Jump to content

Rudy_7

משתמשים רשומים
    1,376
  • Last visited

Everything posted by Rudy_7

1. מגיע! תומך כמה שאפשר,לא סתם חרוטה הכתובת M-T-A על היד!!! רק הסבר,למה הכוונה הדשא של שער שמונה?..
  2. תראה,בוא נהיה אובייקטיבים,טופוזאקוב בלום יותר טוב מטומאסיץ',קנדה המגן הימני הכי טוב בארץ,אנטבי בתקופה טובה,עדיף על שטרית. ובאדיר הוא החולשה היחידה. התקפה ברור שאין מה להשוות,אבל עם חלוץ אחד אנחנו לא מוכרים.
  3. נתחיל משנה שעברה,קמתי בבוקר יום בהיר אחד וראיתי כותרת "מיליארדר קנדי\רוסי במגעים לרכישת מכבי תל אביב. שמחתי,בתור אוהד מכבי מגיל 0,נולדתי אל עידן לוני,(93) נהננתי לקפוץ על כתפיו של אבי ברמת גן בגול של עובד,ובגביע שנתנו לפ"ת בראש. אבל לא יותר מדי רגעי שיא את האמת,התאהבתי אישית בגולדברג,וברייס. אבל פחות או יותר זהו. אז כן,שמחתי שיש בעלים חדש. הגיע משחק ליגה,מול עירוני ק"ש,שניידר ביציע הכבוד,אני בשער 11.. יאללה בלאגן! 40 דקות של גישושים,ואז קמאנאן במבצע מדהים(פוקס) נתן כדור אדיר לחיבור עם העקב,בלי לראות. דקה 45 עזרן "נפגע" המשחק לא נעצר ואבידור נגח מ16 מטר פנימה. בשלהיי המחצית השניה בישול מצוין של שפונגין,קבע 2-1 לק"ש,השני של אבידור. ובדקה ה94 כדור קרן שפגע בז'אן אחרי בלאגן בהגנה קבע 2-2,תוצאת המשחק. מהמשחק? לא חייכתי. אבל לראות את שניידר עם צעיף של מכבי בסופו? עשה לי טוב על הלב. מאז התחילו בי ציפיות,מה יהיה,איך יהיה,כמה יהיה,מי יהיה?.. הגיע הקיץ,מתחילים ברשימת הקניות,בוזגלו! המון רעש,בסופו של דבר נחת בקרית שלום. המון ציפיות מהבחור הצעיר. יבוריאן,חלוץ מנוסה סקורר אדיר,ישרלאביץ',ממש אנרג'ייזר קטן,ואיגור טומאסיץ',הבלם המצויין של נבחרת בולגריה,(כך הוא הגיע)עד מהרה שמעתי שהבחור עבר בב"ש ופ"ת בדרך לנבחרת בולגריה,אבל הוא הקפטן של לבסקי סופיה,מי אני שאגיד מילה? ברעיון איתו בבדיקות הרפואיות הוא נשמע בטוח בעצמו,דיבר רהוט. מצא חן בעיניי ממבט ראשון את האמת,אז הגיעה סגאת מסודי\קמאנאן,בסוף קמאנאן נשאר(לשמחתי) ומסודי עזב(לצערי) רן ב"ש,עוד רכשיה מבטיחה של הקיץ,המאמן הצעיר והמוכשר,הלהיט של הליגה. הוא דיבר רבות על 4-4-2 יהלום,כרגע?4-5-1 התקפי,לא משהו. ציפיתי למגן שמאלי,דובר על פלאסטנה,ברנשטיין,מגרלשווילי,דנין ומי לא? בסוף אנחנו עם שטרית. אבל יש לנו התקפה קטלני עם רודי,קמאנאן,יבוריאן,בוזגלו,שבחון,ולא לשכוח את אקס מלכות השערים,עזרן(הפצוע ה"אנגלי") מי שלא זוכר,בשנה החולפת סיימנו כסגנית מלכות השערים,רק אחרי בית"ר,אבל ההגנה? זה מה שדפק אותנו... (שכחתי לציין את רכישתו של דולי גו'נסון המצויין,מצטער) היום הפועל ת"א ניצחה 4-0 את סכנין,מכבי חיפה ניצחה 3-1 את בני יהודה,ונתניה הנחילה לבית"ר הפסד ראשון בביצה המקומית. קנאה? אולי. אכזבה? גדולה. גודל הציפייה כגודל האכזבה,הייתי מעדיף להיבנות מההגנה ומעלה,כמו בעונה של ה-20 משחקים ללא הפסד שהביאה לנו מקום שלישי,הגנה=צמרת התקפה בלבד=תחתית(ראו דוגמת הפועל כפ"ס) הגנה+התקפה=אליפות. יבואה כבש צמד,בעוד שקמאנאן פותח על הספסל,ורמוט כבש,בעוד שרודי(השחקן הכי טוב במכבי לדאבוני) רק מבשל. אני לא יכול להשפיע הרבה,אבל אני חושב שצריך שיפור,רב"ש צריך להודות בטעותו לוותר על האגו ולנסות לעשות בילד אפ,לפניי שיהיה מאוחר. טור זה הינו טור דעה בלבד,אבקש תגובות ענייניות וביקורתיות.
