמה בקבוצות הנוער. לגבי דנין, ברירת מחדל, נקווה שיהיה בסדר (ב10 דקות מול חיפה, עלה יפה להתקפה והרים פעמיים בתנועה).
  3. אבי יחיאל בכושר טוב הוא אחד המפתחות החשובים שלנו לעונה הקרובה, אם לא יחזור לעצמו אני צופה בעיות במרכז ההגנה.
  4. מרדיקוביץ במדי סרביה עכשיו מול ארגנטינה (5+).
  5. זה פלילי, ברגע שארקאדי נבחר לתפקיד ציבורי אסור לו להזרים כסף.
  6. פיי שחקן גדול. זוהר, סארטורטי פרש מכדורעף?
  7. קל להגיד, לדעתי לא יקרה. בית"ר תישאר בצמרת בשנים הקרובות (עד שגאידמק יכנס לכלא).
  8. יום שישי 5:30 בבוקר שידור ישיר בESPN: קבוצתו של ג'ונתן ברנשטיין צ'יבאס תתמודד מול הגאלאקסי ובקהאם.
  9. פה למטה פירוט המחירים לאחר הנחה של גופים שונים: http://www.globes.co.il/news/article.aspx?...266&fid=821
  10. ראיתי את ג'ונתן ברנשטיין במשחק מול הגאלקסי מוקדם בבוקר לפני אחד המבחנים שלי שחקן מהיר מאוד, טכני, יוצא הרבה להתקפה, סגר לא רע בכלל את בקהאם. לדעתי, לא ריאלי בשלב זה. רמה אחרת ממה שיש לנו עכשיו (בעיקר בתמיכה בהתקפה, מההגנה היה יותר קשה להתרשם). בכלל הMLS ליגה חזקה מאוד, תראו את נבחרת ארה"ב במשחקים האולימפיים, השוער שלהם בקרוב מאוד באחת הגדולות באירופה (גוזמן).
  11. חייבים בראש וראשונה מגן שמאלי, היה כתוב בעיתון ששטרית ינוח חודש לפחות בנוסף ליכולת החלשה שלו ככה שאי אפשר לבנות עליו. ג'אן קשר\בלם גרוע והיום די עשו ממנו צחוק כשתיפקד כמגן שמאלי (מה זה הרעיון ההזוי הזה? למה לא לנסות את עומר ורד?). חובה מגרשווילי\דנין (עם עדיפות לגיאורגי).
  12. * עריכת צוות האתר: תחשבו פעמיים לפני כל תגובה. בלי שטויות של סמיילים וקלישאות עם סימני קריאה. אם זה לא ראוי: הנושא יעוף * דולי ג'ונסון - במילה אחת? אלגנטי. איבד בערך 2 כדורים כל המשחק, כל מסירה מגיעה ליעדה. מאמין שנהנה ממנו בהמשך העונה.
  13. שום היה בטוח שהולכים לפטר אותו (ככה שלמה שרף אמר), אוחנה היה אמור להגיע יחד עם פרננדז. שומי הוא בובה וזו רק שאלה של זמן עד שיעזוב.
  14. קישור וקדימה טובים מאוד. מגן שמאלי בעדיפות ראשונה חובה בצורה שאי אפשר לתאר (חגגו על ג'אן בכמה הזדמנויות והוא לא עבר פעם אחת את החצי). רב"ש בונה על מישאלוב את זה כבר מתחילים להבין, הוא מאבד הרבה מאוד כדורים כתוצאה מהפאניקה התמידית בה הוא נמצא (זה סוג השחקן), שירגע קצת, שיניע כדור ולא יעיף ליציע, עם הסגירות שלו נאלץ להתמודד. טומאסיץ ושפונגין היו טובים.
  15. שונא מכבי, אין מה לעשות עם זה הוא אמר שהוא דיבר עם שום בשעה 16:00 ושום היה בטוח שהולכים לפטר אותו, שכונה.
  16. טומסיץ טוב, חיפה על הרבה שטויות של מישאלוב וג'אן.
  17. בוכה למה שרים על אוסישקין. רמי וייץ אוהד חיפה, אל תתרגשו.
  18. רודי כמעט עם גול עלה מסי (במשקוף). מכבי עושה קרקס.
  19. דמארי עושה צחוק מג'אן בשמאל, טומאסיץ סגר יפה וכנראה הציל גול.
  20. נוראי מישאלוב, מלחיץ את כל ההגנה עם הסגירות הרעות שלו והאיבודי כדור, לא נגיע רחוק איתו ובלי מגן שמאלי (ג'אן לא עבר את החצי במהלך המחצית ופ"ת תוקפים רק מהאגף שלו). דולי שחקן אלגנטי וחכם.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.