Jump to content

Rudy_7

משתמשים רשומים
    1,376
  • Last visited

Everything posted by Rudy_7

1. איגור טומאסיץ'- את בתולה אני עקרב איליה יבוריאן - קרנבל בנחל קרנבל מאיוקה- קוקו ג'מבו תמיר כחלון/רפי דהן- ואיך שלא דולי ג'ונסון- שללה לה לה, שללה דולי ג'ונסון
  2. יש כבר ביציע אבא ובן כאלה אל תבאס
  3. והארגון זז הצידה אחרי 5-2 נגד עכו, מה אתה בא להגיד פה?
  4. כן. אנחנו אוהדי הצלחות, די.. כל התקופה נמנעתי מלהגיב פה אבל על שטות כזאת אני לא יכול לשתוק. כולנו פה מהתקופות הכי שחורות של לוני, אז לא אוהדי הצלחות והיום כן? שחרר אותנו מהשטויות שלך אנחנו כולנו ביחד וחזקים מתמיד, תבואו לתת תגרון אנחנו מחכים לכם
  5. כבר כמה שנים טובות שאני לא מגיב בפורום בעקבות מה שנהיה ממנו אבל בנושא הזה ספציפית אני אעשה לכם קצת סדר. כמו שנכתב בהודעות הקודמות דיברו איתו והסבירו לו 1000 פעם שהוא מפריע לעידוד ולא מועיל, שהוא לא מסוגל להבדיל מתי אנחנו באמצע שיר שכל הקהל שר, והוא לא יכול לחכות 10 שניות שנסיים לשיר ואז לצעוק 3 פעמים את השם של השחקן, בלי להרוס מומנטום של שיר. הוא התעלם, הכל המשיך כרגיל, ומפעם לפעם הוא מחליט למתוח את החבל עד שבסוף החבל נקרע. ראיתי שמישהו כתב,"יש דיבור בין הפנאטיקס להנהלה, שיבקשו מהם" אז לא,קהל של קבוצה שמרגיש שצריך להעביר ביקורת על משהו שמתנהל ***בתוך*** היציע, יעשה את זה בתוך היציע. האנשים שישבו עם ההנהלה ישבו עם ההנהלה כי המלחמה בין ההנהלה לקהל עלתה שלב אחד קדימה מדי והייתה חייבת להיעצר לפני שחיים של אנשים ייפגעו בפן האישי, בין אם זה הילדים שנתבעו סתם על סך 100 אלף ש"ח כל אחד או גורמים כאלה ואחרים בהנהלה שהיו מוקדים בסכסוך כמו דובר המועדון עופר רונן שמתחת לביתו נערכו הפגנות. אז נכון סגרנו את הסכסוך והפינות נסגרו, אבל אם מישהו כאן חשב שאם נרגיש שמשתינים עלינו אז נחשוב שזה גשם בגלל שביטלו תביעה או אישרו להכניס איזה תפאורה, טועה. יכבדו אותנו כמו ש**כרגע** ההנהלה מכבדת, נכבד חזרה. לא יכבדו, כמו שסידי לא מכבד, לא יעבור על סדר היום. עוד משהו ככה בנגיעה אישית לגבי הפורום הזה שאני רשום אליו כבר 9 שנים, גם ב5 שנים שלי בשחקן וגם ב4 שנים שלי בפנאטיקס הפורום התגלה בתור ה"סטייק" הגדול ביותר. יש תפאורה, שיר חדש, קפוצ'ון יפה, צעדה בפורטו או באמסטרדם, כולם פתאום "מכבי פנאטיקס" כשמשהו לא מוצא חן בעיניכם? לוקחי הפרוטקשן, לובשי השחורים, הערסים, או שאר הדברים שאתם כותבים. אז בחייאת, עצה לי אליכם,יש אנשים שבמשך יותר מעשור מגיעים כל משחק מינימום 3 שעות לפני, במשחקים גדולים מהבוקר, מהרגע שנכנסים ליציע ועד שיוצאים עובדים, כל יום חושבים על מה עושים מחר בשביל מ-כ-ב-י. אף אחד לא עושה את זה בשביל עצמו. עכשיו שלא תבינו לא נכון, אני ממש לא רוצה שתמחאו כפיים או שתגידו כל הכבוד, לא צריך את זה ולא מחפש את זה, מה שכן בפעם הבאה שיש לכם רפש לשפוך החוצה או עצבים להוציא, תסתכלו על עצמכם ותגידו, "בואנה רק לפני חודש שמתי את דונאלנד טראמפ קאבר בפייסבוק, איך אני מדבר כלכך מסריח?" שבוע טוב לכולם נתראה מחר באשקלון.
