Jump to content

Rudy_7

משתמשים רשומים
    1,376
  • Last visited

Everything posted by Rudy_7

1. אם היה סמל מכבי על המוצר כנראה שהוא היה מוצר של הקבוצה ולא של הארגון...
  2. לא חושב שיישארו קפוצ'ונים כבר שעה לפני המשחק..
  3. דסה הגיע שנתיים לפניו וכל שאר השחקנים שציינת כבר 10 שנים במועדון, אין איפה ואיפה הוא פשוט הגיע בדיוק על התפר של השינוי.
  4. ב3 שנים האחרונות כל הקבוצה קיבלה שירי שחקנים בטקס גנרי כזה או אחר לפני המשחק, זה הרגיש שזה כבר נהיה בקטע של לסמן וי וגם שחקן יודע שלא משנה איך הוא מופיע וכמה הוא נלחם הוא יקבל את השיר שלו,כרגע אנחנו חושבים שעדיף להתרכז בעידוד של כל הקבוצה לפני המשחק ולא לתת לאף שחקן את ההרגשה שהוא יקבל את ה"סטנדינג אוביישן" שלו לא משנה מה.בהמשך ישיר לזה אכן יש מספר שחקנים שאין להם עדיין שיר מסודר, במידת הרלוונטיות לכולם יהיה.
  5. וואלה כתבתי לך תגובה וערכתי אותה כי אתה פשוט לא שווה את זה. מביך אותך או לא זה מה יש ואם אתה בוחר להגיב "its magical" אחרי ההודעה שכתבתי וואלה הדבר היחיד שיש לי להגיד לך זה אל תבאס
  6. בוא נצא מנקודת הנחה שאתה באמת בא ממקום טוב ואכפת לך כמו שאתה אומר, אני אמנם עונה לך אבל מן הראוי שזה יהיה ברור לכולם -הארגון לא חייב לספק הסברים על שום דבר, ובטח שלא חייב הסברים על למה הוא לא עושה דברים שהוא לא עושה. לך תוכיח שאין לך אחות. ולעניין, בגלל שזה נושא חשוב והוא כן מפריע לאנשים פה, אני אסביר איך עובד כף המאזניים כשארגון צריך להחליט האם הוא מחרים משחק או לא. בעונה כזאת ביכולת כזאת וחיבור כזה שיש לקהל עם הקבוצה, סביר להניח שעם או בלי מחאה יגיעו מספיק אוהדים כדי שאיזי ייצא "מורווח" למרות שזה ביום ראשון וב9 בערב ובקריית שמונה. יכול להיות גם שהסבירה הזו לא נכונה, אבל אין פה נוסחאות מתמטיות ואף אחד לא יכול להבטיח כלום. איזי מתנהג כמו חמדן בן זונה מניאק שרוצה לעשות קופה על אוהדי מכבי, זה נכון. כנראה שבתזמון הנוכחי וספציפית לגופו של משחק זה, עדיף לארגון לבוא לתמוך בקבוצה במגרש קשה שניה לפני שיוצאים לפגרה.
  7. הפסד 3-1 בחוץ בעונת 07-08, רודי חדד(שער ליגה יחיד אי פעם במדי מכבי) נתן גול בדקה 6 ירו בלו השווה בפנדל והפך תתוצאה עוד לפני המחצית(אם אני לא טועה) ואיזה סלאח חסארמה או משהו עשה 3-1 בקרן. שנה אחרכך ניצחנו שם 2-1(ניצחון ראשון במגרש בק"ש?) גול של סקוט סילי עם העקב באופסייד מבישול של איגור טומאסיץ'
  8. ג'ורדי תמיד רצה את שכטר אבל בוא נגיד שזה לא משהו שהיה צריך להתעקש עליו
  9. פעמיים. כשקם להתחמם וכשנכנס.אף שחקן לא מעל המועדון ואף אוהד או קהל לא אמור להתערב בהחלטות מקצועיות. בין קהל לשחקן לא אמור להיות מקצועי, אמור להיות אישי. זה מתבטא בכמה דברים- כששחקן לא טוב מקצועית, או יותר נכון בתקופה לא טובה, הוא יכול להתחבב על הקהל בפעולות אישיות לא של כדורגל גדול, כמו מלחמה, הגנה, ריצה רצון ומוטיבציה. כששחקן שהקהל אוהב והוא אוהב את הקהל לא משחק מבחינה מקצועית יש לאוהדים הזדמנות לעשות לשחקן טוב ולהרים אותו קצת. הוא חלק מהקבוצה. הוא בסוף הרי ייכנס לשחק. השירה הייתה נטו להראות לאלירן שאף אחד לא שכח שהוא כאן ושגם אם בתור מקצוען יש לו את כל הסיבות שבעולם לעלות לטרוף את הדשא אחרי שלושה משחקים שלא שיחק, עכשיו יש לו עוד סיבה, אישית ולא מקצועית. אנחנו.