  4. שער נימני? כאילו מה לא הגזמתם?.. הבן אדם לא נפטר(חס וחלילה) בושה,אין שער\מקום ע"ש רלף קליין ועל נימני כן?.. איפה ההערצה לשפיגל? ואם נימני גם יהיה מנג'ר במקום אחר,בשנות התשעים ששפיגל חזר למכבי כל נגיעה שלו הייתה קסם,אין שער על שמו נכון? וכולנו אהבנו את קלינגר והברומרים,וכו' וכו' אני אוהב את אבי,וכן הזלתי דמעה(או שתיים או שלוש..) במשחק הפרישה,וכן נוגע לי לראות סרטונים שלו שוב. אבל שער על שמו? זאת הגזמה,אני במקומו יוצא נגד זה בתקשורת. אני לא אוהב את הרעיון בכלל,נימני פרש והחיים ממשיכים,כל שחקן שיובא למכבי תגידי "היורש של נימני"? דיי,אי אפשר להכניס שחקנים לנעליים שלו! בזה שאתם מקימים שער על שמו,אתם כלכך מלחיצים את שער השחקנים שזה בכלל לא ייאמן! אתם רואים מצב ששפונגין נותן גול(נגיד וזה אפשרי) הוא ירוץ לשער נימני לקבל תודה? כאילו זה לא נשמע טוב,למה לא נקרה לשער 11 שער מסיקה? דיי נו באמת. אבי נימני גדול שחקני ליגת העל(הפנים) ללא ספק. אבל שער על שמו? זה יותר מדי. הבן אדם חיי וקיים,מה יש להנציח?.
  5. כן קראת את זה פה תחת הכותרת י-ו-ס-י ש-ב-ח-ו-ן אבל זה נמחק משום מה..
  6. אתם יכולים להגיד שאני ילד קטן(16) ואתם יכולים להגיד שאני לא מבין בכדורגל,אבל אני בכל זאת כותב מה שאני חושב... אצפה לתגובות ענייניות בלבד. קראתי נושא שלם על זה שיוסי שבחון לא שחקן,בחורה? אדיש?.. אתם זוכרים את שבחון של פתח תקווה? כי אני זוכר. מיכאל זנדברג היה נראה לידו כמו כלום,ממש סוג של יניב קטן. בוואן ובכל מיני אתרים בסגנון,תמיד כשאני נכנס לכתבות עלינו אני רואה תגובות מאוהדי חיפה.. שאומרים שאנחנו "אוהדי הצלחות" ואני מתעצבן כי פאק!,זה לא נכון! אבל אחרי שקראתי תנושא על שבחון? זה הכי נכון שיש. אם הוא נותן צמד נגד פ"ת,הוא אליל? גול בדרבי,אבי נימני הבא? נגד הרצליה,שבחון פירק את הרצליה בשתי דקות. נגד בית"ר שבחון יצא גדול ועשה גול מכלום. גם קראתי בנושא משהו בסגנון "שבחון תמורת בן דיין" מ-מ-ש ל-א!! בן דיין? אוקיי מגן נבחרת הכל טוב ויפה. חזק? נגיד ש.. מהיר? לא יותר מדי,מרים טוב? זה בהחלט. שבחון? אולי הוא אדיש? אולי הוא בחורה? אבל הוא רוצח עם פנים אדישות,הוא נעלם כל המשחק ואז דופק איזה גול שמשנה תמשחק,דרך אגב קצת נתונים. שישה מהגולים של יוסי שנה שעברה,הביאו לנו שלוש נקודות. 6X3=18 ו.. 23=41-18 אז אם היינו מסיימים תליגה עם 23 נקודות? היינו מתחת להרצליה. אני מסכים שיוסי לא שחקן להרכב פותח,וגם דור מלול לא(בנתיים) כי זה מה שטוב בהם הם מ-ש-נ-י-ם משחק,הם נכנסים שההגנות קצת עייפות ונותנים בראש. כל אוהדי מכבי תמיד אומרים מבחן התוצאה,אז אם 9 גולים ו4 בישולים זה לא מבחן התוצאה,אין מבחן התוצאה.
