Jump to content

UNAGI

משתמשים רשומים
    244
  • Last visited

Everything posted by UNAGI

1. ראיתי מכתוב, חמוד, אותנטי, לא עפתי יותר מדי. אל תבוא עם הרבה ציפיות ומשם זה רק יוכל לעלות. ראיתי שהמליצו פה על shot caller - מעל החוק. רק רוצה להגיד שזה לדעתי בטופ 3 של הסרטים שיצאו השנה, ממש ממש אהבתי. עשוי היטב. וגם ראיתי עכשיו בעלי ברית (2016) סרט גם ממש סבבה ומומלץ.
  2. באמת משכנע... הממירים שלהם זה המי בוקס של שיאומי? מעניין אם יש הבדל במחיר אם אתה קונה את הסטרימרים בעצמך... (תאכלס אני לא מוצא סיבה הגיונית לקנות הסטרימר פרט לסיכוי שאולי נגלה בבית שלאף אחד אין שימוש בתוכן שלהם ונוכל להסתדר רק עם סדרות/קודי ועידן פלוס
  3. 1. כי לא היה פה דיבור על המכשירים שלהם(תומכי קודי/לא תומכי קודי) 2. כי הם מציעים את הנטפליקס שלהם רק לחצי שנה בחינם ולא כחלק מחבילת התוכן הקבועה שלהם 3. כי אני לא רואה שהרבה פה התנסו בממיר/אינטרנט הביתי שלהם אגב שאלה, המחירים החודשיים שאנחנו מדברים עליהם כל ה120/150 שקל לחודש. זה כולל העלות של ההתקנה ממירים וכל השיט הזה או שאתה חייב לשלם על זה בנפרד?
  4. אז לפי ההבנה שלי, אם אני רוצה לרקוד על כל החתונות ולקבל גם תשתית אינטרנט, גם כמה ערןצים, גם נטפליקס וגם קודי. הפתרון האולטימטיבי הוא לקנות 3 מכשירי מי בוקס ולסגור עם סלקום טי וי. אגב ראיתי מה שאתם מדברים עם פרטנר, אבל משהו בי גורם לי לחשוב שהם לא אמינים במיוחד. בעיקר גם בגלל זה שהם מציעים את הנטפליקס ״חינם״ רק לחצי שנה. ולא כחלק אינטגרלי ממערכת התכנים שלהם. גרמתם לי להכניס את פרטנר למשוואה ואני חושב שהם נופלים מסלקום במחיר ובנוחות.... חחחחח
  5. אני נוטה ללכת על זה מכיוון שעכשיו עם הוט יש לנו טריפל ואנחנו משלמים 270 שקל בחודש.... זה באמת נשמע הכי טוב. מה שבוסה הציע עם הקודי הוא הכי זול לטווח הארוך, אבל בפועל זה מצריך הוצאה של 2-3 מחשבי אנדרואיד בכל חדר פלוס כל ההתקנות וזה יוצא איזה 1000-1500 שקל אני מאמין... תגיד אם אין לי טלויזיה חכמה או משהו כזה, האם אפשר לשלב בתוך הממיר סלקום טי וי גם קודי?
  6. טוב אז ככה אנחנו שלושה בבית ותאמת ששלושתינו כבר בקושי רואים טלויזיה ונראלי חבל כבר לשלם כל כך הרבה כסף (3 מקליטים - אחד בסלון ועוד 2 בחדרים ועוד סתם ממיר ללא שימוש) כמובן שמדי פעם צריכים את כל הערוץ 2\10 וואטאבר אבל אני מניח שיש חלופות הגיוניות. יכול להיות שנפתחו נושאים כאלה בעבר אבל כמה שאלות מהותיות: 1. מה האלטרנטיבה?, חשבתי על כמה אופציות: א. אני התלהבתי אז מאבקסיס אבל הבנתי שהיו עם זה בעיות מאז ואני לא יודע אם זה חזר להיות יציב? היה בזה הכל. ב. מנוי לאתר סדרות+נטפליקס ועוד כל מיני שיט כזה שאצליח לראות דרכו..... ג. סלקום TV למרות שלדעתי זה סתם אותו דבר כמו הוט רק במסווה של "זול יותר ופשוט יותר" אז לגבי האלטרנטיבה איך בכלל מתחילים? לקנות מחשב שולחני קטן? סטרימר מבוסס אנדרואיד? האם אפשר לקנות מחשב אחד ל2 טלוויזיות? כמה אפשר לחסוך עם זה. עוד משהו שכדאי להבין זה עד כמה נגיש זה, אני למשל אין לי בעיה להסתדר בשניה עם אתר סדרות או נטפליקס, אבל השאלה עד כמה למבוגרים יותר ממני יהיה קל להתמצא עם השלט\עכבר ולשים לעצמם ערוץ 2\סדרות בויוה או ווטאבר, ראיתי שבאבקסיס זה היה ממש נוח ואם זה באמת חזר לעבוד כמו שצריך(חזר?) אז שווה לשלם כמה שקלים לסדרות וכו' ולהשתמש בקודי. 2. שאלה שנייה נוגעת לגבי התשתית אינטרנט, כרגע הספק זה נטוויזן 013 והתשתית זה חלק מהחבילה של הוט עד 100 מגה וכל זה.... אם מתנתקים מהוט כדאי להשאר עם התשתית (הדי מסריחה שלהם יש לציין) או שעדיף לעבור לתשתית שיותר ממוקדת באינטרנט ולא בכבלים?
  7. הפרק הראשון הוא קצת הארדקור... תן צאנס לשאר הפרקים ותבין... למישהו יש הצעה לסדרה קצרה\משהו דוקומנטרי\מעניין ולא סתם עלילתי שאפשר לראות ולסיים בשבוע הקרוב (אני בהדממה)
