Jump to content

Rudy_7

משתמשים רשומים
    1,376
  • Last visited

Everything posted by Rudy_7

1. מי אתה רוצה שיהיה המחבל הראשי בעונה 2? עביר?
  2. שה שה יא רשע,אכלת לנו תראש כבר עם הזיוני מוח שלך,נראה לי שמי שלא מבין מה קורה סביבו זה דווקא אתה אולי כדאי שתשב בשקט קצת יא הזוי
  3. החטיא פנדל בגביע הטוטו נגד פ"ת ב2011 אם זכור לי נכון,היה כישרון בנוער...
  4. יאללה שחרר תקטנוניות שלך אח שלי הבנת יופי על מה אני מדבר,פה לא פרמיירליג ופה זה קרה פעם אחת בהיסטוריה עם קיזוז שכבר לא קיים. אלופים כבר מזמן אנחנו
  5. פעם אחרונה שבדקתי אגוארו נאסרי ויאיא טורה לא משחקים בבאר שבע אח שלי... אל תעשה השוואות כאלה. ועזוב השאננות והשובע בקהל אולי מעצבנים קצת,אבל מפה ועד ללכת לספר לאנשים שזה לא סגור.. קצת תבוסתני
  6. מאמין שאם וכאשר זה יקרה זהבי מקבל את סרט הקפטן אחרי 3 אליפויות שהביא..
  7. די די כבר עם הדמגוגיה המסריחה הזאת מכבי זונה אה? לא כתב-:"גוטמן הגבר מוני בקבר" "איפה אבא של רגב" לא העלה לינק לפייסבוק עם השיר-"בתאונת מטוס קלה" עריכה :
  8. מעדיף את דן הגולר על פני רייכרט שער 5
  9. המילים המקוריות הן אין שם פאבים אבא'לה...
  10. 130 בכל המסגרות,119 בליגה *לפי ויקיפדיה אז לא 100%
  11. שנה שעברה הייתה ב18:00 בערב,ובכללי בגרויות לא תמיד בבוקר..
  12. חחח עצם זה שיש אוהדים שמפחדים לפגוש את חיפה רק נותן להם עוד לגיטימציה לחשוב שהם משהו,בשבילם כשאוהדי מכבי לא רוצים לפגוש אותם יכול בקלות להתאים לקטגוריה של "כמו אליפות" מי הם בכלל? שינצחו היום ויבואו עוד פעמיים בפלייאוף
  13. מה הקשר לאחים לסמל??? מי שמקדיש מהזמן שלו לקהילה\אוהדי מכבי לא יכול לשיר בדרבי שי אבוטבול תתאבד? הוא התנזר? הוא חתם על איזה חוזה שמרגע שהוא באחים לסמל אסור לו לקלל? אין מה לעשות נשמה,חלק מיריבות ספורטיבית זה הקללות האלה וגם הרבה יותר גרועות. אני רוצה לראות איך תגיבו כשנקבל רדיוס על "שיר צדק ההומו".
  14. שחיפה יהיו בפלייאוף התחתון,שעטר יחרבן מזהבי(עם כמה שאהבתי אותו) שיקבלו עוד 3 חתיכות ברגיל ושיחזור לעשות סיבובים עם היד לכיוון השעון ביחד עם הדמעות של יוסי בניון אחרי גולים מרגשים נגד מכבי נתניה במלחמה על הפלייאוף העליון. הכי הרבה שיצא מעטר של חיפה,זה עטר של העונה הראשונה של מכבי. שיהיה כוכב,שייתן 18-20 גולים,ושהקבוצה לא תגיע לכלום.
  15. גם כשפריצה פתח בדרבי שפוצץ פעם ראשונה אחרי כמה משחקים שהיה בחוץ הוא שיחק מצוין וגם סחט את הפנדל על זהבי.... מאמין באמת ובתמים שגם בכושר הנוכחי שלו יביא יותר מספרים. כמה שזה נשמע קלישאתי ומצוץ מהאצבע,אין לנו שחקן 9 במכבי,ובצורה שמכבי משחקים זה כ"כ חשוב. כמה פעמים במשחק בן בסט מקבל את הכדור עם הגב לשער,לא משנה אפילו באיזה מרחק,ופשוט מנסה להסתובב ומאבד\מוסר אחורה\מנסה לתת פס בנגיעה ולא מצליח? וזה לא בקטע של ביקורת על עדן בן בסט,למרות שיש ביקורת,ולא מעט.. אני אישית אהבתי את השחקן כבר מהפועל חיפה,ובנבחרת הגולים המפחידים נגד פורטוגל.. הייתי מבסוט אחו שרמוטה שהגיע,והיום מאוכזב ממנו מאוד. פריצה פשוט רמה אחת מעל.
  16. נו,אתה מבין כמה אתה סותר את עצמך ומדבר שטויות נטו בשביל להתווכח? "לא עושים עם זה כלום מעבר לתמונות" עובדה,שבגלל התמונות האלו,השלטים האלו,התפאורות האלו,או אלוהים יודע מה האלו,הגייט הכניסו את עצמם ל"סצנה" וכך משכו אש מקבוצות אחרות,ובגלל שמשכו אש מקבוצות אחרות החליטו לא להגיע למשחק,מפחד. אז,מצד אחד... זה בסדר שישחקו את עצמם קשוחים,אבל מצד שני... זה בסדר שהם לא באים לדרבי כי יש שם הרבה חבר'ה צעירים ובחורות. עכשיו תגיד לי אתה,רביד.. אתה מסוגל לכתוב הודעה שיש בה קצת תוכן?
  17. שמע זה פשוט לא יאומן כמה אתה רק מחפש ללכלך ולהוציא רפש כל הזמן. עם כל הכבוד למכבי כדורסל שזה שם דבר בכדורסל האירופאי ומביא לנו בתור אוהדי מכבי כבוד אחושרמוטה,אתה יכול לדבר כמה שאתה רוצה על "התנהלות" ו"מגניבים" אבל בסופו של יום אותם אוהדים לא הלכו לדרבי כדורסל כי פחדו שירביצו להם. לא הלכו. לדרבי. נגד הפועל. התנהלות למופת ותמיכה חסרת תנאים בקבוצה...
  18. לא מתיחה.. בוודאות. בוא נגיד שראיתי את המקור והמספר שמחוק זה באמת המספר של אריאל לזמי.
  19. רוצה את חיפה בית"ר והפועל קל. איך אפשר להעביר כלכך הרבה זמן בלי משחק גדול? אם אני לא טועה הפעם הבאה שנפגוש את אחת הקבוצות האלה אם לא יהיו בפלייאוף העליון זה באוגוסט בערך כשיהיה דרבי בטוטו.(מצחיק שזה קבוע מראש בגלל "אזורים" )
  20. יש פה התנהגות של סמוי. (כן,אני בכיתה ג',ואני חושב שזה מגניב לקרוא לבן אדם סמוי,לכל ה"בוגרים" כאן. נראה מה אתם הייתם עושים אם תמונה שלכם מ-11 הייתה עולה בשדים) תמחקו את התמונות המביכות האלה כבר.
  21. "אני שם הכל בצד,מקווה שהקהל ישכח לי את זה,עושה הכל בשביל מכבי ת"א" הוא מקווה שישכחו לו,זאת אומרת שהוא מודע למה שעשה,ועדיין לא מתנצל.. פשוט מקווה שלא נתייחס לזה,שהוא איחל שואה,שהוא כתב "גוטמן הגבר,מוני בקבר" ובסה"כ,שהוא אוהד הפועל. אחלה התנצלות
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.