  7. אתם יכולים להגיד שאני ילד קטן,(16) אתם יכולים להגיד שאני לא מבין כלום בכדורגל,ואתם יכולים להגיד שיוסי שבחון לא שחקן. אני אבהיר כמה דברים פה בנושא הזה,אבקש תגובות ענייניות בלבד. מישהו זוכר את השבחון של הפועל פ"ת?,כי אני זוכר. זנדברג? היה נראה כלום לידו,ממש סוג של יניב קטן. עלו הרבה שאלות בסגנון ברוכיאן\בוזגלו מי יותר טוב,אני אישית? הולך על בוזי,אבל בינינו? שבחון ב-100% יכולת לא רואה את שניהם. קראתי נושא ש-ל-ם על זה שיוסי שבחון לא שחקן,תמיד בוואן או אתרים בסגנון אניר רואה תגובות של אוהדי חיפה שאומרים שאנחנו"אוהדי הצלחות" ואני מתעצבן,כי פאק,זה לא נכון! אבל אחרי מה שקראתי פה? זה הכי נכון שיש. כאילו אם הוא שם צמד נגד מכבי פתח תקווה,הוא אליל,גול בדרבי? אבי נימני הבא!(פ'חח לא היה ולא יהיה,אולי דור מלול גם לא בטוח) גול נגד בית"ר? שבחון הוביל את מכבי לחלוקת נקודות מכובדת,גול נגד הרצליה? שבחון עקץ את הרצליה בחוכמה אדירה. אמרתם שהוא לא מכביסט? הוא ה-כ-י מכביסט שיש,אם זה מהספסל,מהיציע,מהכורסא בבית? הוא תמיד ינשק את הסמל,הוא רק מחכה לשמוע את ה"יוסי שבחון בוא לפה" כדי לבוא אלינו,לקהל האדיר ולהודות לנו. ציטוט מאחת התגובות "יוסי שבחון תמורת בן דיין". מ-מ-ש ל-א!!! אני אסביר למה,בן דיין? אוקיי מגן שמאל של הנבחרת,הכל טוב ויפה. חזק? נגיד. מהיר? לא יותר מדי. מרים טוב? בהחלט. אבל שבחון? הוא רוצח קטלני,עם חיוך אדיש על הפנים. הוא יכול לשנות משחק בשניות אם זה הגול בקריית אליעזר (3-1 חיפה) או בטדי! או להקפיץ על הברך מעל קאקו ודירסאו ולתת טיל לכיוון שער 11. הוא לא שחקן להרכב הפותח,וכך גם לא דור מלול,מסיבה פשוטה: שניהם שחקנים של לשנות משחק,להיכנס במחצית שההגנות עייפות,ולתת בראש! להיכנס במקום אסוס,או משהו בסגנון. אני סיימתי פה,אני מקווה שהצלחתי לערער את מוחם המעוות של שונאי שבחון,אני אישית? מאוד אוהב אותו. אבל הכל פה אובייקטיבי. כן הוא אדיש כן הוא נשי כן הוא פה כן הוא שם וזה,ובכל מקרה. הוא עם 9 כיבושים וארבעה בישולים,תמיד אתם בוכים שאתם רוצים את מבחן התוצאה,אם זה לא מבחן התוצאה.. אז אין מבחן התוצאה.
