Jump to content

itanar

משתמשים רשומים
    84
  • Last visited

Everything posted by itanar

1. לא הוגן אחרי 2 משחקים טובים מאוד שלו לא לכתוב מילה טובה ולחכות לטעות הראשונה ולכתוש ככה.
  2. מידיעה, הוא הבלם הכי טוב באימונים בפער. אבל צריך לנקות טעויות כאלו, אני בטוח שעם שוער ובלם זר טוב לידו הוא יהיה טוב יותר.
  3. זה שלב לסגור חוזים עם מענק יפה לריינה, לסוכן ולשחקן. אני גם מתחיל להפעיל את נימני בגזרת סורו.
  4. המון בקטנות, לא נתן עבירות קלות לשריקה ומהצד השני לא היה ניתן לייצר מגע עם שחקנים שלהם, כל נגיעה שרק לעבירה. זה הרבה מומנטום הדברים האלו.
  5. הזרים שלנו לא שווים מכבי.
  6. היה חלש מול חיפה. רז שלמה היה מצויין בשני המשחקים הקודמים, היום חלש. חלק עיקרי מהמשחק ההגנתי החלש שלנו היום זה הקישור והמגנים.
  7. כרגע אין לי דיעה לגביו על העונה הבאה. מה שכן, אני לא בטוח שיש לו את הסגל הכי טוב בליגה. אנחנו עם זר וחצי שהם פאקטור.
  8. זה לא מעניין, בשלב זה צריך לנצח. ברור שאנחנו צריכים להשתפר. אבל מעדיף את הנצחון היום על פני התיקו בסכנין ששכבנו עליהם בתחילת הפלייאוף באליפות הראשונה של ב"ש או ההפסד לק"ש בחוץ באליפות הראשונה של חיפה.
  9. בלי ספק. לפעמים מנסים אצלנו להמציא כשיש לנו שחקנים כאלו פה. וארגס וסורו צריכים להיות פה.
  10. די להתמרמר. תשמח מהנצחון החשוב.
  11. תקרא מה כתבתי. חגיגה בסמי = מנצחים ולוקחים אליפות על הראש שלהם.
  12. הוא פשוט לא בלם. עושים לו עוול. אני עדיין בטוח שעדיף על דוידזאדה ורביבו כמגן שמאל.
  13. נצחון על סכנין בשבוע הבא ואתה חוגג בסמי.
  14. אחרי היום יהיה קשה במכבי להתעלם ממנו. חשוב שגם אנגלידיס היה ביציע. אם נרצה אז יגיע אלינו.
  15. נכון. אבל בלם זר יותר קל לפגוע, מאמין שאפשר למצוא משהו טוב יותר. שחקני התקפה וקשר אחורי טוב, קשה יותר.
  16. חייבים זרים מהליגה לעונה הבא. יהיה קשה לפגוע בזרים עם המצב הבטחוני. אנחנו גם ככה פוגעים באחוזים לא משהו. מביא וארגס וסורו.
  17. ג'אבר של ריינה נפצע בברך בגלל הדשא היבש. מסוכן מאוד לשחק על דשא כזה.
  18. כן, בגלל זה להביא. יש עוד אפסייד.
  19. להביא קל, בטוח עדיף על הימורים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.