  8. אין לי מושג איך ידעת שהמכירה נפתחת עוד 5 ד' כי נכנסתי לפני כמה ימים וזה מה שהאתר הציג לי: אבל בכל מקרה.... צדקת, באמת נכנסתי לאתר וכבר היו כרטיסים זמינים..... התלבטתי אם לקנות אבל בסוף החלטתי שלא. כרגע נגמרו כל המושבים הטובים. והמחיר ששילמתי אמור להיות תואם לגולדן רינג או במינימום למקומות האחרים שממוקמות על המגרש כדורסל. הבעיה עם VIAGOGO שהם לא סיפקו לי את המידע הזה ורק אמרו לי שקניתי כרטיס floor. נתפלל לטוב, איך זה שאין לי שום דרך לדבר עם המוכר של הכרטיס שלי????????????????
  9. אהלן, יש לי בעיה קטנה עם viagogo אני חושב שהפורום הוכיח את עצמו בעבר אז אולי אצליח לקבל פה תשובה קניתי כרטיס טיסה לברלין להופעה של קנדריק למאר, ומיד אחכ נכנסתי להזמין כרטיס להופעה, חיפוש קצר באינטרנט העלה לי תוצאות מכל מיני משרדי תיירות מפוקפקים ומVIAGOGO בגלל שיש לי נסיון חיובי איתם כשקניתי כרטיסים לריאל מדריד, הלכתי עליהם, וכמובן שבגלל קצת לחץ שהם הפעילו עליי (300 איש צופים בעמוד וכל השיט הזה) גם קניתי כמה שיותר מהר. פינקתי את עצמי במקומות על הבמה (floor( ויצא 115 אירו לכרטיס שזה בערך 500 שקל. (בעיניי סביר) - קניתי זוג. עכשיו אחרי ההזמנה הם הוסיפו לי מסים ומשלוח לישראל עם UPS וכל העסק הזה התנפח מ230 אירו ל320 אירו. אבל לא נלחצתי מזה כי כשהזמנתי כרטיסים לריאל מדריד עשו לי את אותו הקטע, אבל אחרי שבוע הודיעו לי שהם שולחים E-טיקט והחזירו לי את כל הסכום של המשלוח והשיט הזה. בכל אופן.. נכנסתי לטיקט מאסטר שהם הסוכנות כרטיסים הרשמית ושם היה רשום שהכרטיסים עתידים לצאת רק ב17.10 ועדיין לא נפתחה הרשמית. ומעבר לזה, גם בviagogo המחירים ירדו קצת, קטגוריות השתנו והכל מרגיש קצת מסריח עם מה שקניתי.... עכשיו כמה שאלות: 1. האם אני צריך לדאוג בנוגע לכרטיסים שקניתי ? 2. בדקתי אופציה של ביטול וראיתי שבאתר שלהם הם לא נותנים אופציית ביטול אבל כן מאפשרים re-sell רק שבמסך המכירה הם נותנים לי לקבוע את מחיר הכרטיס (115 אירו) אבל לא אומרים מילה לגבי המשלוח והמסים וכל זה.... במידה ואני מוכר את הכרטיס האם הם יחזירו לי את כל הכסף? 3. מה הייתם עושים? מחכים לרשמי? נשארים עם מה שקניתם? מנסים למכור?
  10. סגרתי ברלין עם איזיגט שישי-שלישי והטיסות עלו 490 שקל... קניתי כרטיס להופעה בויגוגו למרות שבטיקטמסטר עדיין לא יצא
  11. עכשיו אתה סתם טרחן.... זה הסטייל אחי וזה מה שהולך היום. זה ממש לא הופך את זה לטוב יותר\פחות.
  12. הפודקאסטים של כאן ממש מעולים: אני הכי אוהב את "המובן מאליו" ו"שיר אחד" (פודקאסט מעולה שבכל פרק לוקחים שיר מוכר ומלווים את האמן בתהליך היצירה של השיר משלב הרעיון -סקיצה- הקלטות וכו') וגם "לא סופי" אם אתה בקטע של פילוסופיה. אם אתה אוהב היפ הופ אז הפודקסטים של "jigga juice" של הרדיו הבינתחומי עם רועי גרשנמן ובאנגלית "99% invisible" באופן כללי פודקאסטים זה ממש סבבה לנהיגה כי אתה לא באמת יכול לעשות משהו עם עצמך חוץ מלנהוג... ופקקים מוזיקה מרדימה אותי, לעומת זאת אם אני שם פודקסט מסקרן אז זה משאיר אותי ערני.
  13. חסמו אותי בתוכנה שלהם במחשב משום מה... אני מצליח להכנס לנגן דפדפן שלהם עם HULA אבל בתוכנה עצמה (כשאני בלי VPN) הוא לא מאפשר לי להכנס... יודע לפתור?
  14. ועכשיו בחירה מעניינת, למי שקצת מאס בראפ התל-אביבי היפסטרי שהולך היום- טדי נגוסה (זולוד) מופיע בקרוב בלבונטין7 לא הכרתי אותו יותר מדי, אבל מאז הבלוק פארטי בתדר הם לא יוצאים לי מהראש (מודע לסתירה בין התדר לבין מה שכתבתי בתחילת הפסקה- הם באו להתארח במופע של כהן ומושון) טדי נגוסה בגלצ כשהוא בן 15 - וורס אש ביט משוגע: בלי קשר: יש פה מאזינים של ג'יג'ה ג'וס? ואם כן שמעתם את הספיישל פיוצ'ר שהיה אצלו? בעקבות הדיבור פה בפורום באתי דיי אנטי על פיוצ'ר אבל וואלה עשו לו תכנית לא רעה בכלל.
  15. UNAGI

