Jump to content

Rudy_7

משתמשים רשומים
    1,376
  • Last visited

Everything posted by Rudy_7

1. ממש לא עדיף. זה הרבה יותר קשה פיזית לעודד 90 דק' בלי תוף,אין קצב,קשה להסדיר נשימה,אין הפסקות ואין מעברים. נגד צ'לסי בסטמפורד ברידג' עם ההתלהבות זה בהחלט נשמע מדהים,אבל גם כשהיינו בפלזן במחצית הראשונה לא הסכימו להכניס לנו תוף(בטענה שגם לפלזן לא מכניסים) וכשהתחיל המשחק ראינו שיש להם תוף,ובמחצית הכניסו גם את שלנו.. זה פשוט עושה את כל ההבדל אפילו תוף אחד.
  2. נכנס לפני יצחקי כי הוא נכנס במקום בן חיים שעד שיצא עשה הגנה,גם ורמוט לא איזה שחקן שידוע בהגנה שלו אבל בטח יותר מיצחקי....
  3. אם בטעות תיכנס איתה ל-11 אתה בבעיה גם אם יש חולצה צהובה מעליה ואל תנסה אותי אם אתה רוצה להסתובב איתה בחוץ תדאג שיהיה לך איפה להשאיר אותה שם
  4. משחק טוב,חבל ששבר את הנבדל בגול של אמבולו,יש 3 מפעלים השנה והוא שחקן פציע,מזל שהביאו את דסה. נושא מיותר
  5. עם כל הכבוד לדרבי 3-2 שגם אצלי זה בטופ 5 הרגעים המאושרים בחיים.. להיות שם ביציע בפלזן 100 איש מול קהל קונצרטים מסריח שרק מוחא כפיים ובכלל לא מייחס לנו חשיבות להיות אופטימי 50,60,70 דק'.. ואז בדקה 76 אתה מקבל פתאום זריקה של אנדרלין,שריקה,פנדל,שחקן צ'כי מקלל את זהבי,זהבי ניגש.. 1-0. יש 14 דק',אפשר לעשות את זה.. אנחנו רק צריכים גול אחד ולא לספוג 100 איש ביציע מתרוצצים קדימה ואחורה בשגעת עם אנרגיה שבאה משום מקום ואי אפשר להסביר... עוברת דקה,ועוד דקה,ועוד 5.. כבר עברו 7 דק' מהשער הראשון,והנה.. הכדור אצל שפונגין בצד ימין "תרים טוב,תרים טוב" מישהו צועק ביציע,ואז הוא מגיע,דוחף את הרגל,ובום.. 2-0. שם כבר באמת טיפסנו על קירות מפלסטיק ורשתות,אנשים דפקו את הראש בזכוכיות ולא האמינו. נסענו עד לשם אחרי שהפסדנו 2-1 בבית,זיינו את אמא שלהם ועלינו. אז כן,לדעתי אפשר להתייחס למשחק הזה באותה נשימה עם הדרבי 3-2.
  6. המאמן יכול להגיד מה שהוא רוצה הוא איש מקצוע ובסדר עדיפויות מקצועי הוא מעדיף "לוותר" על הדרבי ולעלות עם מחליפים בשביל לבוא יותר מוכן לגומלין,זה עוד איכשהוא יכול להיות מובן לי מהצד שלו... אבל אנחנו אוהדים,אצלנו רגש בא קודם ובטח שבדרבי... עלק לא יכאב לי אם נפסיד,מביך לא שאני אומר שאני רוצה לעלות הרכב ראשון לדרבי ולסכן מישהו,אני גם בעד הרכב משני.. אבל זה לא אומר שאני לא רוצה לנצח(חושב שננצח גם ככה) או שלא אתבאס אם נפסיד
  7. אם אתה לא יודע מה היה עדיף שלא תכתוב מאשר שתכתוב חצי אמת
  8. היום זה הם מחר זה אנחנו,שנה שעברה באחד המשחקים בנתניה לא נתנו למי שלבש חולצה שכתוב עליה MACCABI FANATICS למי שלא זוכר...
  9. יששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש
  10. אז הקיץ כבר כאן ואיתו מגיעות חולצות חדשות בכל הצבעים וזאת רק יריית הפתיחה לקראת כל השדרוג שהולך לעבור על המוצרים שלנו והדרך שלכם להשיג אותם בקלות באינטרנט. אתם מוזמנים להסתכל על האתר החדש וכל מה שהוא מכיל,כמו גם החנות שמאפשרת לקנות בכרטיס אשראי ו\או פייפל כל חולצה מגיעה כמובן בכל הצבעים-אפור שחור ולבן ליום יום,צהוב כחול ליציע. תהנו www.maccabifanatics.com
  11. כוס אמא של בית"ר איך אימפריה בלי עבר 50 גביעים ואליפויות ככה אימפריה צריכה להיראות
  12. לפני 7-8 שנים היה ויטמינצ'יק תות מהדורת קיץ. חודשיים וירד מהמדפים,הכי טעים שהיה...
  13. ליגת האלופות>משחקי מאבק על הפלייאוף העליון
  14. קהת של 2015 יתגלה כיצחקי של 2010????
  15. בושה. אני מאמין שאתה לא באמת מתכוון למה שאתה כותב. מה שהכי עצוב זה שבין אם צנציפר שיקר או לא שיקר,זאת האמת-הוא אוהד הפועל,השאלה היא האם אמר את זה לג'ורדי או לא אמר.. בתכלס? מה זה כבר משנה? זה מה שהוא מרגיש.
  16. כבר 3 שנים הכל אותו דבר ולא לומדים... או אם תרצו בנוסח יציע העיתונות: נכנס לאתר ספורט>קורא כותרת על שחקן שמועמד למכבי>מאמין לזה>צריך להתעורר כבר! מחכה בסבלנות לג'ורדי>קם בבוקר>רואה תמונה של ג'ורדי+לחיצת יד ברשמי>לא צריך להתעורר כבר.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.