Jump to content

UNAGI

משתמשים רשומים
    244
  • Last visited

Everything posted by UNAGI

1. יש עוזרים? (בקשר לשאלה)
  2. תסריט טוב דאבל תסריט רע אליפות לצערי אני חושב מכבי מקום 4-5 אבל לוקחת גביע אליפות-חיפה
  3. קראתי והתרשמתי ציטוטים מענינים: על אייל ברקוביץ: "אחרי שראיתי את הסרט עליו שבו הוא התפלל שהנבחרת תפסיד-הוא סיים את הסיפור אצלי אני לא סולח לו בעניי זה חמור יותר מבגידה" את זה אמר בצדק על חזרתו למכבי מבית"ר: "רק לחץ הקהל החזיר אותי מה דריקס קלינגר ולוני רצו שאחזור? אבל לא הייתה להם בררה זה היה לקרוס כלכלית או להחזיר אותי" זה הזמן לסלוח: "את כוחו האמיתי תמיד שאב נימני מהאוהדים בעיקר מהגרעין הקשה בשער 11. את מספרי הפלאפון השמור בזיכרון הסלולרי של רבים מהאוהדים הוא מקפיד שלא להחליף עונה בנימוס לכל מי שמתקשר להזמין אותו לאירוע או לביקור חולים אין הרבה שחקניםועל כך אין מחלוקת שמשקיעים כל כך הרבה מזמנם בשמירת קשר אם אוהדי קבוצתם מאזן נימני 430 משחקי ליגה 194 שערים (שלישי בכל הזמנים) במכבי היה שותף לדאבל (עונת 96-95) ארבע אליפיות (91-92 95-94 95-96 02-03) ארבע גביעים (94-93 95-96 00-01 01-02) שני גביעי טוטו (93-92 99-98) בארץ שיחק 14 עונות במכבי ושתי עונות בבית"ר בנבחרת רשם 80 הופעות ו18 שערים אבי נימני הסרט סרטו התיעודי של אביעד פוהרילס "להיות איתך אבי נימני" ישודר ב-7 לספטבמבר בערוץ 10 הסרט הופק ע"י חברת פרקסיס בבעלות רמי דמארי ואביתר דותן בלה בלה בלה הסרט מלווה את עונתו האחרונה של נימני "דרך הקשר המיוחד עם האוהדים אומר העיתונאי בלה בלה "חדרנו למקומות בחברה הישראלית שהתקשורת לא מגיעה אליהם"
  4. רגע זה עוד כלום: "אני חושב שמי שתגמור עם הכי הרבה נקודות תזכה באליפות" "היריב הבקיע גול אחד, אנחנו שלושה, סליחה, שלוש, ולמרות זאת ניצחנו" "אלון, לא קל לשחק 90 דק'" "כן, גם לא קל לרוץ שעה וחצי" "קיבלנו 2 אדומים, שיחקנו עם 8 שחקנים, ועדיין הפסדנו" יש שם 30 חברי הנהלה, 10 אומרים ככה ו-10 אומרים ככה" ~ מסביר למה עזב את אח"י נצרת. "אני הבקעתי גול אחד בכל שלושת המשחקים האחרונים,למרות זאת,הארבע גולים שהבקעתי בשלושת המשחקים האחרונים לא הספיקו" לחמישה מכל ארבעה אנשים יש בעיות במתמטיקה" "אני רוצה לעבור (לגור) ליד הים כדי לראות בכל בוקר את הזריחה." "עכשיו תורי: אלון - עטלף." ~ אלון אומר את שמו ושם של חיה שלכאורה מתחילה באות הראשונה של השם שלו. מתוך התוכנית "בסלון של האוירון", 2006. "אהרוני, אתה רשמת ספר מתכונים, חבל על הזמן. איזה כדורגלנים אתה מעריץ חוץ ממני?" ~ לשף ישראל אהרוני, מתוך "בסלון עם האווירון", 2006. "אני לא שוטף כלים בבית, אבל אם יש כוס או שתיים אני שוטף, זה הבית שלי" "כדי להישאר בליגה נצטרך לנצח את כל הקבוצות, במיוחד אלה שנשחק נגדם." "לרומא יש סיכוי מצוין לזכות בליגת האלופות, אם הם ימשיכו בכושר הנוכחי של השנה שעברה" "אין לי מה להוכיח והוכחתי את זה היום על המגרש" ~ בראיון לערוץ 1
  5. וכמובן משפט הזהב: "אאה אני רוצה לשחק או באירופה או בספרד" המורה שנתנה לו בגרות (אם יש לו בכלל) מטומטמת
  6. וואו איך זכרתי ת'גול הזה שבועיים עבר לי בראש לפי דעתי הגול הכי יפה בליגת העל נימני
  7. סלחו שזה כבר נושא שלישי אבל זה באמת חשוב!!!! נתחיל אם השאלה שלי לא חשוב איזה אמיול אני מוריד הוא פועל איזה 2-3 דקות ואז נכבה ויצא וזה ממש חראאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא ועכשיו לאנשים שהאמיול שלהם איטי בטירוףףףףףף: האמיול שלי מוריד לי סרט בשעה!!! אבל נכבה כל הזמן אוקיי אבל צריך שהאמיול יהיה של GOOP ולא של פיינדר אז כנסו להעדפות (הגדרות) ועשו את זה C:\Documents and Settings\user1\Desktop\1ללא שם.bmp C:\Documents and Settings\user1\Desktop\2.bmp C:\Documents and Settings\user1\Desktop\3.bmp C:\Documents and Settings\user1\Desktop\4.bmp C:\Documents and Settings\user1\Desktop\5.bmp מקווה שיעבוד אאה ועוד משהו שאתם מחפשים קובץ תתחברו לקדמליה ואז בחיפוש קדמליה רשת ושורה מקורות מה שיותר גדול יותר טוב מקווה שעזרתי מי שלא הבין תפתחו דף אינרנט תדביקו את הכתובות ותגדילו
  8. לחבר שלי קרה משהו דומה במנג'ר 08 הוא הוריד פאצ'ט עיברית ואז הוריד העידכון וזה שיבש לו את כל השפה יש עוזרים?
  9. רציתי לשאול מתי ייצאו כל הצעיפים\כובעים\חולצות וכיו"ב? ובין כמה ינעו המחירים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.