  6. ידעת לצלם גם בערך שעתיים לפני שעלו השחקנים... כנראה שאתה ממש אוהב להיות עם הטלפון במשחק,מקווה שפעם הבאה שתוציא אותו כדי לצלם בדרך פלא הוא יעוף לך מהיד קיבינימט ולא תראה אותו יותריא מביך Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
  7. יש משהו שאתם חייבים להפנים,באמת.. אני שומע כלכך הרבה אנשים שיש להם מה להגיד על העידוד,רובם מ11 או שלפחות טוענים ככה.. אם כל אחד פה ישים לב אך ורק לעצמו,וכל פעם שיש 30-40 שניות שהוא עם פה סגור,שיפתח אותו פשוט גם מי שחושב שהוא מעודד לרוב חי באשליה. שכל אחד ידאג לעצמו והכל יהיה בסדר,אבל בחייאת רבאק תעודדו Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
  8. שוצמן עזר לנו עם הסרטון ואנחנו מאוד מעריכים את העבודה שלו.
  9. יאללה יאללה די עם הזיוני מוח אתה בעצמך וכל החברים שלך שישבו מסביבך לא עודדתם דקה כל המשחק והסתכלתי עליכם יופי. היה עידוד בסדר גמור בטח יחסית למה שהולך עם הקהל הזה לאחרונה,אבל הפעם? אתה האחרון שיכול לבוא בביקורת.
  10. עוד 4 ימים בית"ר,עוד 10 ימים הפועל,שרנו להם "אנחנו אוהבים אתכם" ואחרכך שירים על הפועל ובית"ר.. בחייאת,מה אתה רוצה?
  11. לא ישתנה אולי אם תפתחו ת'פה שלכם שירים לא יהיו חלשים
  12. הקהל ה"רחב" של מכבי הוכיח לאורך השנים בכלכך הרבה הזדמנויות שהוא מתאים בדיוק להגדרה המוכרת לכולנו "סטייקים" בין אם זה עם שחקנים שמומלכים ואחרכך מושמצים,מאמנים,בן רייכרט(קטגוריה בפני עצמה) וכן,גם ביחס לארגון. גם ב-7 שנים שהייתי בשחקן שהיה כביכול ארגון "אהוב" על ידי הקהל הרחב תמיד היו טענות והייתה ביקורת ולעומת זאת,כל פעם שהיה יוצא איזה להיט או היו מכינים איזה תפאורה יפה,ישר היו קופצות תגובות כמו- "הארגון הכי טוב בארץ" בלה בלה בלה,כך גם בפנאטיקס. הארגון קיים קצת יותר מ-3 שנים ואפשר להגיד שאם מסתכלים מהצד על היחסים בין הארגון לקהל הרחב זה פשוט גלגל שמסתובב כשנוח לקהל הרחב להזדהות עם הארגון כי הוא עושה דברים יפים כאלה ואחרים שמקבלים הכרה וסיקור נרחב(הצעדה בפורטו,התפאורה של שובר שורות) אז פתאום נורא כיף להיות חלק מהדבר הזה שהוא "מכבי פנאטיקס" אבל,כשהארגון מחליט במקרים כאלה ואחרים ללכת בדרך שלו ולהיצמד לאג'נדה שלו(איזה שלא תהיה,בכל נושא) לאנשים תמיד יהיה מה להגיד,ואז כל החרא צף ופתאום נוח לצאת על הארגון על כל דבר. בשורה התחתונה,זה כבר לא מרגש והאמת שזה די צפוי,לכולם ברור שמבחינת עידוד הקהל הרחב חייב לתת את הטון,גם אם הוא לא זה שמוביל וכמו שאמרו פה כבר,האנשים היחידים שמעודדים 90 דק' ובאים אליהם בתלונות. אתם לא אוהבים את הארגון? אין בעיה,אתם לא חייבים. אתם לא רוצים לעודד? למה באתם?
