Jump to content

גיא אופק

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

1. כל מילה בסלע, אחרי המשחק כמעט כל 11 יצא סטייקים ששר לו. שיביאו שוער זר על רמה במקומו או ברק לוי אותו אני לא רוצה במכבי
  2. לחבר שלי גנבו צעיף אתמול, לך תדע אולי זה הוא אתה יכול להעלות תמונה?
  3. באמת שבדרבי הבא שאנחנו מארחים אם לא נמכור להם בול 10 אחוז מהאיצטדיון ואת השאר נתרום לאקים, ש500 ילדים מפגרים יישבו בשער 5 יצאנו פרייארים
  4. חבר שלי נתקע עם מנוי מיותר אז אני מכור עוד מנוי אותו נוהל שער 8, מנוי של ילד\ חייל מוכר במחיר עלות 810+15 עמלה של לאן מי שרוצה לקנות צריך לבוא לרמת השרון גיא 0525810077
  5. הדבר היחידי שהיה בינתיים במשחק הזה זה לשמוע את האוהדים הישראלים "מי שלא קופץ טורקי" חוץ מזה בינתיים לא היה כדורגל..
  6. הפרודיה היא על כל האנשים שעושים את הסרטים המפגרים האלה לחתונה ממש לא עמוס לוזון אם זה באמת מעניין אותך http://www.nrg.co.il/online/47/ART2/111/25...=6&tmp=6159
  7. חחח זה לא אמיתי, זה איזה פרודיה של תלמידי קולנוע אבל זה אחד המצחיקים חחח
  8. אפשר לחשוב שמאיוקה לא החטיא העונה (0:0 בני יהודה עדיין אין לי מושג איך זה לא נכנס) צריך לתת לשחקנים להתאקלם פה לא ישר לשחוט אותם, גם אם יבוא לנו יצחוקי תהיו בטוחים שהוא עוד יחטיא ובקשר לנונשא, אהבתי אותו ממש וגם אני חושב שיש לו פונטנציאל מטורף אבל זאת עסקה מטורפת
  9. לא זה לא רציני, החברה שלו אומרת שהיא בתולה
  10. יש למישהו קישור לNBA live 2009 או ל NBA 2K9?
  11. איזה חלק ראית? אני ראית את חלק אחד והיה קטלני, כדאי לראות את ההמשך?
  12. ת'כלס, אם פותחים ארגון חדש של מכבי שמאמין בדרך שלכם (מעודד בכל מצב וכו') אתם מצטרפים אליו?
  13. כי מול סכנין הוא קיבל אדום שני העונה אז הוא היה אמור לא לשחק נגד וחיפה ונגד הפועל כמו שהיה ליבוריאן לא?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.