Jump to content

UNAGI

משתמשים רשומים
    244
  • Last visited

Posts פורסם על ידי UNAGI

1. 1 hour ago, Yoav_israel said:

מה רץ על הוויפי רק טלפונים או גם טלויזיות?

כמה נק' קוויות יש לך? רק אחת בסלון?

3 טלויזיות

2 מחשבים

2 פלאפונים

כרגע יש לי בחדר הוטבוקס ויש מוקה שמעביר את זה לממיר בסלון שגם מפיץ וייפי - הקליטה אולי בסדר אבל אני מקבל 40-50% ממה שאני יכול לקבל בכבל

2. וואלה תאמת קצת נמאס לי מהתמיכה של HOT וגם ככה אף אחד בבית לא רואה טלויזיה אז אני בדיוק מתכנן מעבר לפרטנר

חשבתי על הדרך אם אני כבר נפטר מההHOTBOX המעפן שלהם לקנות כבר ראוטר באופן פרטי במקום לשלם 20 שקל בחודש על השכרה

יש למישהו ראוטר מומלץ? שמעתי המלצות על הראוטר של גוגל אבל הוא קצת יקר-  מישהו פה מכיר ויודע אם שווה את המחיר?

image.thumb.png.a06e36d0246273d0449d1d6663f94902.png

לגבי גודל הבית - דירת 4 חדרים סטנדרטית, בגלל שאני רוצה שהראוטר יהיה אצלי בחדר בסלון יהיה תדר קצת חלש ככל הנראה אז אולי עדיף לקנות משהו עם כמה חלקים

לגבי האינטרנט, הולך להיות (לצערי) תשתית של הוט וספק פרטנר 200MB

3. 3 דקות לפני, Krishi said:

אני פשוט הייתי נגד כל הסיפור הזה של אולם צלם די ג'יי וכל הסיפור וגם היא הייתה נגד (כך קבענו כבר מהדייט הראשון וזה היה הדיבור במשך כל הזוגיות שלנו) עד ליום אחרי שהצעתי לה (ואז ההורים שלי חפרו שהם רוצים חופה ופתאום היא התחילה לדמיין את עצמה בשמלה צועדת לחופה וכל זה) אז אחרי שישבו עלי הרבה זמן וקדחו לי בראש סיכמנו שנלך על זה אבל שאני לא אבזבז על זה דקה מהזמן שלי או שקל מהכסף שלי. ההורים שילמו הכל ואישתי תכננה הכל. אפילו את ההוכחת יהדות שלי אישתי ואמא שלי נסעו לבד לסדר. אני רק הגעתי לבית דין הרבני לקחת את האישור. 

אגב לגבי זה שלא רואים סרט חתונה, אישתי ראתה אותו איזה אלף פעם והראתה אותו כמעט באותה כמות. לפעמים היא סתם מתיישבת ורואה אותו שוב כשהיא לבד בבית, משהו הזוי. 

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני מת.

כמו כן מצטרף להמלצה על Meron's, צלם מדהים

4. On 5.11.2019 at 20:13, Mike said:

St Christopher - קצת יקר, ממוקם מטר מהדאם והחלונות אבל אווירה ממש טובה בעיקר לכאלה שבאים לחגוג, בר נחמד, אזורי ישיבה ומועדון צמוד

Hans Brinker - זול, בר, ארוחת בוקר, מועדון במרתף, טרסה ובגדול אווירה טובה. ממוקם באזור הליידספליין

Flying pig downtown/uptown - אותו סגנון, אחד ממוקם בין הדאם למרכזית ואחד יותר מרוחק באזור הוונדל

Stayosky - אווירה של יותר צ'יל, אחד באזור המרכזית ואחד באזור הוונדל

כולם מניסיון אישי חוץ Stayosky(הייתי בהוסטל שלהם פעם אחת באוטרכט)

טס בתחילת בדצמבר וזו תהיה הפעם החמישית שלי בהאנס ברינקר

סגרנו פליינג פיג אפטאון, חדר עם 4 מיטות (אנחנו 2), נקווה לטוב.

תודה!

עוד עצות מהזמן האחרון?

5. 1 hour ago, לופו5 said:

כן ברור חיפשתי שם (אבל תודה בכל זאת :) )

מחפש המלצות מאנשים שהיו.