  10. לא ממש, אם היה מתלהב מרוסלן היה מחזיר אותו בתקופתו. הוא גם תמיד רצה ורוצה את טובת המועדון. עד היום כשהוא מדבר על מכבי הוא מדבר ב We. הוא מאוד רצה שבלקמן ימשיך פה נגיד, זה שוב לא היה תלוי בו.
  11. יותר ממסכים איתך. אוסיף ואומר שהייתי מביא את קניוק 10 פעמים לפניו וגם לא הייתי מוותר עליו במכבי הנוכחית. מוכיח בפ"ת השנה שיש לו סט יכולות מעולה יחסית לשחקן קישור ישראלי. ריקן משודרג אם תרצה. בלי שום קשר סתם תפסה לי את העין הביקורת על ג'ורדי, לא כי הוא חסין אלא כי בקטע הזה היא פשוט לא נכונה. אני יודע בדיוק מה הוא רצה בינואר שנה שעברה ומה הוא קיבל, ובוא נגיד שהוא לא רצה את קבהא, ונאלץ להסתפק רק בגידי. היו שלושה מהלכים אחרונים שג'ורדי התעקש עליהם לפני שעזב- 1.חידוש חוזה לדור פרץ 2.הבטחת החזרתו של גלזר למכבי 3.מינויו של יצחקי לתפקיד מקצועי במועדון
  12. ג'ורדי מעולם לא רצה את קבהא ספציפית במכבי והוא אף פעם לא היה קרוב למכבי בלי שום קשר לשום גרפיטי.ג'ורדי רצה להביא שחקן ששיחק בקבוצה שלו עד אותו רגע כדי שיוכל להשפיע במיידית על הקבוצה בלי תקופת התאקלמות מבחינת כושר משחק, לכן קבהא התאים. בשניה שג'ורדי שמע את הדרישות של קבהא הוא ירד מהעניין וזה לא עלה יותר לסדר היום במכבי.
  13. אני באמת לא חושב שעניתי בצורה לא יפה, הוא אמר שאני חייב הסברים ואני מהצד השני עניתי שאני לא חייב כלום.ממש לא מקבל את הגישה שאתה מדבר עליה, יש בפורום חברי ארגון שמגיבים ומתייחסים לדברים שאנשים פה כותבים, על איזה סודיות ואפלה אתה מדבר? דברים שהארגון בוחר להשאיר לעצמו כנראה יש סיבה ואני לא מבין לאיזו שקיפות אתה מצפה.
  14. הדבר האחרון שאני זה חייב משהו למישהו, ובוא נגיד שאם באמת מתקיימות שיחות כאלה ואחרות מאחורי דלתות סגורות ואתה הולך וכותב עליהן באינטרנט זה בטוח לא משרת את האינטרס לא שלי ולא שלך
  15. אתה חייב להפסיק לדבר כמו אחד שיודע כי גם אם כן וגם אם לא השטויות שאתה כותב עושות בסוף רק נזק.
  16. אני ספציפית איש גדר אז יודעים מי אני, ולא נשלח אליי מכתב, אליי הגיעו שוטרים
  17. אני כבר הרבה שנים לא מגיב בפורום והרבה יוזרים פה השתנו מסתבר, אולי הותיקים מכירים אותי כן אני מהארגון, במקרה אחד האנשים שהורחקו על ידי המשטרה. עברתי שוב על ההודעה האחרונה מהדף של הארגון וניסיתי להבין על מה אתה מדבר.. כתוב שם במפורש על מה נפל המו"מ וכתוב שהארגון היה מוכן לעשות ויתורים לטובת הקהל וההנהלה. מפאת הכבוד (החד צדדי מסתבר) שיש לארגון, הוא לא פותח את תוכן השיחות עם מכבי לכלל הציבור. יש עובדות בשטח, הארגון וההנהלה היו במו"מ, המו"מ עלה על שרטון, מיידית ברגע שהייתה אי הסכמה ננקטו פעולות כנגד היציע והארגון כגון המצלמות חסימת הגוש והמכתבים. הארגון הגיב בכך שהוציא הודעה בה נאמר שבעקבות היחס של ההנהלה החליט הארגון להפסיק לעודד אחרי המשחק נגד נתניה. המשחק נגד נתניה עבר כרגיל, אין התפרעויות יש עידוד והמורחקים יושבים בבית. מגיע הבוקר של המשחק נגד חיפה וחברי ארגון נלקחים לחקירות, מורחקים ל15 יום בשל חשש שיתפרעו. חלק נכבד מהאנשים שהורחקו הם אותם אנשים שמכבי שלחה להם מכתבי הרחקה למרות שלא נעצרו על ידי המשטרה. כל אחד יכול להסיק מזה מה שהוא רוצה, מפה ועד להגיד שהפורום מלא בנאצות בגלל תאוריית קונספירציה? איפה הקונספירציה פה? האם זו תהיה תאוריית קונספירציה ביום ש (חס וחלילה) יאשימו אותך לשווא במשהו שאתה עתיד לעשות וירחיקו אותך?