  13. תשמע באמת שאני מתפאק כל הזמן לא להגיב לתגובות המלאות שנאה וקנאה שלך,אבל אם כבר אז כבר.. 3 שנים שבלה בלה בלה,כולם יודעים להסתכל אחורה בנוסטלגיה ולהגיד איזה ורוד ואיזה יופי היה,אבל איפה אתה היית שהשחקן נלחם בקשיים שבסופו של דבר הובילו למה שהובילו? זיינת ת'מוח מהצד בדיוק כמו שאתה עושה עכשיו.. אז יאללה שב בשקט
  14. אין מקום לנושא כזה מהסיבה הפשוטה שאת התשובות לשאלות שאתה רוצה לקבל תוכל לקבל בפנים(אף אחד מעולם לא הגיע לגוש לשאול שאלות והעיפו אותו משם,לא יודע מאיפה הבאת את זה אבל זה רחוק מהמציאות) ולא על גבי האינטרנט. לא פייסבוק,לא פורום ולא וואטסאפ. גם מי שלא יושב בשער 11 ויש לו דברים עניינים לשאול או להגיד יכול לשלוח פרטית לאחד היוזרים פה שמזוהים עם הארגון ולראות איפה הוא יכול לפגוש אותו\אותנו ולשאול.
  15. זה פשוט לא נכון. הכל טוב ויפה שאתה חושב שאתה איזה אדם"יודע דבר" ועם כמה שהיית מקורב לשחקן בעבר,אתה פשוט אומר שטויות. "לחץ של גורמים בהנהלה" מי שיש לו לגיטימציה מתמודד עם לחץ של גורמים בהנהלה.
  16. שמועות וסיפורי מעשיות.. בסוף אני הייתי נוכח בשיחות האחרונות בהן התקבלה ההחלטה ולא אתה,אז אני משתדל לדבר בכבוד,תפסיק לחרטט ולדבר שטויות.
  17. אולי אם יפסיקו לא להכניס דגלים מחשש לחארטה ולכוס עמק המשטרה תפסיק לאכול פאדיחות כאלה
  18. תפסיקו לזיין ת'מוח בדברים שאתם לא מבינים בהם כלום יא אללה הבן אדם שלכאורה נתפס חוץ ממה שכתוב בתקשורת אתם יודעים משהו? איזה מורחק ואיזה נעליים? תתחילו לפתוח ת'פה ביציע במקום להתעסק בחרא יא קהל מת נשמענו כמו הפועל עכו אתמול
  19. נראה לי שמדברים על חיפה של רפאלוב ודאבלשווילי
  20. הטורניר יתקיים ב5/10 בקריית שלום(סוכות ב׳ כמו כל שנה) להרשמה יש לשלוח הודעה פרטית ליוזר של הארגון בפייסבוק https://www.facebook.com/maccabifanatics?fref=ts לכל קבוצה ניתן לרשום עד 10 שחקנים,7 בהרכב ו3 מחליפים. התשלום הינו 150 שקל לקבוצה(15 שקל לאדם) מספר המקומות מוגבל והתשלום יתבצע במשחק מול רעננה בהצלחה לכולם
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.