Jump to content

UNAGI

משתמשים רשומים
    244
  • Last visited

Everything posted by UNAGI

1. UNAGI

בודפשט

מצטער אח, ניסיתי איזה 4 המבורגריות שונות שאמרו לי שאסור לפספס בטיול. וכולם דיי בינוניות ברמה שלא נכנסות לטופ 5 של תל אביב (אולי אפילו אגזים ואומר טופ7-8) מקווה שתמצא משהו מיוחד. הלאקי 7 סבבה אבל לא התלהבתי ממנו, אולי כי הם עשו לי את הקציצה קצת יותר ממדיום וול בעוד שאני אוהב מדיום (אז אם אתה הולך לשם אל תשכח לציין מידת עשייה!)
  2. https://www.youtube.com/watch?v=64W9cAL_XcM שיר קליל וזורם החיבור הזה של מש שהוא כשרוני ויודע לנגן בןןןן זונה ביחד עם עדן שיודעת להתמודד עם כל ביט אקסטרים שמש מבשל.... תענוג
  3. חלק מהתמונות פה הם הדלפות לא רשמיות ככה שתקחו דברים בערבון מוגבל: ארגנטינה- קצת יבש, מרגיש קצת כמו צבעי מים על חולצה אינטר- ניסו לעשות מיקס של כמה תלבושות היסטוריות על חולצה אחת... אני פחות אהבתי ריאל- צבע יפה אתלטיקו - די בנאלי אך נראה לי ששינו משהו בסמל מקווה שהדבר החייזרי הזה לא אמין איק מדהימה ברמן נראה קצת מזויף אפילו וכמובן יבשת אמריקה שלא מאכזבת: טייגרס השתגעוו
  4. UNAGI

בודפשט

וואלה, וזאת המסיבה שכולם מדברים עליה יעני זה לא שבכל מרחצאות יש מסיבות בערב? נראה לי שאקנה את הכרטיס, בתאריכים שלי באמת נשאר רק הכרטיס של ה60 יורו. ויש רק מועד אחד שתואם את הימים שלי בטיול.
  5. UNAGI

בודפשט

תמליץ על מועדון שמרתי את המסעדות, בקשר למרחצאות, דווקא שמעתי שזה מגניב ושיש אלכוהול כלול בכרטיס מידידה שהייתה לא מזמן :\ נראה לי שאלך אגב לפי גוגל מאפס נראה שהכללללל שם ברדיוס של גג 2 ק"מ שזה דיי כלום במונחים של חו"ל וזה נראה שאפשר לעשות הכל ברגל, לא? בנוסף, יש מסעדת ONYX שהיא 2 כוכבי מישלן, מישהו היה וממליץ?
  6. UNAGI