  18. איזה תאוריית קונספירציה בדיוק? אני אשמח אם תכתוב לי מה ה"תאוריות" שלנו, ולמה הן "קונספירטיביות"ואני אענה לך לעניין.
  19. שתי ההודעות האחרונות שלך הזויות.הארגון במשך תקופה מנסה להגיע עם ההנהלה להבנות ובתמורה מקבל עצורים ומורחקים. הרחיקו איש גדר ומספר מתופפים. אם יש להם תחליף? כנראה שכן. אם לאנשים יש חשק לעודד אחרי שחברים שלהם הורחקו בלי סיבה ובלי בושה? חד משמעית לא. תהיה בטוח שאם הקהל הרחב יעודד אף אחד מהארגון לא יפריע לו. להגיד שאם הקבוצה תפסיד הארגון יהיה אשם? זה הזוי.
  20. המלחמה הנוכחית היא מלחמה של כל אוהדי מכבי ולא רק של הארגון.השחקנים נגררים למלחמה הזאת על ידי ההנהלה בעל כורחם וההנהלה מנצלת את אהבת הארגון לקבוצה ואת הערכים שלו בשביל להצמיד אותו לקיר ולפגוע בו. גם בחייאת רבאק מה זה אומר שההנהלה תתקפל? מה ביקשנו שישינו את השם של המועדון ל- "מכבי פנאטיקס תל אביב" ? ממש לא. סה"כ שאף אחד לא ישחק אותה שופט חבר מושבעים ותליין. בן אדם שלא עמד בפני שופט ויצא אשם הוא לא אשם! היום זה אני מחר זה אתה. מה אנחנו מצפים שתעשו? שתשמיעו את הקול שלכם. פייסבוק, מכתבים, קשרים אישיים, הודעות, מה לא? ברגע שהבעיה תצוף בתור בעיה של קהל ולא בתור בעיה של ארגון הסיכוי לשינוי הגישה ודרכי הפעולה יגדל. אף אוהד ובטח שאף חבר ארגון לא מקבל משכורת ממכבי ואין לאף אחד חשק להגיע כל השנה למשחקים כאשר חרב ההרחקות הבלתי חוקיות מונחת לו על הצצואר.
  21. בתקופה האחרונה ובעצם מסוף השנה שעברה נוצרו מספר מחלוקות מהותיות בין הארגון לבין הנהלת מכבי ת"א. כתוצאה מכך שהמו"מ שנערך בין שני הצדדים לא הניב תוצאות החליטה הנהלת מכבי תל אביב לנקוט בפעולות חריגות כנגד הארגון בפרט וכנגד הקהל בכלל. היחסים עלו על שרטון לאחר שבמשחק הראשון של העונה מול מכבי חיפה החליטה משטרת נתניה לא לאפשר לארגון להכניס תפאורה, וכאשר הובא הדבר לידיעת הנהלת מכבי תל אביב בחרה שלא להתערב ולא להילחם למען התפאורה, למרות שבדיוק באותו שבוע הוציא מועדון הכדורגל מכבי נתניה הודעת גינוי למשטרה על כך שלא אפשרה לאוהדיה להכניס ציוד עידוד. הפעולה הראשונה שננקטה היא מניעת הארגון מקיום טורניר אוהדים שמתקיים מדי שנה לזכר אוהדי מכבי תל אביב שאיבדו את חייהם. פעולת ההמשך כבר הייתה יותר אישית, כאשר מספר חברי ארגון קיבלו מכתבי הרחקה מהמועדון למרות שחלקם מעולם לא נעצר על ידי המשטרה וחלקם עלה מול שופט\ת אשר קבע שאין להענישם. כאשר הוצגה הבעיה הקיומית של הארגון ובעצם של כל הקהל מול הפעולות האלו הוצגו הטענות שלנו שאומרות שכל אדם אשר לא הוכחה אשמתו חף מפשע. איך יכול להיות שהנהלת מכבי תל אביב מחליטה על ידי עצמה להרחיק אוהדים למרות שהיא לא יכולה להיות בטוחה שהם בכלל עשו משהו, ובטח שלא יכולה על דעת עצמה להחליט על העונש לפי מצב הרוח של האיש שכותב את המכתב. הנהלת מכבי תל אביב בתגובה בחרה לדבוק במטרותיה ולא להסכים