שעונים

אם מישהו מכיר: שעון מתכת כסוף. והבפנים של השעון כחול/שחור. עד 600 ש"ח אני אשמח. סגנון:
  16. אז זהו שזה לא שהמחשב לא עובד, הוא פשוט לא עובד בהתאם לחומרה שלו... וקצת נפלתי פה... זה מחשב שרחוק משפחה- תושב ארהב קנה באמזון ואז הגיע איתו לארץ..... ההזמנה לא ממני והכל צריך להיעשות בטלפון שבור דרך קרוב רחוק... בסוף גם מסתבר שהתמיכה של דל על הדגם לא תקפה בצורה בין לאומית... קיצור כל הזין. אני צריך מישהו שמבין בהגדרות וכאלה..
  17. שוב הנושא התורן על "תמיכה טכנית"... אז ככה, קניתי מאמזון מחשב חדש של DELL לינק: https://www.amazon.com/Dell-Inspiron-Gaming-Laptop-i5577-5335BLK-PUS/dp/B06XFGF7SN/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1500124729&sr=8-2&keywords=gtx%2B1050%2Blaptop&th=1 המפרט שלו דיי מטורף ולא אמורות להיות לו בעיות יוצאות דופן. אבל, מדי פעם, היו לו כל מיני גליצ'ים, בעיות ברזולוציות, תקיעות רנדומליות, כאלה מציקות וזה... חשבתי שזה לגיטימי בהתחלה, אז הרצתי כמה סריקות רנדומליות על מנת להתקין עדכונים כאלה ואחרים- וחשבתי שזה יסתדר. אבל לצערי זה עדיין ממשיך, לא יצא לי לעבוד איתו הרבה מעבר לכרום אז אני יכול להגיד שהוא בעיקר נתקע בכרום (אולי הבעיה בכרום?) ומה שקורה זה שהוא פשוט נתקע לכמה שניות ולא זז... בין 5-10 שניות.... כרגע מה שאני עושה זה בעיקר מחכה לעוד עדכונים, ושוקל להתקשר לתמיכה הטכנית שלהם ואולי לממש את האחריות (אם היא קיימת כאחריות בין-לאומית) אם משהו במחשב פגום. אם או בלי קשר, יש לי מן הסתם 2 מעבדים גרפיים: המובנה של אינטל, והשני של NIVIDIA. ורציתי לדעת האם בתור מי שמשתמש בתוכנות ADOBE השונות אני צריך לשחק בהגדרות הדיפולטיות של השימוש במעבדים על מנת שדברים יעבדו טוב יותר ומהר יותר. ובאופן כללי האם יש צורך לשחק בזה או שהביצועים כבר מכוונים למקסימום?
  18. כן אני אשמח לקרוא עוד אם אתה יכול להרחיב, אולי אנסה את זה לאיזה תקופה אתה אולי צוחק אבל הייתה תקופה בחטיבה שהייתי ממש דלוק על מישהו ואיזה כמה פעמים "תכננתי" בחלום את איך אני הולך להתחיל איתה ומה להגיד לה ואיך העניינים יתגלגו... לא יודע אם זה נחשב חלום צלול או לא, כי זה יותר להתאמן ולעשות סימולציות מפגרות עם עצמי. לסופו של עניין במציאות זה עבד אבל היה הרבה פחות כיף ממה שחשבתי שיהיה...
  19. תשמע אני גם נהנתי בטירוף אבל אפרופו מדינה מדהימה אני לא מבין למה הוא עשה לנו הופעה יחסית גנרית מאוד לטור ולא הקדיש משהו מיוחד לעובדה שהוא פאקינג במדינת היהודים שבמינימום ציפיתי שייתן את "גואיש פלואו" או את "ALL K"
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.