Jump to content

mat

משתמשים רשומים
    31
  • Last visited

1 Follower

About mat

• Birthday 11/04/1994

Contact Methods

• Website URL
    http://

Profile Information

1. תרשמו להרשמה של הפועל לשער 8 היא עומדת להסתיים שער 8 יהיה כנראה שלהם
  2. מחפש מנוי לשער 11 עומר- 0544564701
  3. גרנט ועדיף לפני ינואר
  4. איפה אני יכול לקנות חולצה של בוקה?
  5. זה באמת לא בסדר שהטענה והתביעה הם למכבי.. אבל תחשבו על זה רגע לא כמו מטומטמים,המטרה פה היא לא להעיף את מיטש או לקבל 100 שקל זה בשביל לבטל את העונש המפגר הזה של משחקים בלי קהל
  6. כמה גועל נפש יש בפורום הזה... אחרי הרבה זמן שאני פה קורא מגיב פשוט בלי להקיא כפויי טובה שאמרקאי עם הרבה כסף וקצת ידע הצליח לשגע אותם... זה הרי מה שלוני עשה נכשל והחזיר אותו. זה ששניידר רצה לעשות ולא הציח בכלל וזה מה שגולדהר עושה עכשיו הם לא רוצים שיהיה אדם בקבוצה שיש לו כוח מהקהל אהבה מהקהל.. נכון נימני לא הצליח בתור מאמן אבל הוא עשה עוד הרבה דברים יפים שניידר ידע טוב מאוד שאם הוא ישלח את נימני לקו הראשון במלחמה סיכויים גהובים שהוא ייפגע... המזל היה שמלחמה לא התחילה ולשנייר לא היה לא כוח לזה גולדהר ידע את זה ובכל זאת בא למכבי פחד מהכוח ונימני עדיין בקו הראשון... אין דבר כזה שבקו הראשון לא נפגעים והנה זה לאט לאט קרה וזה התפוצץ שלשום ואתם קונים חרא שאבי נימני זבל ואבי נימני חרא. יבני זונות זה אבי, אבי נימני שרץ אלינו והציג חולצה לשער 11 באבה זה אבי שהשיג פעם אחת לפחות כרטיס לכל אחד פה שנתקע בלי לדרבי חיפה ביתר או לא משנה זה אבי שענה לכל בקשה של אבא אמא שיש להם ילד חולה ובא לשמח אותו... זה אבי שעשה לי הפתעה בבר מצווה ובא באמצע ובא גם לעוד אנשים אנשים פה שחכו מי זה... העולם התהפך נשרף הים אבי יושב בבית ומחכה שתחזירו אותו ואתם מגרדים תביצים ומחכים ללוזון הזין הזה שיבוא או קשטן שהולך עם תיתולים ונרשם כבר לבתי אבות!!1 בקיצור מת כבר שנפסיד לביתר סכנין אשדוד וכל מה שבדרך כדי שתעוררו ותבינו שהפאק הגדול הוא לא אצל אבי ואבי כן צריך להיות פה כי מכבי זה אבי אבי נימני שייך למכבי
  7. לי יש משהו כבר בראש הרבה זמן יש מצב תגידו משוגע לא יעבוד לא יקרה אבלל- אבי נימני מאמן... ואברם גרנט מנג'ר. אם יש בן אדם שאבי לא יכול "להפוך לבובה" זה אברם גרנט, שתיהם חברים ושתיהם מבינים אבי נותן את החלק של מכבי אברם נותן את החלק היותר מגרש סגנון משחק שאבי יעזור להתאים את זה למכבי.. אחחחח אם זה יקרה יום אחד
  8. רכבת אחרונה הי חמש דקות אחרי שנגמר המשחק צריך לצאת מהר בריצה לרכבת
  9. כמה שזה נכון אני באתי לחיפה אתמול מרמת גן יצאתי ב4 וחצי מהבית הגעתי ב1 אחד בלילה הבייתה שילמתי לא פחות מ200 שקל כול נסיעות כולל הכול כי אני היודע שאני בא ליראות קבוצה של 100 מילון שקל... לא לא אל תחשבו שבאתי בביטחון גמור שאנחנו הולכים לנצח אבל אינעל העולם אני מגיע למגרש רואה אותו על הדשא הדבר הזה שמרווויח בחודש יותר ממה שאבא ואמא שלי עושים ביחד בשנתיים, לא עושה כלום לא מזכיר שום דבר שקשור לכדורגל לא עשה שום דבר בשביל לסכן את השער לא הצדיק שקל מהמשכורת שלו אז וואלה הוא יקבל ממני לא רק בוז וקללות במשחק הזה צפציפת אל במשחק הבא ועוד שתי משחקים ואפילו עד סוף העונה עד הדבר הזה שלובש צהוב ויש לו מספר של שחקן על הגב יצדיק את המשכורת שלו ואת זה שיש לו סמל של מכבי על הלבוהוא צריך להרוויח את זה ואת המחיאות כפיים של האנשים שהקבוצה הזאת היא האויר שהם נושמים... חפרתי מספיק יש הבורר תיקראו את זה, זה לא סתם זה יפתח לכם את העניים בשביל תבינו לאיזה חרא אנחנו מכורים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.