לדון בהרחקות הלא מוצדקות האלו, והוסיפה להגיד שתשמור לעצמה את הזכות להרחיק מהמשחקים את כל מי שנראה לה לנכון, בין אם אשם במעשה המיוחס לו ובין אם לא. מה שאנחנו מבינים מכך זה שמחר יכול אוהד רנדומלי של מכבי תל אביב להגיע לאצטדיון, להיות ליד סיטואציה שמתרחשת ולהיקטף על ידי המשטרה למרות שהוא לא קשור בכלל למעשה, מקרה שיכול לקרות לכל אחד וקרה אין ספור של פעמים בעבר. את הנהלת מכבי תל אביב לא מעניין אם האוהד התורן אשם או לא, במידה ויש חשד כלפיו מכבי תל אביב שומרת לעצמה את הזכות להרחיק אותו מבלי לבחול באמצעים. אנחנו לא חושבים שיהיה ראוי שנפתח את תוכן השיחות בין הנהלת המועדון להנהלת הארגון, אבל חשוב לנו שכל הקהל יידע שהארגון היה מוכן לעשות ויתורים גדולים למען ההנהלה ולמען טובת המועדון והגיע עם המועדון להסכמות על רוב הדברים, כשחלק מהנושאים היו נושאים בעלי משקל רב הן להנהלה והן לקהל הרחב, ולבסוף לא הצליח הארגון להגיע עם ההנהלה להסכמות כשלא הסכימה ההנהלה לבטל את ההרחקות השרירותיות ולחדול את תפקודה כרשות שופטת עליונה מעל לחוק במדינת ישראל. מי שהגיע לאצטדיון ביום שבת במשחק האחרון מול הפועל רעננה נוכח לראות את ההבדלים בין תפיסת הנהלת המועדון לבין תפיסת הארגון. בצעד מוזר ומקומם שהגיע משום מקום החליטה הנהלת מכבי תל אביב במשחק האחרון לנסות ולהשבית את העידוד שכמגיע לשחקנים שלנו שמתחילת השנה נותנים את התחת שלהם בשביל הסמל והחולצה. כל אחד שהגיע ליציע ראה באיזה דרך בחרה ההנהלה לפעול, כשהורתה לחברת האבטחה שלה להתמקם על עמדת הגדר בפוזה כוחנית בזמן ששאר צוות האבטחה חוסם בבד יוטה לבן את כל שורות הגוש המעודד ומקשט את כל היציע בעשרות מצלמות גו פרו. הארגון הגיע ליציע ולאחר שגילה את המתרחש החליט הארגון לא להיגרר לפרובוקציה שנוצרה מצד ההנהלה ולא לפגוע בעידוד השחקנים כפי שציפתה ההנהלה שיקרה. בעקבות המשחק האחרון ולאחר שנוצר שוב קשר בין הארגון לבין ההנהלה במטרה להסביר להנהלה שהיא טועה בפעולות שלה והתוצאה שלהן תהיה שכולם יפסידו לא הייתה מוכנה ההנהלה לשמוע. במשחק החוץ הקרוב נגד מכבי נתניה הארגון יעודד את הקבוצה במשך 90 דק' כרגיל. במידה ודברים לא ישתנו ובמידה ואינטרס הקבוצה לא עומד בראש מעייני המנהלים שלה, אנחנו נפסיק לשכב על הגדר בשביל השחקנים, עם כמה שאנחנו רוצים להגיע לכל משחק ולתמוך בקבוצה לפעמים מגיע מצב שאי אפשר יותר, ולצערנו זה המצב שהגענו אליו. נכון לעכשיו מאחרי המשחק הקרוב ועד אשר יהיה שינוי ביחס ההנהלה כלפי האוהדים הארגון יפסיק לעודד. זאת לא מלחמה שלנו מול ההנהלה, זו מלחמת קיום של האוהד הקטן נגד ההנהלה שיודעת שלבן אדם פרטי אין את המשאבים והיכולת להתמודד עם הגחמות שלה. היום זה אנחנו, מחר זה יכול להיות אתם, אח שלכם, אבא שלכם, או כל חבר קרוב. שתהיה לנו שבת שלום ונדע בשורות טובות יותר בע"ה. רק מכבי!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.