Jump to content

Rudy_7

משתמשים רשומים
    1,376
  • Last visited

Everything posted by Rudy_7

1. מעריך שהוא נפצע כי לא היה מוכן לעומס והאינטנסיביות של האימונים. מרשה לעצמי לחשוב שהסטנדרט פה הוא רמה מעל הליגה שלהם.
  2. עונה לגיטימית במועדון כמו מכבי אמורה לכלול שלב בתים אירופאי, ככה שכל עמדה בה שני שחקנים ראויים תהיה מאויישת למספר דקות כמעט שווה בין שני השחקנים אם מחשיבים גם פציעות והרחקות
  3. יש למכבי אופציה לעוד עונה והם יממשו אותה.
  4. מה זה ההמצאה הזאת? איזה תיאום עם הארגון בדיוק? לא היה ולא נברא. גם הגרפיטי הזה ששמו פה שכתוב רז אקיר ו MF לא קשור אלינו בשום צורה... זאת בדיחה שרצה נטו בפורום ואין אליה התייחסות אצלנו
  5. צ'יקו זה נטו יצחקי. עקב אחריו חצי שנה. מעבר לזה הוא תרם המון לקשר של הקבוצה עם הקהל. ובכללי, האווירה שהוא משרה בחדר הלבשה והדרך שבה הוא מקשר את כל הדרגים הגבוהים בקבוצה לנמוכים,עד לדקויות הכי קטנות. הוא ויואב זיו פשוט קינגים
  6. גם העבירו להנהלה שמות של חברים בארגונים אחרים שעשו להם בעיות ביציע וכתוצאה מכך המועדון לא נתן להם לחדש מנויים
  7. לא רואה אותו משתלב? איך בדיוק? הוא אדיר בכל מה שאיביץ אמור לחפש בחלוץ למערך הזה, משחק מעולה עם הגב לשער, חזק,מהיר, מפנה שטחים לשחקנים שבאים מהגל השני והוא סקורר. מכבי מאוד רצו להשאיר אותו אבל בגלל עונש הפייר פליי (שהוא עד עונת 2021 למי שלא יודע) הם לא יכלו לשלם שני מיליון יורו. בסוף העונה הוא יהיה שחקן חופשי ואני יודע שבמכבי היו רוצים לראת אותו חזרה
  8. שמעתי את אבי לוזון אומר ברדיו שמכבי פתח תקווה זה המועדון כדורגל הראשון מאגודת מכבי שנוסד ויש מסמכים שמראים שהוא קיים מ1908! זה היה בתכנית של קופמן ב103fm ואף אחד מהיושבים שם לא טרח להגיד לו שהמועדון הראשון נוסד בכלל ב1906 שנתיים קודם בת"א
  9. לדעתי התכוננת למשחק נגד אשדוד בגארבג' טיים כאילו זה באזל בפלייאוף אלופות
  10. עשית פה בילד אפ יומיים ובסוף נכנסת לאופסייד מכדור שוערחבל
  11. כי אנחנו אוהדי כדורגל והרבה פעמים מילים כאלה ואחרות הופכות ל "אה אה אה" ואייאקס שרים את זה ככה כי אנחנו שרים ככה
  12. זה מה שאני אומר, הם איבדו את הרלוונטיות שלהם..
  13. הם יצורים בכל מה שהם אומרים עלינו ואין להתייחס,אבל המועדון פשוט משתין עליהם בקשת זה לא יכולת מקצועית שפשוט "אין מה לעשות" כל קהל אוהדים שאכפת לו מהקבוצה אמור לנקוט באל האמצעים שיש בשביל להבטיח את הצלחת המועדון, גם אם זה אומר לא לבוא למשחקים... הבעיה עם הקהל של חיפה שהוא מזמן איבד את הרלוונטיות שלו בעיני המועדון, אמנם קצת בהצתה מאוחרת כי לשאר העולם הם מזמן לא רלוונטיים.
  14. אני בתור בחור בן 25 שמעולם לא ראה את נתניה מסיימת מעל מקום 2 עדיין מכיר את המושג "נתניה ועוד 15" כי כנראה שהקבוצה ההיא הייתה מספיק קונצנזוס כדי שהכבוד והכינוי יידבקו כ"כ הרבה שנים קדימה. כמה אנשים ידברו עוד 30 שנה על 3 שנים של וואקמה אוגו בוזגלו וברדה?
  15. כתבתי כבר בנושא אחר ואגיד שוב, לג'ורדי היה אכפת ממכבי עד השנייה האחרונה שיכל להשפיע וכל מהלך שעשה בתקופה האחרונה שלו פה הייתה במחשבה על העתיד.
  16. יש 50 וניל 50 שוקולד ו50 ריבת חלב בנוסף ל50 שעם ריבה.. בהצלחה
  17. אין לי שום ידע באבוקות או בחנוכיות שעשויות מאבוקות אבל משהו אומר לי שלא יהיה אפשר להדליק עם ה "שמש" את שאר ה "נרות"
  18. ארגון מכבי פנאטיקס מאחל חג חנוכה שמח לכולם! מחר במחצית המשחק תתבצע הדלקת נרות בעמדת הגדר וכל מי שמעוניין לקחת חלק מוזמן להישאר 5 דק אחרי השריקה למחצית ולקיים את המצווה. בנוסף יחולקו סופגניות באיזור הגוש בשביל להמתיק את החג, אנחנו מציינים מראש שאין לנו מספיק סופגניות בשביל לחלק לכל היציע ולכן כל מי שירצה יוכל לקחת עד שייגמר. "ימי החנוכה חנוכה מקדשינו.."
  19. כשהמוצר נקרא Fanatics. Originalsמן הראוי שהוא יהיה פנאטיקס נטו. בלי להתייחס בכלל לאישורים כאלה ואחרים שצריך או לא צריך להשיג. יש המון אופציות אצל מכבי ברפטואר,מי שרוצה סמל מכבי יקנה מהחנות באהבה, גם לי יש לא מעט מוצרים רשמיים של הקבוצה, במדף שונה ממוצרי ארגונים של כל השנים
  20. במידה ויישארו קפוצונים הם יעלו לאינטרנט, מתוקף הנסיבות כשהכמות לא גדולה ההעדפה היא למכור במשחק פיזית
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.