בודפשט

מסעדות טובות מושקעות כי אני דיי אוהב טיולים קולינריים- עדיפות לבשרים מאשר איזה איטלקי וכאלה. חיי לילה - כן, שמעתי על המסיבה במרחצאות שם ורציתי לדעת אם זה מומלץ
  7. טס במרץ לבודפשט עם חבר, אשמח להמלצות, מסעדות, אטרקציות וכו'
  8. לא לא לא. כל הפרויקט בקנייה של הקודי הוא להפסיק לשלם על כבלים\לווין\שירות טלויזיה כזה או אחר (מלבד נטפליקס) ולשלם על אינטרנט בלבד. מה שאני כן מנסה זה לחשוף גישה לתכנים החינמיים בצורה נוחה, שזה אומר ערוץ 2 ערוץ 1 ערוץ 10 ודומיו... מעבר לזה אם יש כל מיני פיצרים כמו סרטים וערוצים אחרים כמו שהיה באבקסיס בחינם זה בונוס אבל ברמה העקרונית אני רוצה שאם אמא שלי רוצה לראות עכשיו חדשות היא תוכל לפתוח ולהסתדר עם זה
  9. גם אליי הגיע השבוע מגיר בסט ותכננתי לפתוח נושא מרוכז.... רואה שהקדמת אותי. בפועל מישהו יכול לתת מידע אקטואלי על איך מחליפים אותו בHOT\YES בדרך הכי נוחה? בזמנו היה את אבקסיס לקודי, האם זה עדיין אקטואלי? מה צריך להתקין בשביל לצפות בLIVE בערוצים הבסיסיים? איזה תוספים שווים יש לקודי שרלוונטים?
  10. תאכלס רוב הזמן אני שומע באוזניות onear גדולות שיש לי של bose מחפש איזה אוזניות בלוטות (כי אין לי כניסת אוקס) ,in ear אבל בלי כבל שמחבר ביניהם מצאתי כמה בעלי בערך בסביבות 10-20$ שזה בערך התקציב שאני רוצה לתת לזה (בכל זאת אני אשתמש בהם רק לעתים רחוקות כשלא אצא עם עם תיק או מקום לשים את האוזניות הגדולות, או לחלופין לאימונים שמן הסתם לא באלי להרטיב בזיעה את הגדולות) אם למישהו יש ניסיון עם אוזניות כאלו אשמח ללינק
  11. קניתי מצלמת רכב של שיאומי ב200 שקל מפה: https://buywithus.org/2018/08/29/%D7%9E%D7%A6%D7%9C%D7%9E%D7%AA-%D7%94%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%94%D7%9E%D7%A2%D7%95%D7%9C%D7%94-%D7%A9%D7%9C-%D7%A9%D7%90%D7%99%D7%95%D7%9E%D7%99-%D7%91%D7%9E%D7%97%D7%99%D7%A8-%D7%9E%D7%93%D7%94%D7%99/?fbclid=IwAR3mGA-rCPSfBG1Mtplow-SEFndoMniMWwVNcResbkSuxBSXu7YsQYW2j74 ומתכוון לקנות מי בוקס ב200 שקל מפה: https://buywithus.org/2018/11/02/xiaomi-mi-box-s-%D7%A1%D7%98%D7%A8%D7%99%D7%9E%D7%A8-%D7%A9%D7%94%D7%95%D7%90-%D7%94%D7%99%D7%95%D7%A8%D7%A9-%D7%A9%D7%9C-%D7%94%D7%9E%D7%9C%D7%9A-%D7%A2%D7%9B%D7%A9%D7%99%D7%95-%D7%91%D7%A1%D7%99/?fbclid=IwAR0foLBJHYWlTLbQRpubB-deBjGAmuLtaOvyMjEVQRPq6lxXH9zmyI8WS9o
  12. גם גו רוגן גם זה הפורום הזה אף פעם לא מאכזב
  13. מלך ומסכים עם רוב מה שכתבת, בעיקר עם השישייה הפותחת. אגב מיותר לציין שבעיניי Aquemini של אאוטקסט לפחות בטופ 10 GOAT וקשה לי עדיין להחליט אם אני אוהב יותר אותו או את הסניקרסבוקס\לאב בילו
  14. יש שתיים אם דיברת על סטנייג' טיימס אז באמת בין הטובים שראיתי בזמן האחרון
  15. כנראה עוזב את אפל..... אנשים שיש להם Xiaomi Mi 8 ויכולים להמליץ על יתרונות\חסרונות? אולי שווה לשקול OP6 במקום (בהנחה שהמחיר לא שיקול)?
  16. UNAGI

מדפסת

אני קניתי HP Deskjet 4625 לפני כמה שנים, אחלה מדפסת והיא גם אלחוטית (עובדת על WIFI). לא עברה את ה300 שקל. נכנסתי עכשיו לKSP לחפש אותה ולא מצאתי אותה ספיציפית אבל באופן כללי יש שם מדפסות של HP ממש אחלה. הדיו אמנם יקר אבל מספיק להרבה זמן.
  17. החלטתי לעבור מאפל לספוטיפיי אחרי תקופה ארוכה שאני עם החינמי. אני זוכר שלפני כמה ימים קפצה לי מודעה מספוטיפיי בעברית שהציעה לי לקבל 60 יום חינם בשיתוף עם פייפאל, בנוסף כשהייתי באמריקאי הם הציעו לי שלושה חודשים בדולר. איבדתי את המודעה שהייתה, מישהו יודע איך אני מוצא את המבצע או מכיר איך לעשות 2-3 חודשים ראשונים חינם? נ.ב עוד שאלה, האם אפשר לרסט את החשבון שלי? למחוק את כל הספרייה ההיסטוריה וסימוני האהבתי שהיו לי... סימנתי שם מלא שטויות כשהיה לי את החינמי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.