מה גם שיותר חתרתי לקחת חדר פרטי לשנינו (כדאי שאם ייצא איזה מאצ' בטינדר לפחות יהיה לאן לקחת אותה)

אבל הבנתי שהחדרים המשותפים זה משהו שעובד סבבה, אשמח לשמוע מאנשים שניסו - אף פעם לא הייתי בחופשה בחדר משותף.

6. תגידו יש למישהו המלצה להוסטל מגניב לצעירים (סטייל אברהמ'ס הוסטל בתל אביב)?

אנחנו 2 חברים שטסים ותאכלס מחפשים הוסטל מגניב שגם במיקום סבבה וגם אפשר לשבת עם אנשים מהמלון להכיר אנשים מהעולם וכאלה.

7. 4 hours ago, Yellowblood said:

מסכים לגבי מה שאמרת גם בקשר לכל מקצוע אחר.

מגיב לשניכם יחד.

ברור שניסיון> תואר.

וברור שיש חבר'ה שעשו קורס ויותר טובים מחבר'ה שעשו תואר. זה מאוד פרסונלי ואינדיוידואלי.

מה שמשנה בסוף זה הבן אדם, אבל תרשו לי להכליל- 95% ממי שהולך לעשות את הקורסים האלה זה לא אנשים שבאמת התכנות זורם להם בעורקים ובאמת רוצים להבין ולדעת גם לטווח הרחוק. 

יש 5% שכן ולראייה הם עדיין בשוק.

אני מציע לכם לעשות סריקה פשוטה בלינקדאין ולחפש לי בוגרי קורסים כאלה שעדיין עובדים בפיתוח שנתיים שלוש אחרי סיום הקורס.

אח"כ מתוך אותם עובדים כמה מהם התברגו בסטארטאפים ובחברות הייטק נחשבות.

הכמות תהיה כל כך מזערית שבאמת אפשר להכליל.

הכל תלוי בבן אדם. ולרוב, מי שהולך לקורסים האלה מחפש את הדרך הקצרה.

מצליח לרדת לסוף דעתך עם "הדרך הקצרה", לצערי יצא לי להעביר שיעורים פרטיים לכמה 'מבריקים' כאלה שחשבו שאם ישלמו טרליון שקל לקורס דפוק בהאקריו הם עכשיו יכולים להחליף את וייז.בגלל זה עכשיו הבנתי את האנטגוניזם שלך.

אבל, באמת כמו שאמרתי קודם

לאנשים שאין להם מושג בכלל, ורוצים טיזר או היכרות ראשונית עם המקצוע ואולי גם להצליח למצוא עבודה נחמדה במהלך התואר, אני חושב שזה אחלה צעד מקדים לתואר.

8. On 5.9.2019 at 11:11, העמית הצהוב said:

טוב, ההתלבטות שלי אפילו יותר רחבה ממה שכתבתי, קיוויתי אולי להבין לבד אחרי מחקר את האופציות.

אשמח אם תוכלו לתת את דעתכם.

אני אמור להתחיל בנוב' בקרוב תואר ראשון במדעי המחשב. חשבתי לדחות את הלימודים בשנה כדי לעשות בוטקאמפ ולנסות במהלך התקופה הזו להיכנס לתחום ללא תואר, אפילו בעבודות תכנות שלא ארוויח בהן יותר מדי בשנה-שנתיים הראשון כדי לצבור את הניסיון. במקרה הכי גרוע? למדתי והתנסיתי בתכנות (למדתי דברים בסיסיים בכמה שפות כדי לבחון אם אני מתחבר, ונהניתי) וצברתי ניסיון שכנראה לא יפגע בי.

כדאי? לא כדאי? סיכויים להיכנס לתחום ככה?

מסתייג טיפה ממה שהחברים מעליי כתבו, מההיכרות שלי (לא עשיתי תואר) עם הלימודים של תואר במדמ"ח בפתוחה או בתל אביב, רובו המוחץ כולל מתמטיקה, והקשר בין התואר לעבודה היום יומית של מפתח full stack הוא לרוב מקרי. 

ברמה העקרונית אין לי בעיה עם תואר ומאמין שזה יעלה אותך בכמה רמות והכל.

יש לי קצת בעיה עם אנשים שלא יודעים לתכנת, לא יודעים מה זה תכנות, לא ניסו לפתח בבית לכיף שלהם, להבין בכלל אם הם אוהבים את זה ויכולים לעבוד בזה. וישר מתחילים תואר ל-4 שנים. זה נראה לי מוזר.