  8. אני חושב שהגדלת הליגה לא נחוצה,הפחתת הזרים=הפחתת הרמה,ותקרת תקציב=אי הצלחה באירופה. הנה מה שאני הייתי עושה בתור יושב ראש ההתאחדות ל"כדורגל" ישראלי. אני מ-ו-ר-י-ד את הנקודה במשחקי 0-0,יצאתם תיקו 0 במשחק? קבלו 0 נקודות,זה ימנע מהצופים לראות מערכים ביזארים כמו 5-5-0 של אלי גוטמן,או 9-0-1 של ראובן עטר(כן אני מעודכן הוא כבר לא מאמן שם) וייתן יותר עניין בליגה,יבטיח שכמעט ב-90% מן המשחקים נראה לפחות שער אחד. אשמח לתגובות,תודה מראש. או מכבי או מוות
  9. צודק חח פשוט הייתי בשוונג לא יכולתי להפסיק
  10. יום שישי בצהריים עכשיו,משהו כמו 13:20, אין לי מה עשות, אז החלטתי לשפוך קצת אור על המצב. דבר ראשון, אני לא הזר המומחה או כל השטויות האלה. רק אוהד נורמאלי שרוצה להביע דעתו באתר,והינכם מוזמנים לקרוא אותה,ולהגיב. נתחיל מאורי שטרית,גם בעוד עשרה ימים כשהוא יהיה כשיר,עדיין לא יהיה לנו מגן שמאלי ואתם יודעים את זה בדיוק כמוני, ליאור ז'אן? קשר אחורי שמשחק בלם ועכשיו מתופקד כמגן -שמאלי-? הוא לא מגן,ולא שמאלי. לא מספיק מהיר לסגור,ולא מספיק טכני לעלות להתקפה. שירן ייני?,קשר אחורי,טכני מעט,מהיר. אך חלש. לא ימלא את החלל של שפונגין(לא שהוא איי איי איי) בלמים,איגור טומאסיץ',אתם תראו שאני לא טועה,הוא בלם מצוין! גבוה,משחק ראש מצוין! ראיית משחק נהדרת,והוא מהיר. אז קורה שעושים טעויות,אני לא נכשלתי ב-11 מקצועות השנה? נכשלתי. אז עושים טעויות,לא קרה כלום. מושיקו מישאלוב,יש לי הערכה עצומה לשחקן. הוא לא כשרוני על יתר המידה,אך הוא נלחם. הוא סמל והוא יקריב את גופו ונשמתו בשביל הקבוצה,(ראו דקה94 בדרבי שבחון) הוא יעשה עבודה מצויינת,כ-ר-ג-י-ל. קשרים אחוריים. דולי ג'ונסון,יש לו אמנם שם של כיבשה,אך חושים של אריה,ומהירות של צ'יטה,ראינו את הטאץ' שלו בכדור במסירה הנהדרת ליבוריאן ששברה בדיוק את עמדת הנבדל וחתכה את כל ההגנה,הוא מהיר,והוא בא אל הבלמים לקבל כדור ולהוציא התקפה. אסוס,אחח אחח גו'נתן,השחקן הזה? זה לא שחקן. זה מ-ח-ס-ל הוא לא טכני בכלל,ואין לו איכויות התקפיות מי יודע מה,אבל! הוא מהיר ברמות,חזק יותר מכל שחקן בליגה,(חוץ מזה שיש לו שם של כלב) והוא נ-ח-ו-ש! הוא לעולם לא יוותר על כדור,צד ימין. רודי חדד,רודי מזכיר לי את רונאלדו של השנים הראשונות במנצ'סטר,עד שפרגי לא בא ולימד אותו שיש קבוצה,ולא רק שחקן. ראינו בדקה ה-74 ביום שני איזה טכניקה מדהימה יש לרודי,פיצח את כל ההגנה בהטעיה אחת! ושיגר טיל לרחוק,מה לעשות? היה שם משקוף! רודי מוסר נפלא(12 בישולים) ומכדרר מצוין. צד שמאל,ישראלביץ'. הוא השחקן שהרשים אותי עד כה הכי הרבה מכולם במשחקי ההכנה,נגד אשדוד בהפסד הראשון,הוא רק נכנס לשחק עם בני ה17-20 וראינו שינוי,רוח לחימה,מהירות,והרבה התקפה. הוא לא מפסיק לרוץ,מזכיר את ג'י סונג פארק(כן אני אוהד יונייטד) הוא גם משפיע על המשחק,ומחדיר המון מוטיבציה! מתחת לחלוץ,שבחון. יוסי הוא שחקן תעלומה,הוא יכול במשחק אחד לתת צמד ולהיות קרוב לשלושער(משחק הפרידה מלוני,2-1 פתח תקווה) ואז 10 משחקים להעלם,ואז לתת גול אדיר בדרבי,ואז שוב להעלם,ואז להעניש את בית"ר,ושוב להעלם. לסיים עונה בינונית עם 9 שערים ופציעה,בכל זאת,טכני ברמות.. קר רוח מול השער,ומחוייב לקבוצה. חלוץ חוד,יבוריאן.. מה אני אגיד על איליה?הוא חלוץ מצויין,סקורר אמיתי. מריח את ההזדמנות כמו שכריש מריח דם,תמיד ימצא פירצה,משחק ראש מצוין,חוזק בעיטה,וראש! הרבה ראש :]. זהו זה הסיקור שלי למשחק מול אשדוד,נקווה לטוב.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.