לכן בתור איזשהי אינטגרציה ראשונית עם התחום, כן הייתי ממליץ ללמוד דברים בבית, להתנסות, אפילו לקחת עבודות פרילנס קטנות (אתרי תדמית פשוטים כאלה וזה) לפני שאתה מתחיל תואר.

אם אתה יודע שלא תתחיל לעשות את זה בעצמך (חבל) אז תעשה את זה בעזרת קורס, אבל זה לגמרי soft commitment שלא יכולת להשיג במקצוע אחר כמו משפטים או רפואה. לכן כן הייתי ממליץ.

אבל אם אתה לא זר למקצוע הזה, אז קח את הדברים שלי בערבון מוגבל.

9. 6 hours ago, העמית הצהוב said:

תודה על התגובה. דיברתי איתם, הם אמרו לי שהם מלמדים בנוסף לHTML, CSS וJAVASCTRIP שפת RUBY. הם המקום הראשון ששמעתי שמלמד אותה. היא באמת רלוונטית היום? לא יצא לי לשמוע עליה הרבה בכלל.

תודה רבה!

לג'ון ברייס יש איזו יחידת השמה כזאת שמתעסקת בזה, ככה הם אמרו לי בטלפון. אתה מכיר אולי חברות כאלו כמו שכתבת עליהן?

לדעתי יותר סביר שמדובר ב-Rails שגם היא כתובה ברובי בתאכלס אבל היא פופלארית יותר ממה שנהוג לחשוב...

10. 7 hours ago, Mentel said:

אני מכין משהו מודפס לעבודה.

אשמח אם מישהו יכול לעלות את סמל האגודה, קבוצת הכדורגל וקבוצת הכדורסל באיכות הכי גבוהה שיש

שלח פרטית עם המייל (רלוונטי לאגודה ולכדורגל)

11. 12 hours ago, Yellowald said:

בסוף הלכתי לאייבורי, התייעצתי עם המוכרים למרות שגם הם לא מכירים את המוצר, לקחתי קצת סיכון ובסוף זה עובד אש.

תודה!

מה קנית? כמה עלה? אני שוקל לעשות דבר דומה עם הלפטופ שלי סתם כי נראה לי יותר נוח לעצב עם מסך ומקלדת ולא לפטופ

12. חייב להודות שפרק הסיום היה דיי מאכזב בהמון אספקטים

דווקא מתחילת העונה יותר התעניינתי בקו העלילה של הקבוצות הערביות, משהו בנסים ומושריפה הרגיש כאילו הם יותר רציניים מה"שכונה" של החבר'ה הישראלים.

בסופו של דבר גם נסים איכזב כי תפסתי ממנו באמת כשרון לא מנוצל, גם חנן שבר אותי לגמרי עם החתירה תחת המאמן שהביא אותו וגם סופית אחרי שהדליק סיגריה על הדשא אחרי חילוף חחחחחחחחחחחחח וגם איך שנגמר בינהם היה עצוב מאוד ולא מחמיא ל2 הצדדים.

בסופו של דבר הקו עלילה היחידי שלא נגמר כמעט בכלל עם טעם חמוץ זה של עירוני אשדוד שאשכרה הוא מונה למנהל הקבוצה והתמתן בדרכיו. חוץ ממנו הכל היה נגמר באקורדים צורמים.

כבוד ליוצרים, הצליחו להפיק הכל בהחלט ברמה גבוהה ולשמור על מתח ועניין בלי שהדברים יהיו צפויים.

13. אפשר לפתור הכול בעזרת ועדות חוץ פרלמנטריות מוסכמות מראש.

בכיף אפשר ללכת על המודל הגרמני לבחירת הנשיא.

בגרמניה יש ועדה של אנשי רוח, אקדמיה, זוכי פרס נובל, כלכלנים בחירים ושאר מובילי דעה שמוסמכים על ידי כולם לבחירת הנשיא.

אז בכיף אפשר לארגן ועדה כזו לנושאים הנ"ל, כשלכל ועדה תהיה את הדגש שלה מבחינת כח אדם בנושא הרלוונטי שלה.

גם ככה הנשיא הוא רק חותמת גומי.

וועדה / אלטרנטיבה אחרת לא תעלה המון כסף למשלם המסים?

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.